Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

GILI

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez GILI

  1. wcale nie ma żadnego problemu ze znalezieniem miejsca na tyle osób mam pewne znajomości które pozwalaja na znalezienie odpowiedniego ośrodka od Łeby po Kołobrzeg juz o wiele lepiej wygląda sytuacja w Darłowie, jest kilka fajnych hoteli w tym jeden z Aqua Parkiem w cenie pobytu: http://www.hoteljan.pl/ osobiście znam właścicieli i wiele osób obsługi z tego hotelu do tego jest kilka ciekawych knajp w samym Darłowie jak i w Darłówku Wschodnim i Zachodnim do tego są oblatani w organizowaniu takich spotkań jest mase ciekawych atrakcji, w tym kurs wizażu dla kobiet :wink4: wszystko można szczegółowo uzgodnic Przykłady które tu zamieściłeś,to rozumiem stolice jesieni? Łeba w lecie przypomina arabskie targowisko,a po sezonie kulają się po ulicach wodorosty. Nie oszukujmy się sezon nad Morzem trwa bardzo krótko, jest bezsensownie drogo,a w efekcie trzeba się przepychać przez tabun ludzi. Myślę,że początek września jest w sam raz, praktycznie,to jeszcze lato,a warszawskich pysków jest u nas w klubie wystarczająco dużo i nie trzeba nam raczej ich więcej i bardziej pijanych niewiedzących gdzie są i jaki to dzień tygodnia....bo jest lato...
  2. Najlepszego Alonka
  3. Zrozumcie ludzie,że nasza młodzież dopiero schodzi z kartoflisk na Orliki, a w Hiszpanii gra się pod okiem trenera od zerówki. O szkółkach Barcelony,Realu i całej reszty klubów Hiszpańskich,Włoskich,Angielskich.... nie wspominając. Trzeba rozpieprzyć PZPN,ale czy znajdzie się na tyle odważny Polak?? Próby już były,ale jak się okazało macki tej mafii sięgają daleko po za granice naszego kraju...
  4. Nasi grają :doh1:
  5. GILI odpowiedział(a) na murti temat w Lifestyle i Hydepark
    Słyszałem,że niektórym dałeś już imiona :gwizdanie:
  6. :polew: :polew: :polew: :polew:
  7. myślę że Fazy może być dobrym przeciwnikiem .... jest jeszcze jeden na Pomorzu z mocną głowa,ale ma jedną wadę ..wszystkich wk***ia
  8. Wybiera się ktoś jutro do Kościerzyny ? Może odpalimy coś w końcu :gwizdanie:[br]Dopisany: 04 Czerwiec 2010, 22:21_________________________________________________
  9. GILI odpowiedział(a) na murti temat w Lifestyle i Hydepark
    Robię,to od lat. Mieszkam bardzo blisko lasu,więc wstaje wcześnie rano i witam się z wszystkim drzewami w okolicy,czasami zajmuje,to mi tak dużo czasu,że zapominam pójść do pracy.
  10. Porozrzucaj krowie placki na działce,kręcą się tam w nocy,to na bank trafi któryś na minę
  11. ..a gdzie się ta pipka podziewa,prawie go nie widać na forum..?
  12. Cześć Piotrek Zaglądaj na Spoty Pomorskie
  13. Rozmawiałem z chłopakami i niestety , ale sikanie do basenu odpada :polew: ...to też ?? Nie utrzymała
  14. GILI odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
  15. GILI odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    W pierwszej jest zbyt małe logo klubu,albo zbyt duża mapa z godłem
  16. GILI odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    spotykamy synuś,ale ostatnio, jakoś trudno się zebrać. 3 city grubo ponad 1milion mieszkańców,Kościerzyna ok.30tyś. Na Matarni 10aut,to ile ma być u nas
  17. GILI odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    Pamiętaj,że 3 city zazwyczaj wpada większą zgraną ekipą Sam był tylko raz Tomeks, oczywiście zakończyło się to wszystko grylem
  18. Wrócę jeszcze chwilę do Alberta
  19. GILI odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    :polew:
  20. Holandia,to nie czarny koń,ta drużyna jest zawsze świetna na wielkich turniejach
  21. GILI odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    Dopiero się obrobiłem i nie zdążyłem k***a a tak jest pogoda :wallbash:
  22. tak było by najłatwiej
  23. Innego nie widzę.W sumie Nejman nigdy w mediach nie istniał, a po Salecie i jego "Gadżety Salety" mogę sie spodziewać wszystkiego. Gość sie po prostu stoczył. Dobrze, że jeszcze w pornusach nie gra :gwizdanie: ..co ty Saleta jest swietny...widziałem już jakiś czas temu jego walkę z bezmieśniowym turkiem, który w 40stej swojej walce pierwszy raz znokautował gościa..właśnie Saletę :decayed: :polew:
  24. Raczej Gołota Salecie czy odwrotnie
  25. GILI odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    Jutro jestem na bank!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.