Treść opublikowana przez basen
-
[ALL B5] Chromowane nakładki czy lakierowanie lusterek??
Ja proponuje wymienic satynowe od wersji po lifcie ze skosami
-
[ALL B5] Przedni zderzak RIEGER 8e look, czy bedzie pasował?
Andy88 nie ma rzeczy niemozliwych. Sokojnie sobie poradzisz z montazem. Rob ten tuning przynajmniej cos sie dzieje w tym dziale ) Dawaj fity jak juz cos wyrezasz.
-
[A4 B6]
Ładna. Po pomalowaniu dokladek wyglada jak calkiem inne auto
-
[B6 AKE] Czarna smoła na kolach drabiniastych. A4 mix body kit.
Co masz na mysli??
-
[ALL B5] Pytanie o części do B5 po faceliftingu
no i rozni sie cena
-
[B6 AVF] Pytanie o emblemat s-line na gril
tego pierwszego nie zamontujesz bo pochodzi on z nowszych modeli tzw na duzy ryj. Tam sa juz specjalne miejsca na zamontowanie tego znaczka. Musisz miec tego 2 poniewaz jest on montowany na zabki. i koniec
-
[B6 AVF] Moja A4 sedan
Pomaluj dokladki. Fatalnie to wyglada w czarnym kolorze. Felunek spox.
-
B6 AWX moja furka
przydalby sie wiekszy felunek. Ladna
-
[B6 AVB] Nowa niunia na 3miejskie spotowanie :) + kilka pytań
dokladek nie mialem szarych tylko juz oryginalnie w kolorze. Ale jak lakiernik je dobrze pomaluje to bedzie si (dokladki sa gladkie takze nie ma problemu z ich pomalowaniem, gorzej jak by byly chropowate)
-
[B6 AVB] Nowa niunia na 3miejskie spotowanie :) + kilka pytań
Pomaluj dokladki w kolor. tak wyglada na biedna wersje
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Mozecie mnie z AGE dopisac (o ile nie bedzie rodzila )
-
[B6 AKE] Czarna smoła na kolach drabiniastych. A4 mix body kit.
Jedna listwe zamawialem w ASO bo mi brakowala i zarowno w Rzepeckim jak i u Krotoskiego stwierdzili ze to nie jest listwa od s-line anie od S4 (nawet kolo zamowil listwe i przyszla od s4). Moze sa i od s-line bardzo ladnie sie pozezntuja z tymi progmi. PS. od s4 tez moglem zalozyc bo mam takie
-
[B6 AKE] Czarna smoła na kolach drabiniastych. A4 mix body kit.
a wiec lamy tyl kupowalem jak jeszcze nikt nie wiedziel co to jest LED, takze juz ich nie bede zmienial bo mi sie podobaja. Kiera jest drewniana i jest o jeden ton jasniejsza od reszty wykonczenia (na foto wyszlo tak jasno). Nakladke silnika byla pomalowana na szybko no i tak zostalo (byla klejona i musialem szybko cos z nią zrobic), ale wezmę sie za nia. Listwy drzwiowe nie sa ani od s-line ani od s4 (w ASO nie umieli ich sklasyfikowac, byl tylko komentarz ze sa one od jakies wzmocnionej wersji). Moglem zalozyc od eski ale wtedy ciulowo by wygladalo z tymi progami od wersji DTM B7. Gleby nie bedzie ze wzgledu na rodzine i ich nerki heheh W Wisle z AGE nie bylismy do na dniach spodziewamy sie malej lobuzicy ))))
-
[B5 1.9TDI] Moja Ala z 96'
Obnizac nie bede ze wzgledu na przyszle osoby w rodzinie Auto jest troche za sztywne i na naszych drogach i na tych kolach bylaby maskara!
-
[B6 AKE] Czarna smoła na kolach drabiniastych. A4 mix body kit.
Oto fotki laluni Mysle ze komentarza nie trzeba. Tylko prosze bez komentarzy w stylu wymien te swiatla itp...
-
A4 2.5 TDI S-line Avant - juz po zmianach :)
ladna maszyna! jedyny wlasciwy kolor
-
[B5 1.9TDI] Moja Ala z 96'
[br]Dopisany: 31 Marzec 2008, 18:45 _________________________________________________obiecane zdjecie
-
[ALL B5] Nierozwijajacy sie ani zwijajacy pas bezpieczenstwa kierowcy
a moze pas jest zamontowany pod zlym kontem? sprawdz to.
-
[B5 1.9TDI] Moja Ala z 96'
ale z polerka?? chyba niee. jeden kolo z Lubonia powiedzial mi 300zł od feli z malowaniem i polerka.
-
[B5 1.9TDI] Moja Ala z 96'
fotki wieczorem, ja dalem 900zł za wszytko czyli polerka, malowanie, prostowanie (4 kola), montaz. Sama polerka + malowanie jakies 600zł
-
[B6 BFB] A4 Avant 1,8 T 163 KM + nowe fotki
Felgi spox, ale jak dla mnie zbyt delikatne.
-
[B5 1.9TDI] Moja Ala z 96'
Ive felgi git!!!! Ja moje zrobilem na black + polerka i wyszly naga SIIII
-
[B5 AFN] Co jest w tym katalizatorze ?
Nic nie rozbierac!!!!!! W calosci jest wiecej wart!! Panowie odbiegacie zupełnie od tematu [cayenne]
-
[ALL B5] Malowanie dokładek zderzaka i progów
Ja placilem za 4 listwy i 2 progi 200zł
-
[ALL B6] Problem z centralnym i kodowaniem kluczyka
Kto Ci powiedzial ze muszisz miec 2 klucze do AC??