Treść opublikowana przez GILI
-
MKII diesel :) Sprzedany
Zacząłem zabawę z Golfem. Miałem kiedyś takiego,ale w trzech drzwiach i 1.3pod maską,ten był 1.6b potem 1.6td,a teraz 1.9tdi Na razie ma on służyć do krótkich kursów w koło komina,później się zobaczy. Silnik,to AHU z MKIII,skrzynia z MKIII. Kompletne nowe sprzęgło LUK Dawcami części były też,Seat Ibiza i Toledo,oraz wcześniej wspomniany MKII 1.6td. IC jak i wtryski z AFNa, turbina na razie zostaje oryginalna,bo jest w wzorowym stanie to ręczna robota,a nie naklejka :> Przewidziane dalsze modyfikacje. 1.Większe Hamulce przód. 2.15cali BBS(było 13 na niskim profilu,ale po zmianie tarcz już nie wejdą) 3.Na wiosnę zawias z powrotem w dół. 4.Zdjęcie plastików i malowanie. 5.Lepsze nagłośnienie(ale bez szału ) 6.Jak ogarnę całość na 100%,-Program.
-
[B7 BDG] Moja B7 2,5 TDI maly update ... (Dupcia S-Line) str.1
Auto cały czas wygląda fajnie i może dobrze,że nie zabrnąłeś w czarny. 2.5 z gratisem i z 25KM przyrostu ,co na to powiedzą właściciele 1.9?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
AHU,z wtryskam i IC z AFNa, chyba po programie,bo zbiera się od dołu.Objechałem dwa razy na światłach A6 C5 2.5tdi Bez problemu zamyka licznik
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Fajna pogoda,więc jedziemy na przejażdżkę Pancerwagenem
-
JAKIM JESTEŚ KIEROWCĄ?
Właśnie Czesi są przykładem cofającej się kultury na drodze,prawdziwe miszcze. Mam nadzieję,że nasza ewolucja pójdzie w przeciwnym kierunku. Dla mnie Niemieckie drogi i kierowcy to wzór.
-
JAKIM JESTEŚ KIEROWCĄ?
a oczym ja pisalem ? , pisalem jak jezdze na co zwracam uwage, co mnie drazni ... Nie moge napisac "JESTEM za***istym KIEROWCA" bo to nie mi oceniac. no chyba ... ze akurat Cie zabolalo cos co napisalem :gwizdanie: :gwizdanie: . Nie o to mi chodzi,zauważyłem tylko,że jesteś nerwowy za kierownicą,ze mną jest wręcz przeciwnie(chyba,że się spieszę ) Nerwowość siedzi jakoś w nas Polakach,gdzieś ciągle pędzimy,chcemy dużo zrobić,a tu drogi dziurawe i wąskie,a na dodatek pełna moherów i śpieszących się jeszcze bardziej. Na zachodzie nie czuć takiej presji i owczego pędu,zrobią połowę tego co my i jest dobrze, mimo,że mają piękne szeroki drogi. Spokojnie Rodacy
-
[B6 AWX] Zastąpienie koła dwumasowego - wasze opinie
to nie do końca prawda Sprzęgło reaguje inaczej,ale nadal jest hydraulika.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Jakie wymiary ma ten IC??
-
JAKIM JESTEŚ KIEROWCĄ?
Jesteś 100% Polskim Kierowcą,JA!! och!,ach!,reszta,z małymi wyjątkami, p*zdy!! :doh1: Temat : Jakim jestem kierowcą...., po co pisać jacy są inni,przecież każdy jeździ i widzi. Zauważyłem,że "Krawaciarze",to inny gatunek uczą się jeździć na polu. Reszta jest w miarę ok.
-
[B6 AWX] Zastąpienie koła dwumasowego - wasze opinie
to nie zaprzeczalny fakt,zwłaszcza na zimnym silniku.
-
[B6 AVF] Kokosowa A4 B6 1,9 TDI QUATTRO
Będę malował jednak dokładki w kolor
-
[B6 AVF] Kokosowa A4 B6 1,9 TDI QUATTRO
Miód malyna. Mam ten sam kolor i bez chromów w okół szyb wygląda lepiej Spryski pod bix.... ..i tak jest piękna
-
Dyskusje i porównanie osiągów aut
W sumie nie głupie tym bardziej,że mój to automat. Spróbuję
-
Dyskusje i porównanie osiągów aut
:polew: Myślałem,że ''normalne'' auto,to 1.9tdi,lub np. mój paździerz.
-
[ALL B6] 1.9 TDI i 195KM w B6 - silnik to wytrzyma?
Mam T4 2.5tdi, 102KM fabryka,seria po 330tyś.km, 114KM. Auto lata głównie z dwuosiową przyczepą, przeguby wymieniam prawie, co drugą wymianę oleju,co jakiś czas latam nim na zachód 12godzin pod ciężarem zero przerw(jeden postój na lanie) ....,a silnik? Zero dolewek od wymiany do wymiany,oryginalne turbo. Krótko mówiąc,serwis:paski,filtry oleje. Sądzę,że jeśli wszystko będzie zrobione zgodnie ze sztuką,a Ty będziesz odpowiedzialnym użytkownikiem,to jeszcze dużo tyś.km przed wami.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Fajnie,że nie widać co w nim siedzi,wielu się natnie na ten niepozorny wygląd. ładna fela,ale tył dość mocno schowany
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
na pewno skroiłeś jakiegoś biednego wieśniaka :gwizdanie:
-
[B5 AHU] Max prędkość 160 km/h
miałem Golfa 1z v-max 190 wynik z navi(licznikowe prawie 200). nie modzony ale na hamowni wyszło 98KM seria.
-
[B5 AHU] Bardzo denerwujący problem
mi to wygląda na czujnik temperatury jeśli masz dość płynu,ale jak nic nie widać na vagu
-
[INNE] Kolejny Boberkowy projekt - Lupo GTI
Bardzo ładnie wyszedł Ci ten Lupiak,ale jak widać przy BMW stare auto,to jest coś i przyznam,że MKI cabrio jeszcze bardziej mi się podobało. Co nie znaczy,ze ten niema smaku,po prostu stare VW czy BMW ocieka stylem [br]Dopisany: 19 Wrzesień 2010, 11:16_________________________________________________ Co się stało z tymi BBSami? Są może na sprzedaż?
-
[ALL B5] Automat - pytania
max 10 po mieście nigdy nie zbliżyłem się do tak wysokiego spalania w 2.5,ale mało jeżdżę po mieście,a w 3city się częściej stoi niż jedzie.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć