Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

GILI

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez GILI

  1. maska w pakiecie ma większy garb i listwy na progach też są inne... rzeczywiście piszesz,że progi będziesz zakładał
  2. Kompletny pakiet Rieger,to dość ostre modzenie. Przydał by się bix i zdejmij s-kę z klapy,a będzie
  3. Jeśli nie daje się sprzedać dobrego,zadbanego samochodu za rozsądne pieniądze,to trzeba o niego przestać dbać i zacząć używać jako woła roboczego.Zaoszczędzi się na naprawach,a potem sprzedać rzęcha za takie pieniądze żeby klient był zadowolony
  4. Na dzień dobry mam do zrobienia 400metrów płotu i studnię do wykopania
  5. Jaka sensowna prowokacja z Twojej strony nie no w sumie cos tam mi Qri na spocie wspominal ale wlasnie nic konkretnego nie padlo.. ja bym wolal zeby domodzil Mambe chociaz zdaje sobie sprawe ze koszt nie bedzie adekwatny do przyrostu ;( będzie jednak jeździł szybkim i porządnym autem,a tak tylko Golfem :gwizdanie:
  6. Nie bierz pompy wody SKFa. CB mogę pożyczyć 520xl+Floryda
  7. Stara ciężarówka,to tylko Man lub Mercedes,prosta konstrukcja sprawia mało kłopotów. Weź też pod uwagę Volvo. Sprawdź czy są wycieki z silnika,skrzyni mostów. Najlepiej jednak jechać do serwisu i pokręcić się między nimi po kanale. Nie mam pojęcia ile,to może kosztować.
  8. http://www.parowozy.com.pl/ty5.htm może ten, ma w serii ponad tysiąc
  9. Rozumiem,że chodzi ci po głowie R32+turbo
  10. GILI odpowiedział(a) na Reggi temat w Inne marki
    Kup T4 Multivan :> Najdłużej używany prze zemnie samochód. Ponad 3 lata,a przed nim miałem też Multivana.Następny też będzie tylko nie wiem czy T5,czy T4 na ful wypasie i jeszcze dorezany
  11. GILI odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Koła, felgi, opony i akcesoria
    jade po te stalówki od T4 ze wzmocnionymi oponami http://moto.allegro.pl/kola-zimowe-5-x-112-195-60r16c-i1256546215.html te podejdą bez problemu. :gwizdanie:
  12. Myślę,że z powodu Pierwszego w Polsce AGB B6,to tylko kwestia czasu. to zbyt proste wystarczy silnik i graty,które masz. Dalczego nie idziesz dalej z B6??
  13. GILI odpowiedział(a) na Reggi temat w Inne marki
    Nie zaglądałem tu,bo byłem pewien,że jakieś pierd*lenie o d*pach będzie,ale jak zaczęło znowu przybywać stron,to myślę sobie raga,reza kredęsa. ...a jest zupełnie na odwrót ps.w końcu się sprzeda
  14. zawsze,to zdrowsze jak MD
  15. Dzięki za kiełbaskę
  16. Cześć Wpadaj na spoty
  17. Passat B5 FL jest autem któremu obrysówki lub całe zderzaki US daję najwięcej,jest świeższy, po prostu dużo lepiej wygląda. Grubo modzisz z elektryką uważaj,żebyś go nie spalił ..tak serio, super, to wygląda mam nadzieję,że wszystko ładnie kończysz i chowasz kabelki
  18. hkhgjut/uhfvbvdff ghd dfjhe ter dsarvr fdrf w5 a we s e etzscrter
  19. Fajnie jak byś po modził w kierunku USA. Sam nie wiem czy w B6 obrysówki są tak samo jak w Passacie b5fl,ale widziałem takiego czerwonego zrobionego na Ameryka i uwierz mi miód malina
  20. Tak wygląda znaczek na Golfie 2 Jak myślicie wkleić ??
  21. serwis.. masz gwarancję jak padnie,a to bardzo możliwe.
  22. Mogłeś, ją sobie od razu po zlocie kupić,po co kisić kasę do wiosny :decayed: ...on tak lubi to jest dusi grosz... sam wiesz jak to jest przyjemnie na świeżutkiej pościeli w niedawno wyprasowanej piżamce policzyć trochę pachnącego grosza ....im więcej tym przyjemniej :decayed:
  23. GILI odpowiedział(a) na GILI temat w Inne marki
    Silnik jest jednak z Golfa 3,brałem pod uwagę rocznik,ale teraz wyszło na to,że jest to motor montowany jeszcze do trójek. Opis już zmieniłem.
  24. Mogłeś, ją sobie od razu po zlocie kupić,po co kisić kasę do wiosny :decayed:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.