Treść opublikowana przez GILI
-
Spotkania na drodze
Poniedziałek ok. 11.30 trasa Szymbark-Stężyca,jak widać naklejka klubowa...
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
zna ktoś??
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Na zdjęciach Kliczko wygląda jak nauczyciel wuefu z katolickiego gimnazjum :decayed:
-
Czarnobyl 1986-2006
Jakiś czas temu na Trawel laska z programu podróżowała po Ukrainie,za 150euro zawiozą busem z Kijowa i oprowadzą po okolicy,aż pod sam reaktor/sarkofag Co najdziwniejsze całkiem niedaleko samej elektrowni mieszkają ludzie,a niektóre rośliny rozwijają się szybciej i rosną większe będąc pod wpływem promieniowania... Prypeć,to był kiedyś niezły wypas... http://www.opuszczone.com/galerie/uk_prypec/index.php
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
- Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Koleś nie wykorzystał wczoraj życiowej szansy,wystawiali,go ciągle z młodymi bokserami niemieckimi,na galach w Hamburgu...teraz miał swoje 5 minut niestety.... http://bokser.org/_special_service_AleksKuziemski_level3_PL.jsp- Działalność budowalna czy u was tez widać przestój??
...bo takie przetargi pisane są pod duże firmy,które stać na duże łapówy,nie wystarczy nie zaleganie w zusach,skarbówce,czy referencjach z kilku robót publicznych.Trzeba wykazać ogromny przerób roczny i ubezpieczenie,rzędu 500tyś do nawet 2milionów złotych na robotę za 200-300tyś. Nie trzeba dodawać,że zysk z takiej roboty jest ogromny sięga nawet 50-60% całego zamówienia.... Jeśli chodzi o zastój,to w mojej okolicy go nie widać,robota pod indywidualnych jest,ale stawki nie są oszałamiające i ponad średnią za bardzo nie wyskoczysz...- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
*Proszę czytać ze zrozumieniem,pało- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
nie mówię,że się nie opłaca,bo środek ma fajny- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
pewnie przechodnia trafił- Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć Zaglądaj na POMORSKIE- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=202480.0- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Zrobimy listę,może da się zebrać 20 aut??- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
http://www.vwmania.pl/?id=vwmania2011-rezerwacja :naughty: :gwizdanie:- klima do mieszkania, jaka?
http://allegro.pl/klimatyzator-lg-s18ahp-on-of-plasma-5-3kw-gratis-i1583269655.html wystarczy na 110m2 pow.- B6 DIVISION
ja wymieniałem do diesla a licznik od benzyny rs4 dużo z tym roboty?- Siłownia
to się nieźle spoci jak wejdzie na Wawel- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Patrzymy Pl. Rybaków..... coś w tym stylu.. gdzieś nad morzem,czy Kaszuby? tylko morze wal do Tomeksa na chatę nawet się go nie pytaj- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Patrzymy Pl. Rybaków..... coś w tym stylu.. gdzieś nad morzem,czy Kaszuby?- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
gdzie dokładnie?- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Fazy i Łepski Pierwsza 10-ka- Unijna dotacja na działkę rolną proszę o pomoc
1. Trzeba co najmniej zaorać,bo robią zdjęcia z satelity 2.Idź do najbliższej ARiMR. 3.Jak nic nie zrobisz nic nie dostaniesz,chyba,że masz ziemię w obszarze chronionym(Natura 2000 itp),to zapłacą ci za odłogi,żeby ptaszki i robaczki mogły się swobodnie rozmnażać,ale to już inna sprawa.- Unijna dotacja na działkę rolną proszę o pomoc
program wygasa w 2013,ale w nowym budżecie unii dopłaty do upraw zostają. sprawa jest dziecinnie prosta,lecz nie każdemu się to opłaca. wydawało mi się,że co najmniej 90% rolników bierze dotacje..- Jest na forum projektant domów jednorodzinnych?
czeka cię procedura prawie jak przy budowie od podstaw. projekt,pozwolenie na przebudowę/rozbudowę. trochę biegania jest zanim zaczniesz.- B6 DIVISION
wymieniał ktoś licznik na kolorowy fis? - Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...