Treść opublikowana przez basen
-
B6 Lakierowanie plastików
Panowie temat już był mase razy przerabiany na tym forum. Po co odgrzewacie takie kotlety??!! Ktoś inny już by dostał zj...... A moja rada jest taka: jeśli chcesz mieć dobrze zrobione to najpierw kup sobie już oryginalnie pomalowane listwy itd. i wtedy je pomaluj jeszcze raz. Inaczej może być kiszka.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Sie ma
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja mam urodziny w styczniu no i imieniny w listopadzie takze tez poprosze o tort
-
Leasing samochodu - jak to naprawde jest ?
hehe lesingiem zajmowalem sie przez 4 lata Bylem brokerem pozniej pracowalem w jednym z towarzystw leasingowych. Dziwnie interpretujesz haslo "osoba fizyczna" pierwszy raz spotkalem sie z takim rozumowaniem no, ale nawet jezeli osoba fizyczna mialaby wziasc kredyt na auto to i tak musi miec tzw zdolnosc. Na ladne oczy nikt nie daje hehe:) PS aktualnie pisze prace podyplomowa porownujaca leasing do innych form finansowania i jak ma sie to do prognoz finansowych przy dofinansowaniu z UE takze mozemy troche jeszcze popisac aaaa te rury to nie moje ja mam 2 kominy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja generalnie moge byc ale po 16 jak skoncze zajecia
-
Leasing samochodu - jak to naprawde jest ?
"Do kredytu na osobę fizyczną?" jak to niby porownac???? osoba fizyczna nie ma obowiazku stosowac sie do zasad zawartych w ustawie o rachunkowosci...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja niestety 27-28 odpadam mam egzaminy na uczelni i oststni zjazd wiec...... ;(
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
mozemy stanac pod GIANTem
-
Leasing samochodu - jak to naprawde jest ?
troche si z Brynia nie zgadzam co do odlicznia VAT. "ale nie więcej niż 50 % wartości podatku i nie iecej niż chyba 5 czy nawet 6 tys zł" pamietaj ze to firma leasingowa jest wlascicielem i to ona dokonuje odpisow Ty placisz VAT wraz z rata miesieczna i wtedy go sobie odpisujesz. Jak chcesz to moge Ci przedtawic jakas symulacje. 2 niezgodnosc to oplacalnosc leasingu piszez ze :"polecam pod warunkiem że firma potrzebuje kosztów" a wyzej napisalas ze :"weźmie sie pod uwagę wartość pieiądza w czasie" tak naprawde to chodzi tutaj o ta 2 -ga sprawe. Nie napisalas tez o jaki leasing Ci chodzi operacyjny czy finansowy (najprawdopodobnie od nowego roku bedzie tylko finansowy) a to tez wazna kwestia..... itd itd. polecam www.leasngbroker.pl
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no i to szerokim usmiechem!!! trzeba zarezerwowac termin na dluzsza jazde!!!
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jestem za! Poznan jakos ucichl....... trzeba by sie reaktywowac!!!
-
Zlot zimowy i II urodziny klubu - gdzie robimy ??
Niunia czy to sa zbedne komentarze??!! Tak jest w Panstwie demokratycznym ze kazdy moze sie wypowiedziec. Jak dla mnie to Bieszczady odpadaja po pierwsze za daleko, po 2 waruny takie se po 3 nie ma konkretnie gdzie posmigac na nartach po 4 nie zrobimy "kawalkady" bo mie ma gdzie. Bez nerwow proszem
-
Zlot zimowy i II urodziny klubu - gdzie robimy ??
sie ma!! widze ze bedzie niezla kolonia (lozka pietrowe ). Jestem za Wislal lub Karpacz-Szklarska to bajer!! Blisko sa Czechy - Harahov lub Pec pod sniezka a tam waruny na smiganie sa zaje..... Jak dla mnie Bieszczdy odpadaja. Mysle ze WLKP nie bedzie iala przedstawicieli :/
-
[B6 ALL] Problem z tylną klapą sedan
no nie mozna sie bylo dostac do bagaznika bo jest sciana grodziowa. Rozwiazalem problem tak - siadlem na klapie nacisnalem "klamke" i zeskoczylem i jakos sie otworzyl. cos musialo byc z centralnym.....
-
[B6 BCZ] Audi B6 problem z ESP
proponuje sprawdzic czujnik w tasmie kierownicy.
-
[B6 AKE] Klima zaczyna dzialac po 7-10min
Jak w temacie. Generalnie wszystko jest ok ale jak pada to szyby paruja itd. Co zrobic zeby klima odrazu po uruchomieniu zaczela dzialac???? dziaki za rady. ps filtry wimienione, klima nabita, grzyba brak.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja jestem za!!! ale moze szczelano zrobimy troche wczesniej?
-
[B6 ALL] Problem z tylną klapą sedan
witam! mam probblem bo zatrzasnela mi sie klapa na amen i nie chce sie otworzyc. moze ktos juz mial taki problem i zna magiczny sposob na jej otwarcie??? dzieki za rade!!!
-
[All B5] fis pokazuje spalanie 52l/100 i inne głupoty
mam podobne problemy ale w B6 czasami FIS wskazuje nawet temperature powietrza -44,5C. pozatym stan paliwa zle odczytuje itd. daj znac co i jak po naprawia. pozdro
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a w czym problem???[br]Dopisany: 31 Lipiec 2007, 20:49 _________________________________________________style zy my czasami nie widzielismy sie na myjce na przeciwko selgrosu????
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
sporo sporo
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
cos cicho ostatnio...
-
[B6 AVF] Wzmocnienie czołowe
na gieldzie dostaniesz takie wzmocnienie za ok 200zł. A nie mozna tego Twojego jakos naprawic???
-
[B6 BFC] - 2.5TDI V6 - Projekt zakończony :)
ladna ladna! bedziesz jz wirusowal????
-
Bixenon Xenon od A do Z
nie mam autopoziomowania. lampy sa ustawione na stale. wczesniej byly zwykle soczewki.