Treść opublikowana przez basen
-
[B6] paruja mi szyby!!!
aaa zapomnialem napisac ze cos mi sie dzieje z klimatronikiem. tzn spieprzony mam chyba panel.
-
[B6] paruja mi szyby!!!
witam! mam maly problem poniewaz nie moge siobie poradzic z parowaniem szyb. przednia i boczna kierowcy i pasazera mozna powiedziec ze sa spox (ale tez paruja). Tylne boczne sa zaparowane na maxsa. Jak jade sam to da sie wytrzymac ale jak sie zwali na auto ekipa to jest masakra. sprawdzalem juz odplywy i sa ok. moze macie jakies pomysly
-
Wymieniłem grill,jak sie podoba??
moje zdanie jest takie: ogolnie kamei mi sie nie podoba bo z daleka fureta wyglada tak jakby wogole nie miala atrapki. te znaczki to jakis pomysl na poprawienie juz dosc starej stylizcji kameii dlatego + dla Ciebie!! pozdr i zachcecam do dalszych zmian na lepsze!!!!!
-
Jaki klimatronik pod navi RNS-E do B6 2001-2004
ten z wycieciami jest pod navi! wiem bo przerabialem juz temat
-
dorobienie kluczyka
ja placilem 50zł z grotem )
-
Spryskiwacze reflektorów
jakby co to mam pompke pod spryski ktora wchodzi w zbiorniczek (pamietaj ze musisz miec tez zbiorniczek na 2 pompki)
-
szczena mi opadla!!!
ocencie sami: http://www.hofele.com/design/en/Audi_A4_8E/audi_a4_8e.html
-
ksiazka serwisowa audi a4 model b6
jesli ktos ma scan lub cos podobnego to niech wrzuci
-
zderzak s4 a a4 model b6
witam! mam maly problem a mianowicie: zmianilem stylizcje w moim a4 wszystko jest ok ale... jak mi chlopaki zmieniali przedni zderzak to powiedzieli ze potrzeben sa inne odbojniki (belke dalo sie przerobic ze zwyklej, dodajac idealnie pasuje od kabrio) podobno sa jakies 2 cm krotsze. Zderzak mi zamontowali i zostala 1 cm szpara. moe kros przerabial temat i doradzi co i jak! dzieki i pozdro!!
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
witam! jak wyglada obecnie sytuacja???? chetnie bym sie wybrl z moja pania na maly wypadzik za Poznań. Hugo napisz co i jak bo juz dawno nie bylo wiesci
-
problem z klimatronikiem w b6. pomocy!!!
wiec dlaczego sie dzieja takie rzeczy czy jest zimno czy jest cieplo???
-
[B6 2.5tdi v6 180km] - chipowanie silnika za i przeciw.
sory Panowie ale pisze po to aby sie czegos dowiedziec wiec prosze o konkretne odpowiedzi a nie rabanke za niewiedze!
-
problem z klimatronikiem w b6. pomocy!!!
taaa moj mechanik go sprawdzal wyplul tylko jakies glupoty nic konkretnego.
-
problem z klimatronikiem w b6. pomocy!!!
niestety ale nie o to mi chodzi. problem ten mialem juz latem. moj elektryk sprawdzil wszystko i stwierdzil ze to musi byc wina klimatronika (panelu). kupilem wiec inny panel no i kiszka to samo. Okazalo sie po sprawdzeniu ze oba panela maja za mala przepustowosc czy cos takiego (nie znam sie dokladnie na tym ale chodzi chyba o omy). wiec nie jest to problem spadku temp.
-
problem z klimatronikiem w b6. pomocy!!!
Witam! mam problem z klimatronikiem, a mianowicie: nie chce mni sie wlaczyc klimatyzacja tj guzik od wlaczania i wylacznia kliny nie dziala i ciagle sie swieci na czerwono. Moze ktos juz mial taki przypadek. aaa dodam jeszcze ze kupilem nowy panel i ciagle jest to samo. pozdr
-
[B6 2.5tdi v6 180km] - chipowanie silnika za i przeciw.
dzieki za info Panowie
-
[B6 AKE] Potrzebuje info na temat 2.5 TDI 180 KM
pamietaj o tym ze kolesie zajmujacy sie chipowaniem chca zarobic!! to jest ich praca i moga miec swoje poglady! ja mam speca elektronika ktory jest naprawde dobry na samej zmianie oprogramowanie zrobiz np z tuatega naprawde bestie z 340km przy 5 litrach tdi wydobyl 375km!!!! to jest dopiero kon!!! roznicca miedzy chipowaniem a wgraniem softu jest diametrala. przy chipowaniu dokladaja ci tzw kosc i zgrywaja z nia program, a przy wgraniu nowego softu jest jak z windowsem gdy sobie go ulepszasz. nic nie dodajesz a chodzi lepiej
-
[B6 AKE] Potrzebuje info na temat 2.5 TDI 180 KM
jestem posiadaczem a4 2.5 tdi v6 180km quattro. to auto jest boskie!!! nie rozumiem po co tyle dywagacji na temat spalania! to auto ma moc i ma jezdzic. Silnik jest ok! jak narazie najwiecej dalem chya za wymiane rozrzadu (no ale to normalne). Silnik mozna spokojnie podkrecic do 220km bez chipowania. Wystarczy wgrac nowy priogram strowania silnikiem. (zamirzam teraz to zrobic koszt naprawde maly ok 500zł)
-
wycieranie sie przyciskow w b6
przyciski szyb sa niedrobie ale panel klimatronica juz troche kosztuje zwlaszacza ze trzeba kupic cala puszke. nie mozna kupic tylko zewnetrznej czesci :/
-
wycieranie sie przyciskow w b6
witam! pewnie ja jeden mam taki klopot. Przyciski wycieraja sie dosc szybko (klimatronic, wlacznie swiatel, podnoszenie szyb). moze ktos znalazl sposob aby sie tak bardzo niewycieraly???? moze sa jakies specjalne impregnaty???
-
[ALL] Spryskiwacze reflektorów, jak je uruchomić?
mozesz miec cos z pompka. ona ma swoja pamiec i nie zawsze dziala jak nacisniesz spryski. Pompka jest tak ustawiona ze chodzi co pwenien czas. Przynajmniej tak powinno byc. U mnie tak jest ps mam taka pomple jakby co.
-
A4 B6-mam maske do ponownego lakierowania - czy się zgodzić?
powiem tak: servis do jakiego jezdzisz jest do du...... Nie moga Ci powiedziec ze sie trudno lakier kladzie to jest wkoncu ich opraca!!!!! (no i biora za to nie male pieniadze). Jak sobie kolo nie umie poradzic z pomalowaniem w prostych elementow to niech go wywala! Maski nowej nie kupuj. niech ja zmatuja i wpierw pomaluja pozadnym podkladem do aluminium. Pozniej baza, matalic (jezeli taki masz) no i bezbarwny. Zobacz czy maja w tym servisie komore bezpylowa i sprawdz ile Twoje auto w niej stalo. Plamy moga byc efektem tego ze lakier nie mial odpowiedniej konsystensji i nie stwardnial odpowiednio.
-
Lampy od B6 cabrio do B6 sedana
lampy nie beda pasowaly bo juz przerabialem temat ale mozesz przelowyc soczewki z cabrio do zwyklej ale to tez jest pracy ze hej! polecam czarne bixsenony!! tez sa boskie!
-
chromowany grill ze znaczkiem audi
widzielem auto z takim grilkiem i powiem jedno beznadzieja!!! kup sobie jak juz caly chromowy bez znaczka. pojawily sie teraz takie na allegro.
-
[B6 2.5tdi v6 180km] - chipowanie silnika za i przeciw.
witam! mam maly dylemat bo chce sobie dorobic kilka koni do mojej audi. Mechanik u ktorego serwisuje samochod mowi ze moze mi wgrac nowy soft i efekty beda takie same ja przy wmontowaniu chipa. Mysle nad tym bo napewno taniej jest wgrac nowy soft anizeli wladowac chipa. Czy ktos juz przerabial ten temat????? jak sie auto zachowuje po dolozeniu kilku koni??? treba cos wymieniac w zawieszeniu?? mam oczywiscie samochod w quattro. dzieki za pomoc!!!