Treść opublikowana przez GILI
-
[A6 C6 BRE] Audi A6 C6 karawan edyszyn
Fajne C6 Duży skok do B6??
-
[INNE] BMW E60 2.5D 2005r
Piękny samochód. Nie jest to przypadkiem jeszcze tds??
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
1592x
-
Polecane opony zimowe
mam trzeci sezon na A4 Klebery,auto zachowuje się na nich bardzo pewnie
-
B6 DIVISION
...ale bullshit. w takim razie gdzie te swapy na forum? przeciez jest tyle latwych operacji, swapow... a jakos malo kto ma jaja zeby cos grubego wyrezac To prawda. Miałem MK3 swap z benzyny na 1.9tdi. Zdarza się coś takiego,ale to rzadkość, mimo,że jest to prosty zabieg. Teraz jest Mk2 było 1.6benzyna jest 1.9tdi,trochę więcej roboty i szukania części,ale się da.Są tacy co wkładają VRy,wydawało mi się,że to dość powszechna praktyka,ale jednak nie... jest kilkanaście takich projektów w PL. Myślę,że przy wyreazniu budy na RS4B7 będzie więcej roboty niż przy swapie na 2.7bit.
-
Polecane opony zimowe
dwie ostanie zimy jeździłem na Michelin Alpin A3 w rozmiarze 195/65 R15 , z czystym sumieniem mogę powiedzieć że to najlepsza zimowa opona jaką do tej pory miałem , teraz jestem przed zakupem 205/55 R16 i Michały A4 w tym rozmiarze są trochę za drogie Miałem Alpin A3 trzy sezony na Multivanie rozmiar 205/70/15. Rewelacyjna opona Teraz założyłem 205/60/16 firmy Accelera Nie jest źle jeśli temperatura jest niska,ale jak przekroczy +10stopni trzeba być czujnym,bo robią się trochę kisielowate. Nie były to opony typowe na busa,tylko osobowe z wysokim indeksem nośności.
-
B6 DIVISION
Będzie ktoś kupował taką folię? Chcę zrobić lampy i kierunki przednie na taki właśnie kolor,a tylne przyciemnić(są klary)w MK2.
-
Polecane opony zimowe
Poglądowo TEST AŚ http://www.auto-swiat.pl/1-potrzebne-jak-ciepla-czapka-test-opon-zimowych-w-rozmiarze-19565-r-15-th
-
Czemu BMW robi mocniejsze diesle niz Audi?
Bez awaryjny był R5 pompa VP 37 i miał w Audi C4 140KM VW Multivan 150KM tak. ma ponad 200KM, 2.0tsi....
-
Halloween-co myślicie o tym?
hlułin jest do bani
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Przed chwilą widziałem w tvn24. Byli tylko ci dwaj których staranowali mimo,że zostali ciężko ranni,jednego zabili drugiego ranili,a trzeci uciekł.[br]Dopisany: 31 Październik 2010, 16:27_________________________________________________Ma ktoś królika,samiczkę na sprzedaż? Puścił bym ją teraz z moim samcem i zjadł go w święta
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Straszny syfiasz był poprzednim właścicielem. Rób, rób, przecieraj szlaki
- EVO X
-
Polecane opony zimowe
miałem starszy model,opona rewelacyjna
-
Czemu BMW robi mocniejsze diesle niz Audi?
w T5 czy dopiero w T6 ?? T5 to porażka. Mam takiego na stanie jako kierowca w Środowiskowym Domu Samopomocy. Spotykamy się często na spotkaniach z innymi w/w domami i powiem Wam że chłopaki którzy mają takie same T5 pod sobą narzekają tak jak ja. U mnie przy przebiegu 159kkm jest już 2x wymieniane kpl sprzęgło razem z dwumasem i szykuje się kolejna wymiana, pompa wspomagania, o zawieszeniu już nie wspomnę bo leci ciągle a jest robione na Lamforderze, przeguby poszły nam już 4 w tym roku z lewej strony, silnik bierze olej, spalanie 105KM wychodzi w granicy 9,0L na spokojnej jeździe. Ja dbam o samochód bardzo tak że nikt nie może powiedzieć że to moja wina. Zrobili auto tylko po to żeby się serwisy miały z czego utrzymać. Porażka na całego. Z 2.5tdi niema takich problemów. Koleś ma firmę budowlaną i siedem T5-tek na stanie z tego sześć 2.5,a jeden 2.0tdi. Awarii jest nie wiele. faktem jest,że T4 jest wygodniejsze i mniej awaryjne,a silnia nie trzeba tak kręcić. 1.9 t5 to porażka
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Strzelanina-w-Gdansku---zginal-bandyta,wid,12810634,wiadomosc.html?ticaid=1b291
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
myślę, że nastąpi to szybciej, jak spadnie trochę deszczu :naughty: zrobisz tak? :gwizdanie:
-
Audi S2 coupe 1991 3B
Jechałem kiedyś z kolesiem C3 z dłubaniętym 2.2t miałem wrażenie,że buda nie wytrzyma tej mocy...szok jakie,to ma odejście.
- B6 DIVISION
-
Wąskie e30
http://moto.wp.pl/gid,12795104,title,Dwa-razy-E30-bez-dachu,galeriazdjecie.html
-
Proszę o radę użytkwników audi
połowa ma co najmniej taki przebieg wie lub nie. Widziałem A4,taki model jak Twój,który ma ok 320-340tyś.,a wygląda jak nowy(gdybym nie widział licznika dał bym mu góra 120tyś.km),latane głównie po autostradzie sam kierowca.(auto klubowicza ) Widziałem,tez na spocie B szóstki z takim przebiegiem licznikowym jak mój ok.230tyś. i wszystkie przyciski wyryte do białości,a ubytki w elementach plastikowych można liczyć w metrach sześciennych,trudno mi sobie nawet wyobrazić jaki przebieg musiały znieść te auta.(myślę,że 500 to minimum)
-
Czemu BMW robi mocniejsze diesle niz Audi?
Żaden fanatyk,bo gdyby nie inne potrzeby życiowe,to przesiadał bym się właśnie na 535d :gwizdanie: mimo,że we wnętrzu Audi czuję się lepiej jak w BMW
-
Czemu BMW robi mocniejsze diesle niz Audi?
Ale porównanie A 2.0tdi 140ps w Q5 pojedzie? Nie jechałem Q5,ale Tiguanem 2.0tdi 170KM,pomijając komfort jazdy,bo X3 jeździ się jak na ośle, osiągi nie są zbliżone. Beemkę trzeba ciągle trzymać na obrotach,żeby żwawo przyspieszała, VW jest mocny prawie od samego dołu. Po zatem X3 waży w okolicach 1700kg,a tamta mogła nawet tyle nie mieć,bo wyposażona była raczej słabo.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
DTMy sa mega a jeszcze lepsze Rotiform BLQ :jerk: Mnie tam cięgnie do BBS-uw,może to przeszło trochę z Golfiarzy.. będę myślał na wiosnę o porządnym 18 calowym BBSie ..ale najpierw dokładki w kolor...
-
Czemu BMW robi mocniejsze diesle niz Audi?
Tym nie jechałem,ale 2.0 150KM w X3 szału nie robi... [br]Dopisany: 27 Październik 2010, 20:24_________________________________________________ w T5 czy dopiero w T6 ?? pośpieszyłem się troszeczkę,teraz jest 180KM 400Nm