Treść opublikowana przez GILI
-
Perełka polskiej motoryzacji - dla pasjonatów :-)
Ciekawe co na to prawo..był kiedyś wyrok zmuszający do sprzedaży. Aukcje na Allegro - precedensowy wyrok sądu
-
Perełka polskiej motoryzacji - dla pasjonatów :-)
Kredens,czy Warszawa garbus,to miały polot,którego Maluch nie będzie miał nigdy nie mniej licytowany klasyk wart każdej aukcyjnej złotówki. na moje oko młody człowiek za kierownicą odrestaurowanej legendy PRL-u,to szczyt stylu...
-
Starogard Gdański
Był kiedyś na kuligu bino pracował w salonie forda.
-
Kubkowe T4 - coś tłustego - nowe foty!!
zdziwił byś się.. wokół widać znacznie więcej niż w osobówce w zatoczkę pakujesz się bez problemu na centymetry między stojące samochody,a do otwarcia drzwi wystarczy niewiele miejsca do tego komfortowe i ciche wnętrze.
-
Kubkowe T4 - coś tłustego - nowe foty!!
Świetne auto:thumbup1: zmodyfikowany tak jak być powinien. Użytkowałem przez kilka lat taki model Multivana miał u mnie ciężko,sprzedałem go z przebiegiem ponad 400tyś.km,a był jeszcze w znakomitym stanie.Szukałem niedawno 150ki i chciałem zmodyfikować podobnie jak twoja,bo nie służyła by do pracy jak poprzednie dwie t4ki wygląda jednak,że będę potrzebował chłodni,ale i tak nie uniknie modyfikacji. T5 niema już tego polotu niestety... http://a4-klub.pl/marki-78/all-vw-multivan-2-5-tdi-r5-61314/
-
Spoty Kościerzyna
o nawet vikis się pojawił
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Wpadaj na Spoty
-
Nowe przepisy: niższe spalanie i droższa klimatyzacja
blablabla.....mało wejść na newsy związane z Lewym,więc łapią ludzi na takie głupoty. ile już razy ogłaszane są przeróbki starych aut..brednie Polandia,to nie Niemcy,a papier wszystko przyjmie
-
Jakie macie skrzynie (statystyki) ?
w domu manual 5ka w pracy 500KM i 12ka automat
-
Strefa Śmiechu
dokładnie,prezes patrzy
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
nie świruj widziałem biegasz po plaży
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Chłopie chu... .nie pieniądz widziałem to auto i to chyba nie duża cena jak za sporych rozmiarów ciężarówkę ale może się nie znam Rozumiem,że je oglądałeś z bliska?? właśnie chodzi o to,że jest tanie i jeśli z zewnątrz wygląda dobrze,to warto jechać,z drugiej strony duże auto duży problem,bo w szrota wkłada się znacznie większe pieniądze jak w osobówkę.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Witam Jestem zainteresowany autkiem z aukcji. Jest może ktoś z okolicy Starego Sącza,co mógłby je obejrzeć czy jest po co jechać??,bo na zdjęciach nie zbyt dużo widać MAN 8-153 CHŁODNIA HAKÓWKA,HAKOWA,MOZLIWA ZAMIANA (3212855718) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. oczywiście odwdzięczę się za przysługę
-
Spoty Kościerzyna
Na razie tyle było czasu,zobaczymy jak się temat rozwinie
-
Spoty Kościerzyna
Fajna..może przerobić tę fotkę tak żeby pasowała do pierwszego posta
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Kliczko vs Pianeta: ceremonia ważenia - Extra - www.orange.pl
-
Spoty Kościerzyna
za stary jestem Lodowa dzwonił,że będzie
-
Spoty Kościerzyna
Dawno nie było takiego zamieszania na Kościerskich. Udanego spota i imprezki
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Trzeba się jeszcze raz umówić,bo sporo alkoholu zostło
-
Czarny Superb
http://a4-klub.pl/felgi-opony-156/biale-felgi-ronal-audi-skoda-5x112-267164/
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ostatnie słowo należy do inicjatora
-
Trasa Gdańsk -> Wrocław - którędy?
przez Kalisz do Kalisza jeszcze w miarę ale dalej już konkretne wywijanie... ---------- Post dopisany at 21:00 ---------- Poprzedni post napisany at 20:52 ---------- Przesadziłem 25 to też strata czasu. Naprawdę dev robię tę trasę dość często i najlepsza opcja Tak jak dałem u góry najkrócej,a już na pewno najszybciej równy i szeroki asfalt. dziury tylko w Inowrocławiu krótko przez Gniezno,tylko remonty w Lesznie troszkę przytrzymają.
-
Trasa Gdańsk -> Wrocław - którędy?
Autostradą A1do Torunia dalej 10ką zjazd na Inowrocław,Gniezno do s5 na A2 zjazd na Komorniki i dalej już 5tką Leszno Rawicz aż do Wrocławia
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
dawaj dawaj... będziesz tańczył ze mną,znaczy nie zemną
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Mógłbyś zostać z żoną i maluchami na noc u nas w domu nie ma problemu mieli byście pokój dla siebie. Jak by się zjechało sporo ludzi to jest nocleg u znajomego w Stężycy,żaden problem,ale frekwencja będzie minimalna jak ostatnio zawsze Tomeks przedstawi nam pewnie nową lalę,a za 2 tygodnie powie,a tej już prawie nie pamiętam miałeś ją słyszeć jakie głupoty opowiadała