Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

GILI

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez GILI

  1. Właziły mi kiedyś koty pod maskę, jednego pasek na alternatorze oskalpował inny wypadł na trasie,a jednego znalazłem wysuszonego na kolektorze.Trutka na szczury,to będzie dla niego najlepsza śmierć... W T4 poprzedni właściciel zamontował instalację przeciw gryzoniom,ciagnie się po wszystkich ważniejszych przewodach i leci nią co kilka sekund impuls elektryczny,a i tak wlazł pod maskę kot i się upiekł.
  2. GILI odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ..ale ja ku*wa nie chcę powieści pisać :polew: tylko takie do przedniej szyby mi są potrzebne [br]Dopisany: 04 Grudzień 2010, 22:07_________________________________________________jakiś namiar na pewnego sprzedawcę i rozmiar..valeo,bosch
  3. Ostatnio gościłem w garażu dwa auta,bo im letnia ropa zamarzła w baku. Godzinka w ciepłym garażu i odmarznie wszystko w aucie.
  4. GILI odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jakiej firmy pióra wycieraczek najlepiej założyć. Valeo ?
  5. Koszt,to tylko zmiana,bo jeśli będziesz jeździł na letnich cały rok,to nap w T4 starczyło by na 1rok,bo normalnie letnie mam na 2 sezony.Tak więc 2 sezony i nowe. Jeszcze inaczej, komplet felg,to już też nie jakaś straszna kasa teraz. Masz komplet kół zimowych i letnich.Płyn letni lejesz też cały rok bo niema zimy? Wystarczy,że jest poniżej 10stopni i letnia opona dopóki się nie rozgrzeje trzyma słabo.. nie mówiąc o przymrozkach. Dla Niemca,to już żaden problem,większość z nich kocha swoje auta i uwielbia spędzać popołudnia i soboty w ich towarzystwie,na myjni,warsztacie bezobsługowym czy na autostradzie.
  6. GILI odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    daj na pw ile za dywaniki. Chcę wymienić włącznik świateł.Jaki wyjdzie najekonomiczniej?
  7. Kupiłem w tym roku komplet nowych zimówek indonezyjskiej firmy Accelera do T4 205/60/16cali z wysokim indeksem nośności 100,za 800zł. Po co szukać wyząbkowanych,przeleżanłych,przehamowanych,starych opon na szrotach z 4 milimetrami bieżnika? Za nowe 14stki do MKII Chinki,dałem 500, w wysokim śniegu rewelacja. Przynajmniej jestem pewien,że opona nie wyj*bie bez powodu przy 120km/h
  8. Przesadzasz. Koleś miał takiego potem po lifcie 2.5tdi i oba automaty. w pierwszym miał drobny wyciek,drugi zero awarii. Ładne auto,ale takie jakieś bezpłciowe
  9. Przepis,ten obowiązuje w DE od co najmniej 4lat. Egzekwowany jest,tylko w landach południowych,lub gdy auto ma wypadek,słyszałem,że są trudności z wyegzekwowaniem jakichkolwiek pieniędzy od Ubezpieczyciela,gdy w okresie obowiązywania przepisów auto,było na letnich...no i oczywiście dostaje się mandacik. Miałem w tym czasie kontrole w Niemczech i nie sprawdzano mi nigdy czy auto jest na zimowych.
  10. synuś... ze 2 lata temu chciałeś go sprzedać...dzwoniłem i mówiłeś,że sprzedany :gwizdanie: :gwizdanie: Piękny klasyk,ale niestety nie da się wsadzić w niego,bez znacznych przeróbek, porządnego diesla. Kółka tylko BBS,najlepiej 15''
  11. Jak jest zainteresowanie,to robimy ustawkę na przyszły tydzień. Piątek,czy sobota,robimy kulig ??
  12. Może,by jakiś Kulig .....?
  13. GILI odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    jak biało... oby nie przerwali meczu..
  14. GILI odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    jest kolorowa skórka
  15. świece nie grzeją tylko wtedy gdy pali się kontrolka po rozruchu silnika aktywne są jeszcze nawet przez kilka minut,więc przy podwójnym,trzykrotnym podgrzewaniu nic się nie powinno przepalić. Wydaje mi się,że diesla kręci się krócej,bo ma mocniejsze aku,a rozrusznik lepsze uderzenie. Nie miałem jeszcze problemów z odpaleniem benzyniaka,czy ropniaka zimą... maluch się nie liczy ,bo zawsze coś było nie teges..świece,rozrusznik,aku bo słabo ładował alternator,platynki w zapłonie,kable...........
  16. GILI odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    śnieg ostro sypie za chwilę wymienią im piłkę na pomarańczową
  17. GILI odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    strasznie niemrawi są Włosi :gwizdanie:
  18. GILI odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    no i jest
  19. GILI odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Zastanów się dobrze - pakiet S4 i diesel pod maską potrafią doprowadzić do załamania nerwowego. Mamy taki jeden przypadek - kolega Cristoforo (z B5 Battalion). Cristo,nigdy nie dokończył swojego auta..
  20. jutro będę dzwonić do kolesia,ale nie nastawiaj się na szybkie załatwienie sprawy
  21. GILI odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    a mnie coś ratuje ? ..to,że jesteś z Katowic Jechałem kiedyś w okolicach Wałbrzycha i zatrzymała mnie Policja,a mieszkałem wtedy w powiecie Kościerzyna i miałem pierwsze litery w rejestracji GKS...Gościu patrzy na ramki....i co kibic GKS-u mówi..dziwnie mlaszcząc...nie Kaszubi Kościerzyna odpowiadam grzecznie... ale wywalił gały jak spojrzał w prawko i zauważył nazwę województwa :polew:
  22. GILI odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    A po ludzku rex jest fanem Atletico Dzięki jak byś miał problem z jakimś Hiszpańskim tekstem śmiało podsyłaj
  23. widziałem już polifty z czerwonym podswietleniem..nic strasznego. poszukaj na forum jest na pewno. były passaty b5 z zielonymi zegarami,w VAG jest kilka podobnych przypadków..
  24. GILI odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    A po ludzku rex jest fanem Atletico
  25. GILI odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    miałem letni, rok temu i zamarzło,tak,że pękł trójnik,więc wymieniłem wężyki i zastosowałem trójnik stosowany w instalacjach wodnych w mieszkaniach. Nie padają bezpieczniki i nic nie zamarza

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.