Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

GILI

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez GILI

  1. Spot o 20tej, będą koszulki
  2. Nie lubię żadnej z drużyn w tej chwili grających z szczególnym wskazaniem na Portuglio i komentatorio. Już to widzę jak w końcówce remisowego spotkania Portugalczykom zacznie się dziać straszna krzywda i Hiszpanie skończą w dziesiątkę, a najlepsza będzie mina Ronaldo przed strzeleniem karnego,jak by mu obciagał kolega z drużyny. [br]Dopisany: 29 Czerwiec 2010, 21:46_________________________________________________a jednak ESP
  3. to i ja się zjawię
  4. Ktoś jutro będzie??? na którą??
  5. Cześć Zaglądaj na Spoty Pomorskie
  6. Zawsze kibicowałem Anglikom,ale ta reprezentacja jest totalnie do bani Widać,że zbyt duże pieniądze zabijają to co najlepsze w futbolu. Nie kibicuję,też Niemcom,bo jestem Polakiem Meksyk gra fajną piłkę,ale Argentyna jest the best
  7. GILI odpowiedział(a) na mile_end temat w Lifestyle i Hydepark
    Czy ktoś pomyślał,że wozi się nie tylko węgiel,stal...ale też artykuły spożywcze często łatwo psujące,elektronikę..... Transport kolejowy komplikuje często szybkość dostawy, stwarza też ryzyko zniknięcia lub uszkodzenia ładunku na bocznicy lub nocnym postoju,a jak wiadomo ciężko wtedy znaleźć winnych. Wiem,że niema piękniejszego widoku od pędzącego wiaduktem składu wagonów,ale ta epoka już minęła i ta forma przewozu ciężkich towarów stanowi tylko niewielką część transportu na świecie. Mam też nadzieję,że znajdę w życiu czas na spędzenie roku lub nawet kilku za kierownicą poważnego zestawu
  8. GILI odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    według taryfy PP, będę wiedział w poniedziałek ok , ty wogóle odpisujesz na GG czy masz mnie w dópie ?? :gwizdanie: mam gg na kompie syna nawet nie wiem,ze pisałeś
  9. karny dla usa [br]Dopisany: 26 Czerwiec 2010, 21:47_________________________________________________1;1
  10. Mój ma 1200kg+przyczepa 2000kgDMC
  11. GILI odpowiedział(a) na Kozi temat w Lifestyle i Hydepark
    Mam znajomych którzy od kilku lat pracują w Norwegi i w zupełności wystarcza im angielski. Każdy z nich buduje dom w Polsce. Podobno warunki pracy jak i wynagrodzenia czy zabezpieczenia socjalne na poziomie nie spotykanym w innym kraju.
  12. Mam 3 lata T4 Multivana. Codziennie używam,go do pracy,a w niedzielę i w czasie urlopu wykorzystujemy go do wypadów nad morze i w plener. Jeśli chodzi o codzienne użytkowanie,to w moim przypadku spora przyczepa jest nieodzowna. Auto ma 2 wielkie zalety. Mało pali i jest praktycznie bez awaryjny. łóżko,stolik czy webasto to już gadżety
  13. Chciałem w tym roku jechać do Włoch,ale zbiegło się kilka spraw i nie dam rady.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.