Treść opublikowana przez WOJTEK WOŁOMIN
-
[B5 AFN] Problem z kodowaniem modułu komfortu
koledzy chodzi o mignięcie kieruków przy zamykaniu i otwieraniu chciałbym takie coś mieć ale nie noge połoczyć się z centralnym zamkiem ktos pomoze.
-
[B5 ADR] centralny zamek-dziwne działanie
dzięki. pozd
-
[B5 ADR] centralny zamek-dziwne działanie
domyka ale dlaczego nie moge wejść w centralny zamek by naprzykład ustawic mignięcia kierunków.
-
[B5 ADR] centralny zamek-dziwne działanie
mój problem jest taki centralny działa z kluczyka i z pilota a chciałbym przekodować centralny by działało mi domykanie szyb po naciśnięciu z pilota lecz nie moge się połoczyć z centralnym zamkiem ktoś pomoze.
-
[B6 AVB] VAG-Test
koledzy mam vag-coma 208.1 i vwtoola czy to dobre programy na którym pracować.z góry dzieki
-
[ALL B6] Problem z chwilowym spalaniem na biegu jałowym
kolego mam taki sam problem i nie wiem co jest i też chciałbym się dowiedzieć
-
[B5 AHU] Kontrolka świec żarowych - dziwne objawy
kolego sam dokładnie nie wiem co zrobiłem ale w vag-comie jest taka opcja jak aplikacje i logowanie i w tym coś chyba namieszalem pisało coś o skontaktowaniu się z producentem o jakiś numer danego sterownika w razie złego numeru zostanie zablokowany sterownik.
-
[B5 ADP] Błąd 302 przekaznik elektrozaworu ABS
podpowiesz jak to zrobić bo nie czaje.
-
[B5 ADP] Błąd 302 przekaznik elektrozaworu ABS
słuchajcie najpierw zmieniłem opony na letnie było ok potem zdejmowałem tarcze by stwierdzić w jakim są stanie i były do wymiany ale też oczyściłem czujniki i pierścienie wtedy powstał problem.
-
[B5 AHU] Kontrolka świec żarowych - dziwne objawy
koledzy jeśli chodzi o te świece żarowe to u mnie tez mryga ale to chyba moja wina bo bawiłem się vag-comem i chyba zablokowałem sterownik bo błąd jest taki 1044 strrownik niewłaściwie zakodowany.ktoś pomoże
-
[B5 ADP] Błąd 302 przekaznik elektrozaworu ABS
witam jeśli chodzi o te czujniki to wymieniłem tarcze tylnie i oczyściłem czujniki potem zapalił się abs błędy da rade wykasować ale po przejechaniu pare metrów znowu się zpala.błąd zeiazany z różnicą prędkości.pomocy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
jeżdze a4 1.9 tdi 110 km