Treść opublikowana przez GILI
-
Spoty Kościerzyna
Dzięki ..do zobaczeni niedługo...mam nadzieję :)
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
..a tu rodzynek http://otomoto.pl/volkswagen-golf-gt-C16862560.html
-
Cennik Alkoholi - Bukowina Tatrzańska 2011
Mówił na letnim,że Karmi od rana za nim chodzi,ale w barze nie mieli.
-
Mamy jakiś budowlańców w klubie?
Za długo nie czekaj,bo może nie dojść. Działaj dalej,ale odeślą Cię do Katowic i sprawa będzie nadal w trakcie. Problemem nie jest słup tylko,to co jest na mapie i jeśli nawet,go ktoś w ramach fuszki przestawi,to inny musi to przenieść na mapie,ato już długa droga Po za tym jak kupowałeś działkę,to z wszystkim co na niej stoi. Słyszałem o przypadku,że pewien inwestor z PL dostał pozwolenie na postawienie domu w miejscu w którym stał słup i przestawianie go trwało tak długo,że on zdążył wybudować dom ze słupem w środku,a druty wychodziły z dachu... Nie mniej myślę,że szanse masz spore zależy to wyłącznie od dobrej woli urzędnika i Twojej nieustępliwości.[br]Dopisany: 13 Styczeń 2011, 18:05_________________________________________________Znalazłem taki artykuł. http://wiadomosci.gazeta.pl/kraj/1,34309,2515867.html ten też ciekawy http://www.gazetawroclawska.pl/stronaglowna/155969,za-slupy-na-swoim-polu-zadaj-zaplaty,id,t.html?cookie=1#material_1
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Tomeks nie zapomnij zapytać
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
tylko jak sam ją upieczesz
-
Mamy jakiś budowlańców w klubie?
Nie zgodzą się. TP,to jedna z wielu polskich firm z komunistycznymi tradycjami. Jestem pewien,że istnieją narzędzia żeby ich do tego zmusić i wysoce prawdopodobne jest,że nie mają żadnych pozwoleń na przejście z kablem w tym miejscu.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ty pamiętaj o oleju,filtrze i żarnikach dla mnie
- Spoty Kościerzyna
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Sachsy moim zdaniem najlepsze amory
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
przecież rok temu nie było śniegu
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Motul 8100 X-cess 5W40 11litrów+filtr oleju do AYMa.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Jutro jade do Ola sie dokladnie umowic i we wtorek na zakupy. Kupisz mi też?
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
:polew:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Bieniek kupiłeś już olej??
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
Piłem te siki prezesa ostatnio co do Jarosławca zawiózł :blink: W tym roku w BT cytrynówki nie tykam Chce obejrzeć fajerwerki i pamiętać właśnie widziałem,że ostatnio oglądałeś,ale dziwiło mnie,że poruszasz się z zaparowanym okularem,teraz wiem dlaczego :decayed:
-
[ALL B5] SWAP tiptronica na manuala w 2.5TDI Quattro
za tą kasę to bym swapnął całość na 1.9 łatwiej potem sprzedać Koleś jeszcze auta nie ruszył,niema czasu,a jeździ teraz innym.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
jaca w zeszłym tygodniu mówił,że wtą środę Matarnia :gwizdanie:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
to,je to..ciężko znaleźć coś do modzenia nie mówiąc o jechaniu z tych lat. Tak. Matarnia
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
widziałem gdzieś na forum na sprzedaż Jettę II z klimą wersja US,a nie mogę teraz znaleźć...
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
w tym tygodniu będę miał IC dla ciebie
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
właśnie.. trzeba im powiedzieć,bo jak jeszcze nie byli,to nie wiedzą kto wódkę na zlot kupuje
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
to nie jeździsz już dżetsonem??
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
trza było wolniej psycha mi już wysiadała jak mijałem się z autami z oberwanymi lusterkami i jak skurwiele nie wyjeżdżali z kolein na szczęście woda w niej była i tak trochę ''wieszchem'' poszło... ile można 50tką jechać,a że pięć aut pod rząd było,to się trochę bujnąłem,ale fakt jeżdżą jak na polnej drodze pół auta na drugim pasie to podstawa :doh1:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
tak.. podczas wyprzedzania przy 140stu wjebałem się dziurę