Treść opublikowana przez GILI
-
VIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - dyskusje
wcale nie ma żadnego problemu ze znalezieniem miejsca na tyle osób mam pewne znajomości które pozwalaja na znalezienie odpowiedniego ośrodka od Łeby po Kołobrzeg juz o wiele lepiej wygląda sytuacja w Darłowie, jest kilka fajnych hoteli w tym jeden z Aqua Parkiem w cenie pobytu: http://www.hoteljan.pl/ osobiście znam właścicieli i wiele osób obsługi z tego hotelu do tego jest kilka ciekawych knajp w samym Darłowie jak i w Darłówku Wschodnim i Zachodnim do tego są oblatani w organizowaniu takich spotkań jest mase ciekawych atrakcji, w tym kurs wizażu dla kobiet :wink4: wszystko można szczegółowo uzgodnic Przykłady które tu zamieściłeś,to rozumiem stolice jesieni? Łeba w lecie przypomina arabskie targowisko,a po sezonie kulają się po ulicach wodorosty. Nie oszukujmy się sezon nad Morzem trwa bardzo krótko, jest bezsensownie drogo,a w efekcie trzeba się przepychać przez tabun ludzi. Myślę,że początek września jest w sam raz, praktycznie,to jeszcze lato,a warszawskich pysków jest u nas w klubie wystarczająco dużo i nie trzeba nam raczej ich więcej i bardziej pijanych niewiedzących gdzie są i jaki to dzień tygodnia....bo jest lato...
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Najlepszego Alonka
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
Zrozumcie ludzie,że nasza młodzież dopiero schodzi z kartoflisk na Orliki, a w Hiszpanii gra się pod okiem trenera od zerówki. O szkółkach Barcelony,Realu i całej reszty klubów Hiszpańskich,Włoskich,Angielskich.... nie wspominając. Trzeba rozpieprzyć PZPN,ale czy znajdzie się na tyle odważny Polak?? Próby już były,ale jak się okazało macki tej mafii sięgają daleko po za granice naszego kraju...
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
Nasi grają :doh1:
-
Dobra energia
Słyszałem,że niektórym dałeś już imiona :gwizdanie:
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
:polew: :polew: :polew: :polew:
-
VIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - dyskusje
myślę że Fazy może być dobrym przeciwnikiem .... jest jeszcze jeden na Pomorzu z mocną głowa,ale ma jedną wadę ..wszystkich wk***ia
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Wybiera się ktoś jutro do Kościerzyny ? Może odpalimy coś w końcu :gwizdanie:[br]Dopisany: 04 Czerwiec 2010, 22:21_________________________________________________
-
Dobra energia
Robię,to od lat. Mieszkam bardzo blisko lasu,więc wstaje wcześnie rano i witam się z wszystkim drzewami w okolicy,czasami zajmuje,to mi tak dużo czasu,że zapominam pójść do pracy.
-
Jak zabezpieczyć działkę ? Pomocy
Porozrzucaj krowie placki na działce,kręcą się tam w nocy,to na bank trafi któryś na minę
-
VIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - dyskusje
..a gdzie się ta pipka podziewa,prawie go nie widać na forum..?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć Piotrek Zaglądaj na Spoty Pomorskie
-
VIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - dyskusje
Rozmawiałem z chłopakami i niestety , ale sikanie do basenu odpada :polew: ...to też ?? Nie utrzymała
-
Pomorskie Koszulki Klubowe
- Pomorskie Koszulki Klubowe
W pierwszej jest zbyt małe logo klubu,albo zbyt duża mapa z godłem- Spoty Kościerzyna
spotykamy synuś,ale ostatnio, jakoś trudno się zebrać. 3 city grubo ponad 1milion mieszkańców,Kościerzyna ok.30tyś. Na Matarni 10aut,to ile ma być u nas- Spoty Kościerzyna
Pamiętaj,że 3 city zazwyczaj wpada większą zgraną ekipą Sam był tylko raz Tomeks, oczywiście zakończyło się to wszystko grylem- Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Wrócę jeszcze chwilę do Alberta- Spoty Kościerzyna
- RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
Holandia,to nie czarny koń,ta drużyna jest zawsze świetna na wielkich turniejach- Spoty Kościerzyna
Dopiero się obrobiłem i nie zdążyłem k***a a tak jest pogoda :wallbash:- PROSZĘ O POMOC
tak było by najłatwiej- Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Innego nie widzę.W sumie Nejman nigdy w mediach nie istniał, a po Salecie i jego "Gadżety Salety" mogę sie spodziewać wszystkiego. Gość sie po prostu stoczył. Dobrze, że jeszcze w pornusach nie gra :gwizdanie: ..co ty Saleta jest swietny...widziałem już jakiś czas temu jego walkę z bezmieśniowym turkiem, który w 40stej swojej walce pierwszy raz znokautował gościa..właśnie Saletę :decayed: :polew:- Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Raczej Gołota Salecie czy odwrotnie- Spoty Kościerzyna
Jutro jestem na bank! - Pomorskie Koszulki Klubowe