Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

GILI

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez GILI

  1. Jedź na Litwę,tam dopiero lubią czyścić baki
  2. żeby rano się dowiedzieć o której zginęło i ile litrów Dziwię się,że nie wzięli wszystkiego,bo na pewno ściągali pompką elektryczną i pewnie tylko z waszego punto.
  3. Z Stargardu masz super drogę,nowa S3 idziesz nią do Gorzowa,potem jest troszkę słabiej między innymi remonty w okolicy Świebodzina i Zielonej Góry. Dalej 12 Legnica Polkowice kierunek na Jelenią i Karpacz. Droga nie jest zła na gwincie spokojnie dasz radę.
  4. Też wątpię,że kabel został ułożony zgodnie z jakimkolwiek planowaniem,wszelkie media puszcza się teraz granicą i za zgodą właściciela gruntu.
  5. Ładne jaja dobrze,że nie byłem w okolicy
  6. GILI odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ktoś 3M miał takie na avancie. OLO ma,ale na b7. Kucky ??
  7. GILI odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ktoś 3M miał takie na avancie.
  8. Jeszcze raz dziękuję Nie był wtedy jeszcze całkiem skończony.W tym roku będzie w zestawie z czarną wywrotką Kempfa. to widocznie byl jakiś inny ale też dead race w tym roku go obejze z bliska Ten był w 2011 w Opolu,ale wyglądał skromniej jak teraz...
  9. Już teraz wygląda niesamowicie mam starszego paska w afenie http://img801.imageshack.us/img801/3356/hamburg001.jpg
  10. Nie był wtedy jeszcze całkiem skończony.W tym roku będzie w zestawie z czarną wywrotką Kempfa.
  11. Uwielbiam tą tematykę. Właśnie czytam "Auschwitz. Byłem nr 220543" Denis'a Awey'a. Tylko nie wiem, czy w Polsce też wyszła. Jakby co, to bardzo ciekawa historia. Życie zazwyczaj pisze najciekawsze historię,dlatego lubię czytać biografie,a zwłaszcza autobiografie
  12. Mam nadzieję,że ten filmik da do myślenia,może ktoś z jego powodu zatrzyma się wcześniej niż zwykle dopiero na świecącym się od dłuższej chwili czerwonym. Moim zdaniem kilka sygnalizacji wcześniej przeleciał w ostatnim momencie...straszny debil
  13. Kto ma ochotę niech kliknie na auto kumpla z firmy Volvo Death Race http://www.trailer.pl/tavlingar.php?orderby=275 Dziękuję ---------- Post dopisany at 22:58 ---------- Poprzedni post napisany at 22:53 ---------- Tak wygląda wnętrze
  14. Jeszcze lepiej wychodzi zjazdem na Pelplin.. ,Jabłowo,Starogard,Skarszewy,Nowa Karczma,Kościerzyna,najszybsza i najkrótsza trasa..reszta normalnie jedynka i A1...
  15. ..na jeden licytowany przedmiot?? Połowa tych gości jest na każdej podobnych licytacji. Byłem kiedyś z wujkiem na licytacji majątku ruchomego po byłym pgrze,przedstawienie jak cholera
  16. Podeszłaś do licytacji po amerykańsku Przecież,takie sprawy załatwia się przed wejściem na halę,a nie bić się jak osły
  17. fiaciora czy audi? podobno audi,bo nie widziałem,tylko ryczał za mną na cb
  18. mydlo odpicuj,auto bo Cię nie poznaję na trasie
  19. ile bierze za samo malowanie?
  20. Najlepiej w takim miejscu,gdzie widać Gdynię,ale może być nawet na plaży od strony morza....zresztą tam w maju jest wszędzie fajnie..
  21. No wiesz grosze 1500zł około bo tylko 40% po 15 latach ale zawsze na opłaty będzie:wink: Normalnie,żeby tyle dostać trzeba by pracować do 65-67lat i zarabiać z 5tyś brutto Słyszałem, o kilku nurkach,których wysłali do domu po 12-13 latach do domu,bo nie przeszli komisji..Prawda,to??..byłem na GPM-ach. No czasami można zaliczyć porażkę, dużo chłopaków wyszło szybciej bo jakieś problemy robili im...teraz coraz gorzej w tym syfie dlatego ja się trzymam żeby tylko te pare lat dosłużyć Może zorganizujesz Weekendowego Spota na Helu jak się ociepli??
  22. No wiesz grosze 1500zł około bo tylko 40% po 15 latach ale zawsze na opłaty będzie:wink: Normalnie,żeby tyle dostać trzeba by pracować do 65-67lat i zarabiać z 5tyś brutto Słyszałem, o kilku nurkach,których wysłali do domu po 12-13 latach,bo nie przeszli komisji..Prawda,to??..byłem na GPM-ach.
  23. ile dostaniesz?
  24. No słyszałem o tej akcji:grin: no ale pewnie miło wspominasz te czasy Bardzo Zastanawiałem się nawet,żeby zostać w armii...
  25. Szkoda,że taki kocór z Ciebie Już pomyślałem,że możemy się znać...ja byłem Z98 na hali byłem prawie 2 miesiące na regatach wioślarskich.. Płynęliśmy z kmdr Hibnerowiczem na wiosłach do Gdyni,podobno pierwsi od 30 lat.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.