Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

GILI

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez GILI

  1. Cześć Zaglądaj na Pomorskie
  2. GILI odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Moim zdaniem będzie kichawy mecz i skończy się 0-0 zresztą vyjebane mam nie włączam nawet telewizora
  3. ok.30- 40tyś nie pieprz już...Wyszukaj lepiej dowód,umyj dipę i lecimy w środę na Czechy
  4. Dlatego nie szukasz teraz silnika [br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 12:28_________________________________________________Wymieniłem tylko olej w silniku i skrzyni,tyle razy ile trzeba było. Żadnych rozrządów,czy pasków. Jak zaczęła szarpać skrzynia,to postanowiłem jeździć tyle ile wytrzyma i wstawić manual,jak tak to zaraz 1,9. blacharka jest igła,a buda nie wybita więc czemu nie...
  5. nie rozumiesz jak kupowałem,to auto to miałem w głowie swapa. Wysrało się więc szukam części. Zawodowy Kierowca i takie numery...bardzo brzydko Gili.... co ty ,to wina Gośki zerwana dolna osłona silnika i dolna rozrządu świadczy o tym,że musiała zahaczyć gdzieś spodem. Nie wnikam w co i jak.Zrobię auto dla siebie i tyle,a Gośka jak zarżnie Golfa,to kupi se coś innego. Już zresztą szuka VW Caady...[br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 11:48_________________________________________________ nie widziałaś faktury od Piotrusia
  6. Tak,ale to ma być swap Audi.
  7. Zawodowy Kierowca i takie numery...bardzo brzydko Gili.... zdarza się [br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 10:03_________________________________________________ nie. ale prawdopodobnie padł też rozrząd.
  8. Zatarta pompa wody...
  9. Szukam zdrowych części do szczepu na AWX-a
  10. To jedź przez Poznań
  11. Da się,tylko nie zawsze się,to opłaca...zależy czym jedziesz.
  12. Cześć Zaglądaj na Pomorskie
  13. Z racji,że Poznań jest remontowany i zakorkowany,za Gnieznem lepiej zjechać na Wrześnię i autostradą podlecieć do wylotu na Leszno.
  14. Sprzedać.... mógł by dołorzyć z 500
  15. Cześć Zaglądaj na Pomorskie
  16. Dużo zależy od wieku. Młodzi ludzie łatwiej reagują na zmiany w odżywianiu,czy trybie,życia. Od ok. 10 lat ważę 95-96kg obojętnie co robię i jak się odżywiam.
  17. Jechałem z 3 miesiące temu tą trasą i na lewym pasie szła grupka gówniarzy ulicą,bo raczej brak tam pobocza. Z przeciwka jechało kilka osobówek z bardzo małymi odstępami z racji,że za mną jechały jeszcze 3 ciężarówki nie mieli miejsca,aby wejść na nasz pas.. Pisk i bum 3 auta skasowane,czwarte w rowie. Droga nie jest zła brak tylko ludziom wyobraźni. Zauważyłem,też,że kierowcy z północno-wschodniej Polski jeżdżą bardzo szybko i niebezpiecznie.
  18. Nie da zgubić sie tylko brzucha,trzeba najpierw schudnąć.Jeśli przestanie się tylko jeść,to może się okazać,że trochę brzucha i tak zostanie. Dlatego podstawą treningu ukierunkowanego na spalenie tkanki tłuszczowej jest poddawanie organizmu długotrwałemu wysiłkowi,czyli bieganie,rowerek. Zastanów się Bieniu czy jesteś do tego zdolny?
  19. .. nie rozumiem kupowania auta przez wrzucanie ogłoszeń z których nie zbyt dużo wynika,wreszcie się okaże,że najlepsza jest calibra,bo ma gaz i duży spojler. Moim zdaniem,żeby coś kupić,trzeba najpierw obejrzeć,dotknąć,na moje oko nic mu nie brakuje i od takiego czegoś zaczął bym porównana,jechał na giełdę do kilku komisów...a nie od razu zbity przebieg,a jeśli już,to łatwo sprawdzić ile..
  20. nie no masz rację lepiej jechać do Bytowa
  21. Byliście u tego gościa co mówiłem??
  22. Cześć Zaglądaj na POMORSKIE
  23. Cześć Zaglądaj na POMORSKIE
  24. pozostaje się ostro najebać i to wszystko wyrzygać ..co Ty robiłeś w ikei?
  25. sto lat,sto lat i jeszcze raz sto lat

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.