Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

GILI

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez GILI

  1. Pięknych jest sporo, ale volvo niezawodne, pewnie dlatego a kto ci takich glupot naopowiadal ? bynajmniej nie jest jezeli chodzi o osobobe ciężarowe nie mają nic wspólnego z osobowymi. Volvo jest nie zawodne i jeśli chodzi o europejskie najwygodniejsze...
  2. nasze zestawy. 16,5 m długości, 40ton dmc, waga pustego z nową schmitką ok.13 400 z kempfem ok 14 ton.czyli ładujemy 26-27ton. Moc seryjna 460KM..po programie 540KM. :) bat na 89km/h. Spalanie 26-38l/100
  3. Jaką długość ma ten zestaw ??
  4. Volvo,to najwygodniejsze ciężarówki...Ta jest jednocześnie wielkim ambasadorem Polski. :oklaski: w warunkach Europejskich,to niemożliwe maks,to 90km/h Wnętrze prawie identyczne jak w FH12.
  5. OK, ale zrobię to w formie osobnego tematu.
  6. eMka jest świetna ,ale w rzuć więcej zdjęć tego Volvo ze środkiem włącznie
  7. Taka złota jeździ u nas po wsi :gwizdanie:
  8. Jak tam?? Jednak byłem w robocie....
  9. ..to przyjedźta
  10. W ten łikęd jestem w domu,a drewna mam w diabła
  11. Ni chu.ja z roboty o 16 wyszedłem, a z cb nie przemieszczam się od roku gościu tak samo piszczał tłumaczył coś tam więc nie pytałem jak się nazywa
  12. Łepski słyszany dziś na estakadzie ok. 13-14teaj
  13. Się nie dziwię,bo pierwsza odpowiedź padła po prawie roku
  14. Dziękuję za porady i sugestie Biorę E6
  15. Do kosztów spalania dolicz 5litrów oleju silnikowego Zabierz też namiot i śpiwór,bo może się okazać,że wrócicie na stopa
  16. Mam w tym miesiącu wymianę telefonu. 2 lata używam E52,z racji,że nie miałem z nim żadnych problemów,a jego możliwości są dla mnie wystarczające chciałbym wymienić na jego następcę bądź podobną słuchawkę. Jest coś takiego na rynku?? Nie interesują mnie smartfony bądź inne dotykowe zabawki z ogromnym wyświetlaczem,chcę normalny telefon, dobrze wyglądający, odporny na uszkodzenia,mało awaryjny z wydajną baterią i dobrym aparatem...Nokię.
  17. GILI odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Rosjanka zalana w trupa.flv
  18. GILI odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    I dobry meczyk Oby więcej,takich w lidze :) ..ale się Kafaowi łapy trzęsły podczas pomeczowego wywiadu :polew:po słupku w dogrywce wrócił do żywych
  19. czyli podawał piłki
  20. GILI odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Nareszcie wygrana gospodarza na PGE Arena
  21. ogólnie pierdólicie,a mmcv jak zwykle z wypracowaniem wyskoczył :decayed:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.