Treść opublikowana przez GILI
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
- Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć Zaglądaj na pomorskie- Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
Znaczy - laską :kox: Zapowiada się, że ja będę co najmniej z dwiema :kox: Z czego jedna szwedka :polew: Może Cię ta szwedka zorganizuje i zdążysz wreszcie na początek wieczornej imprezy [br]Dopisany: 30 Styczeń 2011, 09:17_________________________________________________ jak mogło być inaczej pantoflu- [INNE] Szara SZCZAŁA ;]
Pewnie ktoś wszczepił rozrusznik z Eskorta,bo ori z Fiesty kręci jak młyńskie koło- Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć Zaglądaj na pomorskie- [INNE] Szara SZCZAŁA ;]
Ciężko odpala zimą co??- [INNE] Szara SZCZAŁA ;]
Tylko wstaw lepsze,bo te są całkiem białe- Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć Wpadaj na spoty- Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć Wpadaj na spoty 3M- MKII diesel :) Sprzedany
Mam już inne,ale jak bym chciał zrobić gulfa na cacy to wziął bym to http://moto.allegro.pl/absolutny-rarytas-nowe-skrecane-bbs-rm-rs-rc-16-i1427270797.html albo poszukał czegoś takiego http://img13.allegroimg.pl/photos/oryginal/14/17/63/74/1417637462 dokładka czeka do wiosny- MKII diesel :) Sprzedany
na wioskę starczą dwie opony + alu kompletne po polerce za mnie niż 5stów nie będę miał w tym roku gleby,bo żona jeździ Golfem do pracy,a że nie mam zamiaru go sprzedać nie śpieszy mi się. priorytetem jest na ten rok wnętrze ma być komplet gti,problemem jest 5 drzwi.. fajna strona [br]Dopisany: 25 Styczeń 2011, 16:36_________________________________________________Co to jest ?? http://moto.allegro.pl/cromodora-7x16-4x100-bbs-cult-golf-rarytas-rm-rs-i1414739250.html- Na co zamienić A3?
Właśnie Avant jest za***isty Myślę,że to w niedługiej przyszłości będzie królową zlotów,bo fajnie wygląda na glebie z dużym kołem czarna- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Oj Bieniu Bieniu- Mustang Bullitt
U nas po wsi Mustang gt,rocznik coś taj jak Twój jeździ całą zimę,wiśniowy i czyściutki :decayed:- Walka z dopalaczami - Wasze zdanie
Gdyby było,takie prawo?? http://www.tvn24.pl/-1,1691016,0,1,powiesili-holenderke-za-450-g-kokainy,wiadomosc.html- Flota BOR wzbogaciła się o 27 samochodów Audi
tak było jest i będzie- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Jest -6 gdzieś ty cyce widział :decayed:- [INNE] MZ ETZ 251
jak cię znam,to na pewno tak było :polew: osobiście nie miałem,etki,ale kuzyn był fanem tych motorów,251 jeździłem z nim do podstawówki 3km w jedną stronę była trochę za lekka jak na swoje osiągi,ale wygląd i prezencja jaką miała kilkanaście lat temu,teraz niema chyba takiego odniesienia- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Coście znowu porobili ??- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
- Jak nie A4 to co... ?
Jechałem ostatnio Golfem VI 2.0 tsi nie gti.Fajne auto o niebo lepsze od piątki,szczerze polecam- Pytanko Passat 1.8i 1990r
1.8i to jest silnik na wtrysku- Jak nie A4 to co... ?
Koleś lizingował dwie 407mki i sypały się tradycyjnie jak francuskie auto. Miał kiedyś 405 1.9 i nie dał złego słowa powiedzieć,a teraz ma Passata 2.0tdi mimo dużych przebiegów nic wielkiego się z nim nie dzieje. Jeśli bym teraz zmieniał samochód,to w grę wchodziły by:Audi A4 B8 3.0tdi,A6 C6 3.0tdi,BMW 530 lub 535,BMW X5 3.0d może jeszcze Multivan T5 z mocnym 2,5tdi r5. Zadnej japońskiej,koreańskiej,francuskiej,włoskiej czy chińskiej opcji nie widzę.[br]Dopisany: 28 Styczeń 2011, 22:53_________________________________________________ i to zawieszenie jest właśnie jego wadą Dlatego lepiej wybrać wersje ze zwykłym zawieszeniem . Najlepiej nie wybierać tego auta. Na spota przyjechał,kiedyś koleś,któremu ukradli ładne A4 b5 lift,ojciec dorzucił mu do AC i kupił nowe C4. Wniosek nasuwał się jeden,który nawet on sam poparł....Kupa nie samochód..- Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
Dziadek,też mówił,że nigdy nawet nie powąchał biggest nose ever - new record guiness- Pytanko Passat 1.8i 1990r
Jeśli robisz takie krótkie rundki,to obowiązkowo sprawdź odmę,bo może być zamarznięta lub zapchana,to może skutkować powiększaniem stanu,a nawet wyrzucaniem oleju. - Nowicjusz - wątek powitalny