Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

GILI

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez GILI

  1. Zacząłem zabawę z Golfem. Miałem kiedyś takiego,ale w trzech drzwiach i 1.3pod maską,ten był 1.6b potem 1.6td,a teraz 1.9tdi Na razie ma on służyć do krótkich kursów w koło komina,później się zobaczy. Silnik,to AHU z MKIII,skrzynia z MKIII. Kompletne nowe sprzęgło LUK Dawcami części były też,Seat Ibiza i Toledo,oraz wcześniej wspomniany MKII 1.6td. IC jak i wtryski z AFNa, turbina na razie zostaje oryginalna,bo jest w wzorowym stanie to ręczna robota,a nie naklejka :> Przewidziane dalsze modyfikacje. 1.Większe Hamulce przód. 2.15cali BBS(było 13 na niskim profilu,ale po zmianie tarcz już nie wejdą) 3.Na wiosnę zawias z powrotem w dół. 4.Zdjęcie plastików i malowanie. 5.Lepsze nagłośnienie(ale bez szału ) 6.Jak ogarnę całość na 100%,-Program.
  2. Auto cały czas wygląda fajnie i może dobrze,że nie zabrnąłeś w czarny. 2.5 z gratisem i z 25KM przyrostu ,co na to powiedzą właściciele 1.9?
  3. AHU,z wtryskam i IC z AFNa, chyba po programie,bo zbiera się od dołu.Objechałem dwa razy na światłach A6 C5 2.5tdi Bez problemu zamyka licznik
  4. Fajna pogoda,więc jedziemy na przejażdżkę Pancerwagenem
  5. Właśnie Czesi są przykładem cofającej się kultury na drodze,prawdziwe miszcze. Mam nadzieję,że nasza ewolucja pójdzie w przeciwnym kierunku. Dla mnie Niemieckie drogi i kierowcy to wzór.
  6. a oczym ja pisalem ? , pisalem jak jezdze na co zwracam uwage, co mnie drazni ... Nie moge napisac "JESTEM za***istym KIEROWCA" bo to nie mi oceniac. no chyba ... ze akurat Cie zabolalo cos co napisalem :gwizdanie: :gwizdanie: . Nie o to mi chodzi,zauważyłem tylko,że jesteś nerwowy za kierownicą,ze mną jest wręcz przeciwnie(chyba,że się spieszę ) Nerwowość siedzi jakoś w nas Polakach,gdzieś ciągle pędzimy,chcemy dużo zrobić,a tu drogi dziurawe i wąskie,a na dodatek pełna moherów i śpieszących się jeszcze bardziej. Na zachodzie nie czuć takiej presji i owczego pędu,zrobią połowę tego co my i jest dobrze, mimo,że mają piękne szeroki drogi. Spokojnie Rodacy
  7. to nie do końca prawda Sprzęgło reaguje inaczej,ale nadal jest hydraulika.
  8. Jakie wymiary ma ten IC??
  9. Jesteś 100% Polskim Kierowcą,JA!! och!,ach!,reszta,z małymi wyjątkami, p*zdy!! :doh1: Temat : Jakim jestem kierowcą...., po co pisać jacy są inni,przecież każdy jeździ i widzi. Zauważyłem,że "Krawaciarze",to inny gatunek uczą się jeździć na polu. Reszta jest w miarę ok.
  10. to nie zaprzeczalny fakt,zwłaszcza na zimnym silniku.
  11. Będę malował jednak dokładki w kolor
  12. Miód malyna. Mam ten sam kolor i bez chromów w okół szyb wygląda lepiej Spryski pod bix.... ..i tak jest piękna
  13. W sumie nie głupie tym bardziej,że mój to automat. Spróbuję
  14. :polew: Myślałem,że ''normalne'' auto,to 1.9tdi,lub np. mój paździerz.
  15. Mam T4 2.5tdi, 102KM fabryka,seria po 330tyś.km, 114KM. Auto lata głównie z dwuosiową przyczepą, przeguby wymieniam prawie, co drugą wymianę oleju,co jakiś czas latam nim na zachód 12godzin pod ciężarem zero przerw(jeden postój na lanie) ....,a silnik? Zero dolewek od wymiany do wymiany,oryginalne turbo. Krótko mówiąc,serwis:paski,filtry oleje. Sądzę,że jeśli wszystko będzie zrobione zgodnie ze sztuką,a Ty będziesz odpowiedzialnym użytkownikiem,to jeszcze dużo tyś.km przed wami.
  16. Fajnie,że nie widać co w nim siedzi,wielu się natnie na ten niepozorny wygląd. ładna fela,ale tył dość mocno schowany
  17. na pewno skroiłeś jakiegoś biednego wieśniaka :gwizdanie:
  18. miałem Golfa 1z v-max 190 wynik z navi(licznikowe prawie 200). nie modzony ale na hamowni wyszło 98KM seria.
  19. mi to wygląda na czujnik temperatury jeśli masz dość płynu,ale jak nic nie widać na vagu
  20. Bardzo ładnie wyszedł Ci ten Lupiak,ale jak widać przy BMW stare auto,to jest coś i przyznam,że MKI cabrio jeszcze bardziej mi się podobało. Co nie znaczy,ze ten niema smaku,po prostu stare VW czy BMW ocieka stylem [br]Dopisany: 19 Wrzesień 2010, 11:16_________________________________________________ Co się stało z tymi BBSami? Są może na sprzedaż?
  21. GILI odpowiedział(a) na scot temat w Audi A4 B5
    max 10 po mieście nigdy nie zbliżyłem się do tak wysokiego spalania w 2.5,ale mało jeżdżę po mieście,a w 3city się częściej stoi niż jedzie.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.