Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

GILI

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez GILI

  1. Mogłeś się z nimi umówić przy którymś z zajazdów w Tuszynie,albo w Kruszynie,praktycznie na wylocie z Łodzi Szkoda,że jedziecie...
  2. ...to 24 godziny jechał :decayed:
  3. Właśnie przerabiam...fajną ma koleś rodzinkę,szanuję ludzi,którzy tyle wiedzą o swoich przodkach,a za niesamowitą pasję i podejście do życia uwielbiam''Niedźwiedzia'' ---------- Post added at 22:21 ---------- Previous post was at 22:16 ---------- Tak Carlosa czyta się świetnie :> zaczynało się niewinnie,jak sielsko-wiejska opowieść,rozkręciło się świetnie...na zakończenie bardzo mocny i mądry przekaz,co świadczy o wielkim intelekcie autora.
  4. mam gula ....
  5. Kierowca autobusu w cale nie jest winny. Zajmuje własny pas ruchu i cierpliwie czeka na możliwość zmiany pasa ruchu, podczas gdy kornacki narusza jego przestrzeń otwierająć drzwi. Niby stary warszawiak a nie stosuje sie do uwag rozklejonych na tyle autobusu "uwaga zachodzi na zakręcie". Niedaleko Wrocławia na autostradzie A4,częściowo zajmując pas ruchu zatrzymała się kobieta Astrą...gdy wysiadała zgarnął ją kontener..z racji że ciężarówka było z ostatnich lat zadziałały systemy i ślady hamowania widać było dopiero za miejscem zdarzenia. po 20mniutach RMF ogłosił,że kierowca zasnął za kierownicą...orzeczono winę kierowcy,a gościu wylądował u czubków. Koleś nie zasnął i nie miał chwili na reakcję,a siedzi. Czasami prawo stoi nie po tej stronie co powinno. Widzimy wszyscy jak było,ale wystarczy,że jest paragraf którego można się uczepić,a tu taki jest.... ---------- Post added at 21:29 ---------- Previous post was at 20:07 ---------- Właśnie jest w Tvn turbo zakup z tą akcją.
  6. no,a w drugą Rotembark,czy jakoś..
  7. Wychodzę do pracy w niedzielę o 21 a wracam w piatek ok północy. Czasami uda się w czwartek, ale i tak w piętek robię od rana do późna... od poniedziałku 4-5rano do najwcześniej 12.00 piątek..czasem późna sobota... Ciekawe czym się zajmujesz Łącznik między kierownicą a pedałami
  8. szczerze,to sam nie jestem pewien,bo może i 42gi i chyba Olsze nie Olszyna :decayed:
  9. 46km MOP Olszyna 1km za zjazdem na Pelplin jest Shell z darmowym prysznicem dla kierowców 42, nie 46 paczki im kur.wa woziłem starzejesz się albo przytyłeś,że pamięć Cię zawodzi
  10. z darmowym prysznicem dla kierowców i pewnie z darmowymi pieczarkami na posadzce nie tylko u mnie klimaty z roboty
  11. 46km MOP Olszyna 1km za zjazdem na Pelplin jest Shell z darmowym prysznicem dla kierowców
  12. Nowe samochody są strasznie napchane elektroniką,a kierowca wsiadając przenosi się w inny świat tworząc z nim całość jak iPod włożony w stację dokującą porządnego stereo. Audi pod tym względem wiedzie prym..., jestem na takie nowości za stary,więc jeżdżę teraz starym Passatem b5 z równie starym afenem... Podoba mi się C6,B8 w Avancie,ale nie mam w tej chwili takich potrzeb. Chciałem kupić bardzo ładne E59 w 3.0d ,ale środek jest rzeczywiście słaby,a posiadanie go było by dla mnie zbyt dużym obciążeniem...
  13. Gorzej, pojechał z Tomeksem Jeszcze gorzej... polecieli
  14. Wychodzę do pracy w niedzielę o 21 a wracam w piatek ok północy. Czasami uda się w czwartek, ale i tak w piętek robię od rana do późna... od poniedziałku 4-5rano do najwcześniej 12.00 piątek..czasem późna sobota...
  15. po autko? Berlingo podobno...,ale co przywiozą,to jeszcze nie wiadomo
  16. Większość kierowców autobusów miejskich,to czuby,a ich furmanki są malowane po 40 razy w najbardziej wystających elamentach..,co nie zmienia faktu,że wina jest obopólna i niema podstaw do pokrycia napraw z oc autobusu. ps. lusterko autobusu miejskiego kosztuje 20zł,a wykonane jest w technologi Żuka.. ,więc co tam piz*a do przodu...
  17. W Gdyni będę jutro ... ---------- Post added at 21:55 ---------- Previous post was at 21:53 ---------- daj nr tel.
  18. ja poruszam się w koło komina ale jako międzynarodówka bo do NL i FR mam 100 km więc max 18:00 już jestem w domku ... pozazdrościć.... chociaż towarzyszów podróży masz nieciekawych, chyba jednych z najgorszych w Europie
  19. ---------- Post added at 21:46 ---------- Previous post was at 21:45 ---------- A będziesz na spocie? Opinacze mam tylko 42... w środę jestem w Pucku,ale pewnie,to Cię nie urządza
  20. pewnie xl,ale wolałbym przymierzyć..,tą damską co z linkował Tomeks,też i opinacze 44 ---------- Post added at 21:44 ---------- Previous post was at 21:43 ---------- oczywiście,jeśli to stary model z klamerkami.
  21. tą? http://allegro.pl/koszula-damska-tommy-hilfinger-i2199552045.html http://allegro.pl/koszula-meska-tommy-hilfiger-i2199552325.html tom,tom
  22. byłem na chwilę z środy na czwartek niedaleko Ciebie i śnieg padał ten tydzień jestem na kraju... jak coś dam znać i pomyślimy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.