Treść opublikowana przez GILI
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć Zaglądaj na Pomorskie
-
Piłka nożna
Moim zdaniem będzie kichawy mecz i skończy się 0-0 zresztą vyjebane mam nie włączam nawet telewizora
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ok.30- 40tyś nie pieprz już...Wyszukaj lepiej dowód,umyj dipę i lecimy w środę na Czechy
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Dlatego nie szukasz teraz silnika [br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 12:28_________________________________________________Wymieniłem tylko olej w silniku i skrzyni,tyle razy ile trzeba było. Żadnych rozrządów,czy pasków. Jak zaczęła szarpać skrzynia,to postanowiłem jeździć tyle ile wytrzyma i wstawić manual,jak tak to zaraz 1,9. blacharka jest igła,a buda nie wybita więc czemu nie...
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
nie rozumiesz jak kupowałem,to auto to miałem w głowie swapa. Wysrało się więc szukam części. Zawodowy Kierowca i takie numery...bardzo brzydko Gili.... co ty ,to wina Gośki zerwana dolna osłona silnika i dolna rozrządu świadczy o tym,że musiała zahaczyć gdzieś spodem. Nie wnikam w co i jak.Zrobię auto dla siebie i tyle,a Gośka jak zarżnie Golfa,to kupi se coś innego. Już zresztą szuka VW Caady...[br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 11:48_________________________________________________ nie widziałaś faktury od Piotrusia
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Tak,ale to ma być swap Audi.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Zawodowy Kierowca i takie numery...bardzo brzydko Gili.... zdarza się [br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 10:03_________________________________________________ nie. ale prawdopodobnie padł też rozrząd.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Zatarta pompa wody...
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Szukam zdrowych części do szczepu na AWX-a
-
[ALL] Trasa 15 czy 25
To jedź przez Poznań
-
[ALL] Trasa 15 czy 25
Da się,tylko nie zawsze się,to opłaca...zależy czym jedziesz.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć Zaglądaj na Pomorskie
-
[ALL] Trasa 15 czy 25
Z racji,że Poznań jest remontowany i zakorkowany,za Gnieznem lepiej zjechać na Wrześnię i autostradą podlecieć do wylotu na Leszno.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Sprzedać.... mógł by dołorzyć z 500
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć Zaglądaj na Pomorskie
-
Dieta-Spalenie tkanki tłuszczowej
Dużo zależy od wieku. Młodzi ludzie łatwiej reagują na zmiany w odżywianiu,czy trybie,życia. Od ok. 10 lat ważę 95-96kg obojętnie co robię i jak się odżywiam.
-
Wypadek na trasie Szczytno - Olsztyn Audi A4 całkowicie rozbite
Jechałem z 3 miesiące temu tą trasą i na lewym pasie szła grupka gówniarzy ulicą,bo raczej brak tam pobocza. Z przeciwka jechało kilka osobówek z bardzo małymi odstępami z racji,że za mną jechały jeszcze 3 ciężarówki nie mieli miejsca,aby wejść na nasz pas.. Pisk i bum 3 auta skasowane,czwarte w rowie. Droga nie jest zła brak tylko ludziom wyobraźni. Zauważyłem,też,że kierowcy z północno-wschodniej Polski jeżdżą bardzo szybko i niebezpiecznie.
-
Dieta-Spalenie tkanki tłuszczowej
Nie da zgubić sie tylko brzucha,trzeba najpierw schudnąć.Jeśli przestanie się tylko jeść,to może się okazać,że trochę brzucha i tak zostanie. Dlatego podstawą treningu ukierunkowanego na spalenie tkanki tłuszczowej jest poddawanie organizmu długotrwałemu wysiłkowi,czyli bieganie,rowerek. Zastanów się Bieniu czy jesteś do tego zdolny?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
.. nie rozumiem kupowania auta przez wrzucanie ogłoszeń z których nie zbyt dużo wynika,wreszcie się okaże,że najlepsza jest calibra,bo ma gaz i duży spojler. Moim zdaniem,żeby coś kupić,trzeba najpierw obejrzeć,dotknąć,na moje oko nic mu nie brakuje i od takiego czegoś zaczął bym porównana,jechał na giełdę do kilku komisów...a nie od razu zbity przebieg,a jeśli już,to łatwo sprawdzić ile..
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
nie no masz rację lepiej jechać do Bytowa
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Byliście u tego gościa co mówiłem??
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć Zaglądaj na POMORSKIE
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć Zaglądaj na POMORSKIE
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
pozostaje się ostro najebać i to wszystko wyrzygać ..co Ty robiłeś w ikei?
-
Urodzinowy wątek PREZESA !!!
sto lat,sto lat i jeszcze raz sto lat