Treść opublikowana przez GILI
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Spot o 20tej, będą koszulki
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
nie
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
Nie lubię żadnej z drużyn w tej chwili grających z szczególnym wskazaniem na Portuglio i komentatorio. Już to widzę jak w końcówce remisowego spotkania Portugalczykom zacznie się dziać straszna krzywda i Hiszpanie skończą w dziesiątkę, a najlepsza będzie mina Ronaldo przed strzeleniem karnego,jak by mu obciagał kolega z drużyny. [br]Dopisany: 29 Czerwiec 2010, 21:46_________________________________________________a jednak ESP
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
to i ja się zjawię
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ktoś jutro będzie??? na którą??
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć Zaglądaj na Spoty Pomorskie
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
Zawsze kibicowałem Anglikom,ale ta reprezentacja jest totalnie do bani Widać,że zbyt duże pieniądze zabijają to co najlepsze w futbolu. Nie kibicuję,też Niemcom,bo jestem Polakiem Meksyk gra fajną piłkę,ale Argentyna jest the best
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Tiry na tory
Czy ktoś pomyślał,że wozi się nie tylko węgiel,stal...ale też artykuły spożywcze często łatwo psujące,elektronikę..... Transport kolejowy komplikuje często szybkość dostawy, stwarza też ryzyko zniknięcia lub uszkodzenia ładunku na bocznicy lub nocnym postoju,a jak wiadomo ciężko wtedy znaleźć winnych. Wiem,że niema piękniejszego widoku od pędzącego wiaduktem składu wagonów,ale ta epoka już minęła i ta forma przewozu ciężkich towarów stanowi tylko niewielką część transportu na świecie. Mam też nadzieję,że znajdę w życiu czas na spędzenie roku lub nawet kilku za kierownicą poważnego zestawu
-
Pomorskie Koszulki Klubowe
według taryfy PP, będę wiedział w poniedziałek ok , ty wogóle odpisujesz na GG czy masz mnie w dópie ?? :gwizdanie: mam gg na kompie syna nawet nie wiem,ze pisałeś
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
karny dla usa [br]Dopisany: 26 Czerwiec 2010, 21:47_________________________________________________1;1
-
Jaki VAN dla firmy i na wakacje? Help
Mój ma 1200kg+przyczepa 2000kgDMC
-
Pracy szukam
Mam znajomych którzy od kilku lat pracują w Norwegi i w zupełności wystarcza im angielski. Każdy z nich buduje dom w Polsce. Podobno warunki pracy jak i wynagrodzenia czy zabezpieczenia socjalne na poziomie nie spotykanym w innym kraju.
-
Jaki VAN dla firmy i na wakacje? Help
Mam 3 lata T4 Multivana. Codziennie używam,go do pracy,a w niedzielę i w czasie urlopu wykorzystujemy go do wypadów nad morze i w plener. Jeśli chodzi o codzienne użytkowanie,to w moim przypadku spora przyczepa jest nieodzowna. Auto ma 2 wielkie zalety. Mało pali i jest praktycznie bez awaryjny. łóżko,stolik czy webasto to już gadżety
-
Gdzie się wybieracie na wakacje:D
Chciałem w tym roku jechać do Włoch,ale zbiegło się kilka spraw i nie dam rady.