Treść opublikowana przez GILI
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
[B6 AWX] Zastąpienie koła dwumasowego - wasze opinie
Szczerze, z jednomasem lepiej czuć napęd,jeździ się fajniej niema opóźnień,czy bujania przy ostrym przyspieszaniu. Rozpadło mi się łożysko,rozmawiałem z mechanikiem i stwierdził,że mogła być to wada części.Sprzęgło sachs Robię tera MK2 tdi, mam jednomas luk i jest ok.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
,maźdzora ma tył napęd,a do tego siedzi sie na kole,zawraca na szerszej jezdni miała bo zdechła wkrótce będzie reaktywacja,już drugi silniczek leży na pace,przekładka i będzie biały dostawczy maybach śmigał po Gdyni chyba na lawecie :polew:Wymianę silnika robi się w jeden dzień,a nie 8miesięcy :polew:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ten nowoczesny 1.9 sdi?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
,maźdzora ma tył napęd,a do tego siedzi sie na kole,zawraca na szerszej jezdni miała bo zdechła
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
no chyba tak :gwizdanie: na Kartuskiej to jest pętla tramwajowa,ale dla was,rolników,to to samo co zajezdnia nie świruj sam na niej mazdą zawracałeś,bo miała zbyt mały skręt
- Pomorskie Koszulki Klubowe
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Pewnie o CNF chodziło koledze vipowi
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Czym jezdziłeś, zanim kupiłeś Audi?
Fiat126p Fiat Tipo DGT Passat b3 Golf II 1.3 Golf III 1.6b Golf III 1.9tdi Multivan 2.4D Multivan 2.5tdi Audi A4 B5 2.5tdi Audi A4 B6 2.5tdi Golf II 1.6b sfap na 1.9 tdi... Niektóre jeszcze mam
-
Pomorskie Koszulki Klubowe
Są, duże rozmiary.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
gófer ma 150tyś,a silnik ok.70tyś ..ale tu już to się nie liczy,ani nawet wkład finansowy tylko,czy ma alufelgi,skóry i poduszki
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ubezpieczałem dziś auta. W PZU wycenili mi znacznie niżej A4 na 29tyś.zł. Podobno dlatego,że ma ponad 200tyś/km. Pełne AC na Golfa II 100zł na rok
-
[B5 AHU] Drganie auta na zimnym
Jestem w trakcie przeróbek Golfa II. Wymieniłem w nim silnik z benzyny na1.9 tdi AHU z Golfa IV wersja angielska. Wózek i zawieszenie z Ibizy tdi ,a poduszka pod silnikiem 1.9D z Golfa. Sprzęgło nowiutki jednomas. Przy odpaleniu auta czuć szarpnięcie,a następnie drgania karoserii,ale tylko na jałowym.Powyżej 1000obrotów silnika wszystko znika ,jest normalnie,tak samo gdy temperatura wody trochę się podniesie wtedy jest ok nawet na wolnych obrotach. Auto jeździ zarąbiście nie kopci ogólnie silnik jest w idealnym stanie(przebieg 38tyś.mil). Miał ktoś coś takiego w fabrycznie złożonym aucie?? [br]Dopisany: 15 Wrzesień 2010, 22:12_________________________________________________Wymieniona poduszka pod skrzynią na nową,a zawias w górę(na zimę) i drgania zniknęły.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
o której?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Fotki Zlotowe z Fotoradarów
Dokładnie w tym samym miejscu ma fotkę Fazy i Lodówa
-
JAKIM JESTEŚ KIEROWCĄ?
Hehehe, super powiedziane. Polać temu Panu :beer1: Już polewam Wypij i zamie, , bo sam jeszcze nie dorosłem,jestem dobrym kierowcą tylko czasami,a przeważnie jeżdżę dużo za szybko ciągle wyprzedzam,a po krętej drodze latam jak wariat,to cud,że po 12latach za kółkiem i ok.50-60 tyś/km rocznie nie miałem,żadnego wypadku.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
znaczy co? ...w oborze taaa będę poza terenem idziesz siedzieć na łikęD
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
a dzie nic nie wiem... :gwizdanie: na Oruni ??
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Jest gryl w sobotę?...czy nie miałem się dowiedzieć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć Zaglądaj na Pomorskie