Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

basen

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez basen

  1. Ja proponuje wymienic satynowe od wersji po lifcie ze skosami
  2. Andy88 nie ma rzeczy niemozliwych. Sokojnie sobie poradzisz z montazem. Rob ten tuning przynajmniej cos sie dzieje w tym dziale ) Dawaj fity jak juz cos wyrezasz.
  3. basen odpowiedział(a) na wojtas-audi temat w Audi A4/S4 B6
    Ładna. Po pomalowaniu dokladek wyglada jak calkiem inne auto
  4. no i rozni sie cena
  5. tego pierwszego nie zamontujesz bo pochodzi on z nowszych modeli tzw na duzy ryj. Tam sa juz specjalne miejsca na zamontowanie tego znaczka. Musisz miec tego 2 poniewaz jest on montowany na zabki. i koniec
  6. Pomaluj dokladki. Fatalnie to wyglada w czarnym kolorze. Felunek spox.
  7. basen odpowiedział(a) na kry2503 temat w Audi A4/S4 B6
    przydalby sie wiekszy felunek. Ladna
  8. dokladek nie mialem szarych tylko juz oryginalnie w kolorze. Ale jak lakiernik je dobrze pomaluje to bedzie si (dokladki sa gladkie takze nie ma problemu z ich pomalowaniem, gorzej jak by byly chropowate)
  9. Pomaluj dokladki w kolor. tak wyglada na biedna wersje
  10. Mozecie mnie z AGE dopisac (o ile nie bedzie rodzila )
  11. Jedna listwe zamawialem w ASO bo mi brakowala i zarowno w Rzepeckim jak i u Krotoskiego stwierdzili ze to nie jest listwa od s-line anie od S4 (nawet kolo zamowil listwe i przyszla od s4). Moze sa i od s-line bardzo ladnie sie pozezntuja z tymi progmi. PS. od s4 tez moglem zalozyc bo mam takie
  12. a wiec lamy tyl kupowalem jak jeszcze nikt nie wiedziel co to jest LED, takze juz ich nie bede zmienial bo mi sie podobaja. Kiera jest drewniana i jest o jeden ton jasniejsza od reszty wykonczenia (na foto wyszlo tak jasno). Nakladke silnika byla pomalowana na szybko no i tak zostalo (byla klejona i musialem szybko cos z nią zrobic), ale wezmę sie za nia. Listwy drzwiowe nie sa ani od s-line ani od s4 (w ASO nie umieli ich sklasyfikowac, byl tylko komentarz ze sa one od jakies wzmocnionej wersji). Moglem zalozyc od eski ale wtedy ciulowo by wygladalo z tymi progami od wersji DTM B7. Gleby nie bedzie ze wzgledu na rodzine i ich nerki heheh W Wisle z AGE nie bylismy do na dniach spodziewamy sie malej lobuzicy ))))
  13. Obnizac nie bede ze wzgledu na przyszle osoby w rodzinie Auto jest troche za sztywne i na naszych drogach i na tych kolach bylaby maskara!
  14. Oto fotki laluni Mysle ze komentarza nie trzeba. Tylko prosze bez komentarzy w stylu wymien te swiatla itp...
  15. ladna maszyna! jedyny wlasciwy kolor
  16. [br]Dopisany: 31 Marzec 2008, 18:45 _________________________________________________obiecane zdjecie
  17. a moze pas jest zamontowany pod zlym kontem? sprawdz to.
  18. ale z polerka?? chyba niee. jeden kolo z Lubonia powiedzial mi 300zł od feli z malowaniem i polerka.
  19. fotki wieczorem, ja dalem 900zł za wszytko czyli polerka, malowanie, prostowanie (4 kola), montaz. Sama polerka + malowanie jakies 600zł
  20. basen odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4 B6
    Felgi spox, ale jak dla mnie zbyt delikatne.
  21. Ive felgi git!!!! Ja moje zrobilem na black + polerka i wyszly naga SIIII
  22. Nic nie rozbierac!!!!!! W calosci jest wiecej wart!! Panowie odbiegacie zupełnie od tematu [cayenne]
  23. Ja placilem za 4 listwy i 2 progi 200zł
  24. Kto Ci powiedzial ze muszisz miec 2 klucze do AC??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.