Skocz do zawartości
IGNOROWANY

kolejny zdrajca - Volvo S80


ksiadz99

Rekomendowane odpowiedzi

Co sądzicie o moim nowym nabytku - Volvo S80 2.0T 163KM automat '99. Bezwypadkowy, oryginalny przebieg 158 tys.

Z wypasu:

- 4 el. szyby

- el. grzane lusterka

- grzane przednie fotele

- 2-strefowa klimatyzacja

- pełna skórzana tapicerka

- telefon

- fotochromatyczne lusterko

- tempomat

- wycieraczki reflektorów :decayed:

Silniczek na turbinie nawet daje radę, chociaż do tej lochy przydałby się większy.. Trudno, kupiłem to auto tylko dlatego, że było bardzo zadbane i wybrzydzać nie mogłem. Niedługo dojdzie chip na 190KM/300Nm.

p1020804qh.jpgp1020805o.jpgp1020809qx.jpgp1020810b.jpgp1020819u.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aftomat ???? paliwowożerna menda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do przebiegu to przymróze oko bo jak na taka landare to mało realny w tym roczniku :gwizdanie: pokaz jakieś fotki :good:

Mam nadzieje że to nie ten sam automat co wkładali do 2,5D(140km) bo jeśłi tak to powodzenia życzę w jego ekspluatacji :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że to nie ten sam automat co wkładali do 2,5D(140km) bo jeśłi tak to powodzenia życzę w jego ekspluatacji :kwasny:

A co nie tak z tymi automatami? Uzytkowałem takowego przez 3 lata,nic się nie działo :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że to nie ten sam automat co wkładali do 2,5D(140km) bo jeśłi tak to powodzenia życzę w jego ekspluatacji :kwasny:

A co nie tak z tymi automatami? Uzytkowałem takowego przez 3 lata,nic się nie działo :mysli:

Mam 2 kolegów i mają z nimi same problemy własnie w S80, moze przypadek, albo nieodpowiedni fachowcy sie nimi zajmuja, ale ja tam juz zrażony jestem do tej wersji :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja wręcz przeciwnie :good: jak na tak dużą budę ten silnki w zestawieniu z automatem jest rewelacyjny,nie mówiąc już o spalaniu :good: Na trasę bardzo wygodne auto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja wręcz przeciwnie :good: jak na tak dużą budę ten silnki w zestawieniu z automatem jest rewelacyjny,nie mówiąc już o spalaniu :good:Na trasę bardzo wygodne auto

Z tym sie zgodze jest bardzo dużo miejsca :kox: a tył to juz w ogóle ale czego chcieć wkońcu w tamtych latach najwyzszy model :good:

tylko cześci drogie :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przebieg oryginalny, tak jak pisałem, potwierdzony książka serwisową i stanem auta.. Co do automatu - chciałem automat i miejmy nadzieje, że nie bedzie tak zle jak mowicie. Zdjecia dodam jak ogarne snieg i lod :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój tata miał takiego z 2005 roku z silnikiem 2.8 o mocy 272KM i automatyczną skrzynią biegów :decayed:. Przez 4 lata żadnych awarii. Bardzo wygodny samochód, a z silnikiem 2.8 bardzo szybko przyspieszał. Od 0-100 km/h 7.2 sec :hi:.

Życzę bezawaryjnej eksploatacji :hi:. Super samochód na długie trasy :good:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile kosztuje taka landara ???? :mysli: :mysli: :mysli: :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozne ceny bo dlugo ten model produkowali i wsadzali duzo silnikow.. ogolnie okolice 20tys

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie jest duzo za tak wypasiony "kredens"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z zewnątrz ładna fura, w środku już robi się średnio bo konsola środkowa wygląda jak... :sick3:.

Silnik :good:, ogólnie ładne autko, żeby Ci się sprawowało tylko :).

Najważniejsze że Tobie się podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...