Treść opublikowana przez basen
-
Jak i czym pomalować grill w Audi?
jakby co to mam na zbyciu czarna ramke oryginalna do b6
-
[ALL B5] Zamienniki części blacharskich
Kolego nie wiesz na czym cala sprawa z zamienikami polega to nie pisz! A takl wlasciwie to polowe audi masz od skosnych!!
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Kiedy nastepny spocik?? Chcialbym zawitac i sie przywitac
-
[ALL B5] Zamienniki części blacharskich
Panowie zaminiki byly do duszy jkies 10lat temu kiedy byla wolna amerykanka. Teraz zamieniki sa nawet robione w fabrykach gdzie tloczone sa oryginaly takze jakosc zamienikow jest taka sama lub porownywalna. Firmie nie oplaca sie tloczyc badziewia bo kto pozniej to kupi.... Nie obaw co co montazu zaminikow, a odradza ten co moze jest kiepski i mu sie nie chce pracowac ..... pozdro
-
[ALL B6] Nakładki na klamki, pomóżcie bo nie mogę znależć
Pomaluj te klamki i po problemie, a tak swoja droga czy B6 nie mialy seryjnie centralnego?? dziwne...
-
[ALL B6] Wymiana zegarów ?
Panowie nie bawcie sie w to bo to tylko sa pozniej klopoty kodowania nie kodowania immo itd gra nie warta swieczki bo to wszystk omusi grac ze soba. Dodatkowo musicie uwazac zeby nie kupic np licznia od multi jak macie manual, od 5 biegowej jak macie 6 itd itd! UWAGA Z TYM TEMATEM!!! Pozdro
-
[B5 TDI] Silnik TDI + quattro - czy to dobre rozwiazanie ?
Pet3r jak bedzie okazja to karnimy sie moim bolidem to zobaczysz jak to smiga
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Chetnie sie poscigam
-
[B6 ALT] Czarne Progi , Przód i Tył
zamknijcie ten temat bo juz byl 100 tys razy...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Panowie wywalcie ta ankiete
-
[ALL B6] Chromowana listwa przy grillu
ABT to bardzo dobra firma tuningowa takze kiszki nie robia!
-
[ALL B6] Chromowana listwa przy grillu
Całkiem fajnie wyglada taki patent w a3 3002r. Takie dokladki robi chyba ABT. W B6 to kiszka na maxa!!
-
[B6 AKE] Jaki zderzak ?
jak zwykle temat prowadzi do nikad. Podobno o gustach sie niedyskutuje
-
Kibice żużla
Unia Leszno!!! Hej Unia hej Unia hej na pelen gaz... :gwizdanie:
-
[B6 AKE] Jaki zderzak ?
temat przerabiany 100 milionow razy! Zakladaj to co Ci sie podoba i zaprezentuj co ci wyszlo
-
[B6 BFB] Modul komfortu
te literki sa najwazniejsze
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Jeszcze do naszego teamu nie dolaczyla kolejna fanka, ale ma to nastapic dosłownie na dniach
-
[B6 AWX] Tryb auto w klimatyzacji
Jest tak jak napisal Lukaszr i koniec. Jesli jest inaczej to cos jest walniete, a jezeli wlaczasz auto i gasnie eco to jest cos walniete. Jesli chodzi o spalanie to prosze.... dajcie spokoj....
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
spocik mogly sie zaczac godzike pozniej wtedy bym dojechal :/ mysle ze w maju juz sie zobaczymy
-
[ALL B6] Rozwaliłem Riegera i co teraz????
MS Design
-
[B6 AWX] Moja A4 po wielu zmianach
Ladny standardzik ciekawy jestem jak bedzie wygladala po zmnianach
-
[B6 1.9 TDI] moja audiczka po zmianie...
Auto fajne:) Tylko brakuje mi widocznych kominow z tylu
-
Troszke inne dekory (?)
Niektorzy chyba nie skumali o co w calej bajce chodzi (wlaczja swój staly glosniczek) Ja proponuje obkleic te listwy folia z firmy Foliatec http://www.foliatec.com.pl/. Prosto sie to robi i mozna sobi karbon strzelic
-
[B6 AWX] A4 B6 TDI 131ps limuzyna
Były. Czy to takie dziwne
-
[B6 AWX] Klimatronic pod NAVI
nr nie ma znacznenia. Musi byc tylko pod NAVI