Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

GILI

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez GILI

  1. GILI odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dajesz :gwizdanie:
  2. 1.8d z BMW,to kupa wielka,tak samo jak 2.0 136KM czy 2.5tds. Za to spalanie 4.0d nie pasuje do diesli. Przestańcie opowiadać baśnie o wspaniałościach diesli BMW,bo po za prawie idealnym 3.0d niema w nich nic wspaniałego,a 3.0tdi,to dobry motor.
  3. GILI odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    z tego co mi wiadomo 535d nie wystepuje w 4x4 a 530d tak sam planuje te auto ale jak wroce do Pl za 2-3 lata Po lifcie jest na pewno,ale myślałem,że przed też. Przeglądnąłem ogłoszenia i niema Teraz to nie ważne i tak nie zmieniam.
  4. Kiedyś BMW robiło dobre silniki,ale tylko na papierze,1.8,2.0,2,5tds... Prawda jest taka,że nie jechały i miały bardzo dużo wad np. pompa vp44... Jednak wzięli się za robotę i znacznie poprawili 2.0 i powstał nowy motor 3.0 Volkswagen został w tyle,bo skupił się na PD,kiedy wszyscy dopieszczali CR. PD miały wielki moment,świetnie się czipowały i do tego są żywotne,wykończyła je norma spalin. Nie wiem też co złego jest w 3.0tdi? Dla wiadomości jest już od co najmniej roku 2.0tdi 200KM w T5.
  5. Cześć Zaglądaj na Pomorskie
  6. GILI odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Miałem plan zmienić na C6 3.0tdi lub BMW 535xd,ale zacząłem budować i A4 przez jakiś czas jeszcze zostanie.
  7. Może Matarnia jutro co?
  8. GILI odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Na moim też już zimówki 16-tki.Wymyty,odkurzony i w garaż ...w tygodniu jeszcze prany cały środek będzie. Zamówiłem plastiki do wymiany,osłona głośnika i pokrętło świateł. W sobotę wymienię i może w końcu sprawdzę ten moduł dla Bartka... Aczwórką,jeździ teraz tylko sama Gosia na zajęcie do Akademii Morskiej w Gdyni. Gdybym go chciał sprzedać,to mógł bym śmiało napisać trzeci w rodzinie,jeżdżone przez kobietę w łikendy :decayed:
  9. Ogarnij najpierw podstawowe sprawy. 1.Kredyt RnS załatwiasz przed kupnem mieszania/rozpoczęciem budowy. 2.Zdolność kredytowa. 3.Nie możesz być właścicielem nieruchomości,domu/mieszkania przed załatwieniem kredytu. Cały ten program obarczony jest wieloma haczykami i nie każdy bank może taki udzielić. Zorientuj się najpierw co gdzie i jak dopiero uporządkuj sprawy budowy. Moja kuzynka z mężem dostała taki kredyt,nie jest to strasznie trudne.
  10. GILI odpowiedział(a) na sokolnh temat w Audi
    Lampy US?
  11. GILI odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nagrywane pewnie przy otwartej szybie trzeba włączyć volume
  12. Cześć Zaglądaj na Pomorskie
  13. GILI odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Zbudować Audi od początku... http://forums.project118.com/viewtopic.php?f=9&t=7986
  14. nie zdążyłem odebrać,a nie mogłem oddzwonić,nie opłaciłem rachunku,chyba dwóch cały Ty :polew: :polew:
  15. GILI odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    :)
  16. Moim zdaniem świetny wyścig. Ostatnio były takie jak początek od startu do mety,to samo,chyba,że się komuś bolid spalił,albo mechanicy nie dokręcili jakiegoś koła. Robert na plus(opanowanie,spokój),ale wydaje mi się,że bolid Reno nie był dziś zbyt pewny.
  17. GILI odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Żeby nie było w T4 cb jest
  18. bzdura.. są AKN z Q i w ośce,tak samo jak AFB. Moim zdaniem,jest trochę inny soft i to wszystko.
  19. GILI odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kupił go tak tanio,że auto jeszcze się do tego nie nadaje
  20. GILI odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Właśnie myślę podobnie,najważniejsze,to żeby było wygodnie,a gadżety często utrudniają podróż,z nawi każda droga jest dłuższa,nie mam zamiaru jeździć nawet z CB. Chyba jako jedyny nie maiłem go na zlocie i zero fotek zero punktów,a chwilę 220lecieliśmy,bo Lodówa próbował jakieś dziwne manewry swoim kondonem
  21. GILI odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    W moim tylko włącznik świateł się wyciera,reszta plastików jak nowa,a wnętrze niema łatwego życia,przy trójce dzieciaków. Do tego jeździły nim niedawno do szkoły, przedszkola,na szczęście te czasy minęły i można auto porządnie wyprać. Muszę wymienić osłonę głośnika w drzwiach pasażera,bo Gośka dziurę szpilką zrobiła Co by nie mówić w b5 pięć wstydu nie miałem,chyba nie było bardziej wypasionego środka dobrze się tam czułem,jednak źle się wsiadało i wysiadało,wyraźnie trudniej jak w B6.
  22. Wyjmujesz swój silnik i wkładasz taki sam.Podmieniasz ecu vag i jazda. Motory są takie same,nie trzeba zmieniać elektryki,pomp.....itd.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.