Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

WOJTEK WOŁOMIN

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez WOJTEK WOŁOMIN

  1. koledzy chodzi o mignięcie kieruków przy zamykaniu i otwieraniu chciałbym takie coś mieć ale nie noge połoczyć się z centralnym zamkiem ktos pomoze.
  2. domyka ale dlaczego nie moge wejść w centralny zamek by naprzykład ustawic mignięcia kierunków.
  3. mój problem jest taki centralny działa z kluczyka i z pilota a chciałbym przekodować centralny by działało mi domykanie szyb po naciśnięciu z pilota lecz nie moge się połoczyć z centralnym zamkiem ktoś pomoze.
  4. koledzy mam vag-coma 208.1 i vwtoola czy to dobre programy na którym pracować.z góry dzieki
  5. kolego mam taki sam problem i nie wiem co jest i też chciałbym się dowiedzieć
  6. kolego sam dokładnie nie wiem co zrobiłem ale w vag-comie jest taka opcja jak aplikacje i logowanie i w tym coś chyba namieszalem pisało coś o skontaktowaniu się z producentem o jakiś numer danego sterownika w razie złego numeru zostanie zablokowany sterownik.
  7. słuchajcie najpierw zmieniłem opony na letnie było ok potem zdejmowałem tarcze by stwierdzić w jakim są stanie i były do wymiany ale też oczyściłem czujniki i pierścienie wtedy powstał problem.
  8. koledzy jeśli chodzi o te świece żarowe to u mnie tez mryga ale to chyba moja wina bo bawiłem się vag-comem i chyba zablokowałem sterownik bo błąd jest taki 1044 strrownik niewłaściwie zakodowany.ktoś pomoże
  9. witam jeśli chodzi o te czujniki to wymieniłem tarcze tylnie i oczyściłem czujniki potem zapalił się abs błędy da rade wykasować ale po przejechaniu pare metrów znowu się zpala.błąd zeiazany z różnicą prędkości.pomocy
  10. jeżdze a4 1.9 tdi 110 km

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.