Treść opublikowana przez GILI
-
[ALL B6] REMIX = RIEGER + VOTEX 19" 9,5j Milltek + 034 HFC itd.
maska w pakiecie ma większy garb i listwy na progach też są inne... rzeczywiście piszesz,że progi będziesz zakładał
-
[ALL B6] REMIX = RIEGER + VOTEX 19" 9,5j Milltek + 034 HFC itd.
Kompletny pakiet Rieger,to dość ostre modzenie. Przydał by się bix i zdejmij s-kę z klapy,a będzie
-
Czy ciężko dziś sprzedać auto?
Jeśli nie daje się sprzedać dobrego,zadbanego samochodu za rozsądne pieniądze,to trzeba o niego przestać dbać i zacząć używać jako woła roboczego.Zaoszczędzi się na naprawach,a potem sprzedać rzęcha za takie pieniądze żeby klient był zadowolony
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Na dzień dobry mam do zrobienia 400metrów płotu i studnię do wykopania
-
[B6 AVJ] Czarna mamba Q @ GT28RS
Jaka sensowna prowokacja z Twojej strony nie no w sumie cos tam mi Qri na spocie wspominal ale wlasnie nic konkretnego nie padlo.. ja bym wolal zeby domodzil Mambe chociaz zdaje sobie sprawe ze koszt nie bedzie adekwatny do przyrostu ;( będzie jednak jeździł szybkim i porządnym autem,a tak tylko Golfem :gwizdanie:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Nie bierz pompy wody SKFa. CB mogę pożyczyć 520xl+Floryda
-
Kupno ciężarówki do 12t
Stara ciężarówka,to tylko Man lub Mercedes,prosta konstrukcja sprawia mało kłopotów. Weź też pod uwagę Volvo. Sprawdź czy są wycieki z silnika,skrzyni mostów. Najlepiej jednak jechać do serwisu i pokręcić się między nimi po kanale. Nie mam pojęcia ile,to może kosztować.
-
[B6 AVJ] Czarna mamba Q @ GT28RS
http://www.parowozy.com.pl/ty5.htm może ten, ma w serii ponad tysiąc
-
[B6 AVJ] Czarna mamba Q @ GT28RS
S3
-
[B6 AVJ] Czarna mamba Q @ GT28RS
Rozumiem,że chodzi ci po głowie R32+turbo
-
CIF Aerodick.. C.D
Kup T4 Multivan :> Najdłużej używany prze zemnie samochód. Ponad 3 lata,a przed nim miałem też Multivana.Następny też będzie tylko nie wiem czy T5,czy T4 na ful wypasie i jeszcze dorezany
-
[ALL B5] Zimówki 15" ET49
jade po te stalówki od T4 ze wzmocnionymi oponami http://moto.allegro.pl/kola-zimowe-5-x-112-195-60r16c-i1256546215.html te podejdą bez problemu. :gwizdanie:
-
[B6 AVJ] Czarna mamba Q @ GT28RS
Myślę,że z powodu Pierwszego w Polsce AGB B6,to tylko kwestia czasu. to zbyt proste wystarczy silnik i graty,które masz. Dalczego nie idziesz dalej z B6??
-
CIF Aerodick.. C.D
Nie zaglądałem tu,bo byłem pewien,że jakieś pierd*lenie o d*pach będzie,ale jak zaczęło znowu przybywać stron,to myślę sobie raga,reza kredęsa. ...a jest zupełnie na odwrót ps.w końcu się sprzeda
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
zawsze,to zdrowsze jak MD
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Dzięki za kiełbaskę
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć Wpadaj na spoty
-
[INNE] Taki tam Passacik B5
Passat B5 FL jest autem któremu obrysówki lub całe zderzaki US daję najwięcej,jest świeższy, po prostu dużo lepiej wygląda. Grubo modzisz z elektryką uważaj,żebyś go nie spalił ..tak serio, super, to wygląda mam nadzieję,że wszystko ładnie kończysz i chowasz kabelki
-
Virtual Tuning - wasze prace
hkhgjut/uhfvbvdff ghd dfjhe ter dsarvr fdrf w5 a we s e etzscrter
-
Czerwona Perła na DIESLU 131 HP
Fajnie jak byś po modził w kierunku USA. Sam nie wiem czy w B6 obrysówki są tak samo jak w Passacie b5fl,ale widziałem takiego czerwonego zrobionego na Ameryka i uwierz mi miód malina
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Tak wygląda znaczek na Golfie 2 Jak myślicie wkleić ??
-
[B5 AKN] Czy można zastosować przepływkę HITACHI od AKE w AKN?
serwis.. masz gwarancję jak padnie,a to bardzo możliwe.
-
[B7 BDG] Moja B7 2.5TDI listwy S4,Led A6 Video str.1
Mogłeś, ją sobie od razu po zlocie kupić,po co kisić kasę do wiosny :decayed: ...on tak lubi to jest dusi grosz... sam wiesz jak to jest przyjemnie na świeżutkiej pościeli w niedawno wyprasowanej piżamce policzyć trochę pachnącego grosza ....im więcej tym przyjemniej :decayed:
-
MKII diesel :) Sprzedany
Silnik jest jednak z Golfa 3,brałem pod uwagę rocznik,ale teraz wyszło na to,że jest to motor montowany jeszcze do trójek. Opis już zmieniłem.
-
[B7 BDG] Moja B7 2.5TDI listwy S4,Led A6 Video str.1
Mogłeś, ją sobie od razu po zlocie kupić,po co kisić kasę do wiosny :decayed: