Treść opublikowana przez GILI
-
2006 VOLVO VN 780. Dom na kółkach.
Pięknych jest sporo, ale volvo niezawodne, pewnie dlatego a kto ci takich glupot naopowiadal ? bynajmniej nie jest jezeli chodzi o osobobe ciężarowe nie mają nic wspólnego z osobowymi. Volvo jest nie zawodne i jeśli chodzi o europejskie najwygodniejsze...
-
2006 VOLVO VN 780. Dom na kółkach.
ponad 2600Nm
-
2006 VOLVO VN 780. Dom na kółkach.
nasze zestawy. 16,5 m długości, 40ton dmc, waga pustego z nową schmitką ok.13 400 z kempfem ok 14 ton.czyli ładujemy 26-27ton. Moc seryjna 460KM..po programie 540KM. :) bat na 89km/h. Spalanie 26-38l/100
-
2006 VOLVO VN 780. Dom na kółkach.
Jaką długość ma ten zestaw ??
-
2006 VOLVO VN 780. Dom na kółkach.
Volvo,to najwygodniejsze ciężarówki...Ta jest jednocześnie wielkim ambasadorem Polski. :oklaski: w warunkach Europejskich,to niemożliwe maks,to 90km/h Wnętrze prawie identyczne jak w FH12.
-
2008 M3 E90 - Srebrny, manualna skrzynia, wersja amerykańska
OK, ale zrobię to w formie osobnego tematu.
-
2008 M3 E90 - Srebrny, manualna skrzynia, wersja amerykańska
eMka jest świetna ,ale w rzuć więcej zdjęć tego Volvo ze środkiem włącznie
-
[ALL] ciekawe auta, ktore mijales na trasie
Taka złota jeździ u nas po wsi :gwizdanie:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Jak tam?? Jednak byłem w robocie....
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
o której??
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
..to przyjedźta
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
W ten łikęd jestem w domu,a drewna mam w diabła
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ni chu.ja z roboty o 16 wyszedłem, a z cb nie przemieszczam się od roku gościu tak samo piszczał tłumaczył coś tam więc nie pytałem jak się nazywa
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Łepski słyszany dziś na estakadzie ok. 13-14teaj
-
Zarządzanie produkcją
Się nie dziwię,bo pierwsza odpowiedź padła po prawie roku
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
- Wymiana telefonu Nokia
Dziękuję za porady i sugestie Biorę E6- [TRASA] Śląsk -> Londyn :gwizdanie:
Do kosztów spalania dolicz 5litrów oleju silnikowego Zabierz też namiot i śpiwór,bo może się okazać,że wrócicie na stopa- Wymiana telefonu Nokia
Mam w tym miesiącu wymianę telefonu. 2 lata używam E52,z racji,że nie miałem z nim żadnych problemów,a jego możliwości są dla mnie wystarczające chciałbym wymienić na jego następcę bądź podobną słuchawkę. Jest coś takiego na rynku?? Nie interesują mnie smartfony bądź inne dotykowe zabawki z ogromnym wyświetlaczem,chcę normalny telefon, dobrze wyglądający, odporny na uszkodzenia,mało awaryjny z wydajną baterią i dobrym aparatem...Nokię.- Strefa Śmiechu
Rosjanka zalana w trupa.flv- Piłka nożna
I dobry meczyk Oby więcej,takich w lidze :) ..ale się Kafaowi łapy trzęsły podczas pomeczowego wywiadu :polew:po słupku w dogrywce wrócił do żywych- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
czyli podawał piłki- Piłka nożna
Nareszcie wygrana gospodarza na PGE Arena- Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
ogólnie pierdólicie,a mmcv jak zwykle z wypracowaniem wyskoczył :decayed:- Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
- Wymiana telefonu Nokia