Treść opublikowana przez GILI
-
[INNE] A6C5 AirRide, Led na tyl, Bentley 19" 180hp
Niesamowite
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Mogłeś się z nimi umówić przy którymś z zajazdów w Tuszynie,albo w Kruszynie,praktycznie na wylocie z Łodzi Szkoda,że jedziecie...
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
...to 24 godziny jechał :decayed:
-
Jaką książkę czytasz...teraz !!!
Właśnie przerabiam...fajną ma koleś rodzinkę,szanuję ludzi,którzy tyle wiedzą o swoich przodkach,a za niesamowitą pasję i podejście do życia uwielbiam''Niedźwiedzia'' ---------- Post added at 22:21 ---------- Previous post was at 22:16 ---------- Tak Carlosa czyta się świetnie :> zaczynało się niewinnie,jak sielsko-wiejska opowieść,rozkręciło się świetnie...na zakończenie bardzo mocny i mądry przekaz,co świadczy o wielkim intelekcie autora.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
mam gula ....
-
Kornackiemu urwali drzwi w Maserati
Kierowca autobusu w cale nie jest winny. Zajmuje własny pas ruchu i cierpliwie czeka na możliwość zmiany pasa ruchu, podczas gdy kornacki narusza jego przestrzeń otwierająć drzwi. Niby stary warszawiak a nie stosuje sie do uwag rozklejonych na tyle autobusu "uwaga zachodzi na zakręcie". Niedaleko Wrocławia na autostradzie A4,częściowo zajmując pas ruchu zatrzymała się kobieta Astrą...gdy wysiadała zgarnął ją kontener..z racji że ciężarówka było z ostatnich lat zadziałały systemy i ślady hamowania widać było dopiero za miejscem zdarzenia. po 20mniutach RMF ogłosił,że kierowca zasnął za kierownicą...orzeczono winę kierowcy,a gościu wylądował u czubków. Koleś nie zasnął i nie miał chwili na reakcję,a siedzi. Czasami prawo stoi nie po tej stronie co powinno. Widzimy wszyscy jak było,ale wystarczy,że jest paragraf którego można się uczepić,a tu taki jest.... ---------- Post added at 21:29 ---------- Previous post was at 20:07 ---------- Właśnie jest w Tvn turbo zakup z tą akcją.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
no,a w drugą Rotembark,czy jakoś..
-
Ile godzin dziennie spędzacie w pracy?
Wychodzę do pracy w niedzielę o 21 a wracam w piatek ok północy. Czasami uda się w czwartek, ale i tak w piętek robię od rana do późna... od poniedziałku 4-5rano do najwcześniej 12.00 piątek..czasem późna sobota... Ciekawe czym się zajmujesz Łącznik między kierownicą a pedałami
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
szczerze,to sam nie jestem pewien,bo może i 42gi i chyba Olsze nie Olszyna :decayed:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
46km MOP Olszyna 1km za zjazdem na Pelplin jest Shell z darmowym prysznicem dla kierowców 42, nie 46 paczki im kur.wa woziłem starzejesz się albo przytyłeś,że pamięć Cię zawodzi
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
z darmowym prysznicem dla kierowców i pewnie z darmowymi pieczarkami na posadzce nie tylko u mnie klimaty z roboty
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
46km MOP Olszyna 1km za zjazdem na Pelplin jest Shell z darmowym prysznicem dla kierowców
-
Kto zamierza zmienić audi na inną markę lub zmienił a wraca do OOOO
Nowe samochody są strasznie napchane elektroniką,a kierowca wsiadając przenosi się w inny świat tworząc z nim całość jak iPod włożony w stację dokującą porządnego stereo. Audi pod tym względem wiedzie prym..., jestem na takie nowości za stary,więc jeżdżę teraz starym Passatem b5 z równie starym afenem... Podoba mi się C6,B8 w Avancie,ale nie mam w tej chwili takich potrzeb. Chciałem kupić bardzo ładne E59 w 3.0d ,ale środek jest rzeczywiście słaby,a posiadanie go było by dla mnie zbyt dużym obciążeniem...
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Gorzej, pojechał z Tomeksem Jeszcze gorzej... polecieli
-
Ile godzin dziennie spędzacie w pracy?
Wychodzę do pracy w niedzielę o 21 a wracam w piatek ok północy. Czasami uda się w czwartek, ale i tak w piętek robię od rana do późna... od poniedziałku 4-5rano do najwcześniej 12.00 piątek..czasem późna sobota...
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
po autko? Berlingo podobno...,ale co przywiozą,to jeszcze nie wiadomo
-
Kornackiemu urwali drzwi w Maserati
Większość kierowców autobusów miejskich,to czuby,a ich furmanki są malowane po 40 razy w najbardziej wystających elamentach..,co nie zmienia faktu,że wina jest obopólna i niema podstaw do pokrycia napraw z oc autobusu. ps. lusterko autobusu miejskiego kosztuje 20zł,a wykonane jest w technologi Żuka.. ,więc co tam piz*a do przodu...
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
:decayed:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
W Gdyni będę jutro ... ---------- Post added at 21:55 ---------- Previous post was at 21:53 ---------- daj nr tel.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ja poruszam się w koło komina ale jako międzynarodówka bo do NL i FR mam 100 km więc max 18:00 już jestem w domku ... pozazdrościć.... chociaż towarzyszów podróży masz nieciekawych, chyba jednych z najgorszych w Europie
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
---------- Post added at 21:46 ---------- Previous post was at 21:45 ---------- A będziesz na spocie? Opinacze mam tylko 42... w środę jestem w Pucku,ale pewnie,to Cię nie urządza
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
pewnie xl,ale wolałbym przymierzyć..,tą damską co z linkował Tomeks,też i opinacze 44 ---------- Post added at 21:44 ---------- Previous post was at 21:43 ---------- oczywiście,jeśli to stary model z klamerkami.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
i opinacze
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
tą? http://allegro.pl/koszula-damska-tommy-hilfinger-i2199552045.html http://allegro.pl/koszula-meska-tommy-hilfiger-i2199552325.html tom,tom
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
byłem na chwilę z środy na czwartek niedaleko Ciebie i śnieg padał ten tydzień jestem na kraju... jak coś dam znać i pomyślimy