Treść opublikowana przez GILI
-
Sposób na kota..
Właziły mi kiedyś koty pod maskę, jednego pasek na alternatorze oskalpował inny wypadł na trasie,a jednego znalazłem wysuszonego na kolektorze.Trutka na szczury,to będzie dla niego najlepsza śmierć... W T4 poprzedni właściciel zamontował instalację przeciw gryzoniom,ciagnie się po wszystkich ważniejszych przewodach i leci nią co kilka sekund impuls elektryczny,a i tak wlazł pod maskę kot i się upiekł.
-
B6 DIVISION
..ale ja ku*wa nie chcę powieści pisać :polew: tylko takie do przedniej szyby mi są potrzebne [br]Dopisany: 04 Grudzień 2010, 22:07_________________________________________________jakiś namiar na pewnego sprzedawcę i rozmiar..valeo,bosch
-
[ALL] Zamarznięty płyn do spryskiwaczy
Ostatnio gościłem w garażu dwa auta,bo im letnia ropa zamarzła w baku. Godzinka w ciepłym garażu i odmarznie wszystko w aucie.
-
B6 DIVISION
Jakiej firmy pióra wycieraczek najlepiej założyć. Valeo ?
-
Nakaz jazdy na zimówkach w Niemczech
Koszt,to tylko zmiana,bo jeśli będziesz jeździł na letnich cały rok,to nap w T4 starczyło by na 1rok,bo normalnie letnie mam na 2 sezony.Tak więc 2 sezony i nowe. Jeszcze inaczej, komplet felg,to już też nie jakaś straszna kasa teraz. Masz komplet kół zimowych i letnich.Płyn letni lejesz też cały rok bo niema zimy? Wystarczy,że jest poniżej 10stopni i letnia opona dopóki się nie rozgrzeje trzyma słabo.. nie mówiąc o przymrozkach. Dla Niemca,to już żaden problem,większość z nich kocha swoje auta i uwielbia spędzać popołudnia i soboty w ich towarzystwie,na myjni,warsztacie bezobsługowym czy na autostradzie.
-
B6 DIVISION
daj na pw ile za dywaniki. Chcę wymienić włącznik świateł.Jaki wyjdzie najekonomiczniej?
-
Nakaz jazdy na zimówkach w Niemczech
Kupiłem w tym roku komplet nowych zimówek indonezyjskiej firmy Accelera do T4 205/60/16cali z wysokim indeksem nośności 100,za 800zł. Po co szukać wyząbkowanych,przeleżanłych,przehamowanych,starych opon na szrotach z 4 milimetrami bieżnika? Za nowe 14stki do MKII Chinki,dałem 500, w wysokim śniegu rewelacja. Przynajmniej jestem pewien,że opona nie wyj*bie bez powodu przy 120km/h
-
kolejny zdrajca - Volvo S80
Przesadzasz. Koleś miał takiego potem po lifcie 2.5tdi i oba automaty. w pierwszym miał drobny wyciek,drugi zero awarii. Ładne auto,ale takie jakieś bezpłciowe
-
Nakaz jazdy na zimówkach w Niemczech
Przepis,ten obowiązuje w DE od co najmniej 4lat. Egzekwowany jest,tylko w landach południowych,lub gdy auto ma wypadek,słyszałem,że są trudności z wyegzekwowaniem jakichkolwiek pieniędzy od Ubezpieczyciela,gdy w okresie obowiązywania przepisów auto,było na letnich...no i oczywiście dostaje się mandacik. Miałem w tym czasie kontrole w Niemczech i nie sprawdzano mi nigdy czy auto jest na zimowych.
-
SIEMIANowy Golf MK1 Cabriolet
synuś... ze 2 lata temu chciałeś go sprzedać...dzwoniłem i mówiłeś,że sprzedany :gwizdanie: :gwizdanie: Piękny klasyk,ale niestety nie da się wsadzić w niego,bez znacznych przeróbek, porządnego diesla. Kółka tylko BBS,najlepiej 15''
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Jak jest zainteresowanie,to robimy ustawkę na przyszły tydzień. Piątek,czy sobota,robimy kulig ??
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Może,by jakiś Kulig .....?
-
Piłka nożna
jak biało... oby nie przerwali meczu..
-
Piłka nożna
jest kolorowa skórka
-
[ALL] Rozruch przy dużych mrozach
świece nie grzeją tylko wtedy gdy pali się kontrolka po rozruchu silnika aktywne są jeszcze nawet przez kilka minut,więc przy podwójnym,trzykrotnym podgrzewaniu nic się nie powinno przepalić. Wydaje mi się,że diesla kręci się krócej,bo ma mocniejsze aku,a rozrusznik lepsze uderzenie. Nie miałem jeszcze problemów z odpaleniem benzyniaka,czy ropniaka zimą... maluch się nie liczy ,bo zawsze coś było nie teges..świece,rozrusznik,aku bo słabo ładował alternator,platynki w zapłonie,kable...........
-
Piłka nożna
śnieg ostro sypie za chwilę wymienią im piłkę na pomarańczową
-
Piłka nożna
strasznie niemrawi są Włosi :gwizdanie:
- Piłka nożna
-
B6 DIVISION
Zastanów się dobrze - pakiet S4 i diesel pod maską potrafią doprowadzić do załamania nerwowego. Mamy taki jeden przypadek - kolega Cristoforo (z B5 Battalion). Cristo,nigdy nie dokończył swojego auta..
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
jutro będę dzwonić do kolesia,ale nie nastawiaj się na szybkie załatwienie sprawy
-
Piłka nożna
a mnie coś ratuje ? ..to,że jesteś z Katowic Jechałem kiedyś w okolicach Wałbrzycha i zatrzymała mnie Policja,a mieszkałem wtedy w powiecie Kościerzyna i miałem pierwsze litery w rejestracji GKS...Gościu patrzy na ramki....i co kibic GKS-u mówi..dziwnie mlaszcząc...nie Kaszubi Kościerzyna odpowiadam grzecznie... ale wywalił gały jak spojrzał w prawko i zauważył nazwę województwa :polew:
-
Piłka nożna
A po ludzku rex jest fanem Atletico Dzięki jak byś miał problem z jakimś Hiszpańskim tekstem śmiało podsyłaj
-
Dzięki wszystkim za pomoc !!
widziałem już polifty z czerwonym podswietleniem..nic strasznego. poszukaj na forum jest na pewno. były passaty b5 z zielonymi zegarami,w VAG jest kilka podobnych przypadków..
-
Piłka nożna
A po ludzku rex jest fanem Atletico
-
B6 DIVISION
miałem letni, rok temu i zamarzło,tak,że pękł trójnik,więc wymieniłem wężyki i zastosowałem trójnik stosowany w instalacjach wodnych w mieszkaniach. Nie padają bezpieczniki i nic nie zamarza