Treść opublikowana przez GILI
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
spoko,power weźmiemy od tego gostka co płaci rachunki po 30zł za 3 domy Obok niego postawili słup pewnie niedługo podłączy się od latarni
-
[ALL] A4 Multitronic migajace lampki (WIDEO)
który mechanik? ten 502419791 ?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ja będę na 100% uroczyście przysięgam* *pod warunkiem,że będzie dostępny telewizor,w sobotę jest mecz o 3 miejsce Ja tez bede na 100%. no,i ok ...ale czy dojedziesz Gilon,teraz tylko musisz kupić TV najpierw agregat
-
Spoty Kościerzyna
jedna by się może znalazła :gwizdanie:
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
no też tak pomyślałem to było by zbyt proste
-
Spoty Kościerzyna
Zapytaj kolegów z 3city :gwizdanie: Drewno jest woda w jeziorze cieplutka XXL i damskie się skończyły resztę rozmiarów jeszcze mam(zamówione odłożone)
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Coś wygrał ??
-
[B5 AFB] Dymi-przyczyny?
dlatego nie kupiłem 2,5 w kazdym krzywki zajechane... ciezko jest trafis 2.5 z silnikiem igłą... co ty gadasz. zazwyczaj w padlinach i głównie w AKE. Silnik z rozsądnym przebiegiem,to rozsądne koszty.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Palą się!!!, no chyba, że jeździsz jak sierota to ok. ATE mam w busie i właśnie coś mi zaczyna capić po ostrej jeździe nie wiem kat,czy to hamulce. może sprzęgło??
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
madeinpoliszszrot Zderzaki całe,środek niczego sobie. Widać,że auto było niedawno w świetnym stanie.
-
[ALL] Audi 80 B2 2-door sedan quattro R32 3.2 VR6 24V turbo projekt !
Trochę jak z forum VW, oni wszędzie wkładką Verki mnie się to bardzo podoba,bo dźwięk jest jedyny i piękny. zapowiada się też,że clasyk będzie naprawdę jeździł juz jest zarejstrowane, potem załatwię tylko wbicie w dowód wymiane silnika i po temacie trzeba miec pozytywnie nastawionego diagnostę i profesjonalnie wykonaną odbudowę auta Jeśli zachowa się spokój i wie gdzie się udać,to niema najmniejszych problemów
-
[B5 AFB] Dymi-przyczyny?
Kopci na czarno-sprawdź węże kulera i same kulery 2.5 tdi tylko dobry warsztat. regeneracja pompy tańsza jak w fokusie 1.8d ślepy nie powinien sam auta kupować,wylataną hydraulikę słychać z daleka.
-
Spoty Kościerzyna
http://www.gminastezyca.pl/index.php?name=News&file=article&sid=20
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć Wpadaj na Spoty
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Wysusz furaka i w sobotę na spota po koszulki
-
[ALL] A4 Multitronic migajace lampki (WIDEO)
Boże Pole Wielkie kilka kilometrów od Wejherowa. Jedyny na Pomorzu serwis automatów,który naprawdę ogarnia Multitroniki
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Spotkania na drodze
niebieskie b5 najprawdopodobniej S4 ramki CSW..... ramki klubowe widziany o 17tej w Kościerzynie
-
[B6 BDH] ..::SEDAN::.. 2.5 V6 TDI BDH QUATTRO 2004R ...::FELGI 19 , :::...
Tu masz auto z ledami http://www.a4-klub.pl/smf/b6_avf_maly_update_czerwiec_ledy_tyl_znaczki_out_foty_s1-t94793.0.html
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć Wpadaj na Spoty
-
[B6 AVF] Awaria multitronika - zdecydowana wymiana na manual
ale ja miałem na myśli 8,3s do setki a efektem ubocznym jest zwiększenie średniego spalania o ok 1,3 do 1,5L. mam nowy soft,ale nie wydaje mi się żeby polepszyły się osiągi.
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
jo! za 4 lata O flaszkę? przestań... będziesz tak płakał po finale http://mundial.wp.pl/title,Corka-pocieszala-Diego-Maradone,wid,12441051,wiadomosc.html?ticaid=1a762&_ticrsn=5
-
[B6 AVF] Awaria multitronika - zdecydowana wymiana na manual
Coś wysokie to spalenie. Ja mam ok. 6-6.5 trasa(nawet niżej) i do 8 miasto jeździ nim żona ...
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć