Treść opublikowana przez basen
-
Wszystko o Pakietach S LINE S4
Musisz wejsc do salonu Ultrasport, albo zamowic przez neta.
-
Bixenon Xenon od A do Z
CUBER rob uwagi wszystkim tym co sobie przerabiaja na HID!! Oni nie chu chu.... beda mieli samopoziomowania!! Nie badz panienka!
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja chyba w tym tygodniu odpadam :/
-
Bixenon Xenon od A do Z
miliony aut jezdzi na xenonie bez poziomki i jest ok!! Koledzynie badzcie tacy delikatni!!!!!! W trasy jezdze i klamotow tez woze duzo i jakos pare milimetrow nie stanowi roznicy. Moze macie zawieszenie do wymiany ze wam tyl nie trzyma hehehehhe.... [br]Dopisany: 09 Luty 2008, 09:06 _________________________________________________aha od 3 lat jezdze bez poziomki i jest ok!!
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Chetnie bym sie pojawil ale po 17.00. Musialbym sie podpiac bo temp mi wariuje chyba poszlo mi wisco :/ a zdejmowac ryja sie niechce.....
-
Bixenon Xenon od A do Z
Tyle aut jezdzi na xenonie bez poziomki i jakos nieoslepiaja takze tymbardziej bi nie bedzie oslepial bo na iajania to jeden pies czy masz pojedynke czy bi. Uwazam ze samopoziomowanie to bezsensowne wywalanie kasy lepiej zainwestowac w cos innego.....
-
Wszystko o Pakietach S LINE S4
Jeszcze lusterka i bedzie git
-
Wszystko o Pakietach S LINE S4
widze ze czesto przegladacie moje aukcje hehe obecnie mam do sprzedania caly kompletny przedni zderzak od s-line za 900zł. a tak nawiasem mowiac to wszystkie tylne zderzaki od wersji B6 z kratkami to wersje tuningowe zazwyczaj niemieckich firm.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
"moze to jakos wplynie na latwosc zorganizowania jakiegos spotkanka...???" mysle ze te znaki zapytania beda sie pojawialy non stop bo nikt nic nie zorganizuje tylko czeka az ktos inny zorganizuje tzw spychologia!!!
-
[B6 AWX] spryski xenon-plus
temat byl juz przerabiany.
-
[B6 BDG] co to za dioda na włączniku świateł
zrob zdjecie.
-
[A4 B6] Ile mm ma listwa chromowa wokol szyb
Mowie o B6. Koles wystawil jest za zeta i napisalem do niego ile za nie chce i podal wlasnie ta cene.
-
[A4 B6] Ile mm ma listwa chromowa wokol szyb
Kup sobie oryginaly. oststnio widzialem na allegro za 300zł komplet.
-
[B6 AVJ] Progi od RS4 czy listwy na drzwi S4. Czy jedno i drugie?
Progi nie beda pasowaly!!!! Takze daj sobie looz. (RS4 jest wszczedzie szerszy - no chyba ze uzyjesz wiadro szpachlu) Ja oststnio kupilem progi od wersji DTM i tez sa wypas i wszystko pasi.
-
[ALL B6] Spryskiwacze lamp xenonowych
na temat wiazki musisz sobie pogadac z moim elektrykiem. Ja sie a tym nie znam.
-
[B6 AVF] Pytanie dotyczące elektrycznych siedzeń
Ja zmienialem na s-line i nie bylo zadnych klopotow. Jedynie nie ma podgrzewania siedzen bo musilbym dokupic inny sterownik klimatronika (bezsensowny koszt, a i podgrzewanie dla "klejnotow" nie jest dobre). Cena za siedzenia umiarkowana. Ja za komplet s-line z boczkami, podlokietnikiem itd dalem 1600zł z przesylka + 300zł przekladka i usprawnienie. Takze wlacz i SZUKAJ!!!
-
[B6 BFC] letnie opony 235/40/18
Ja mam Bridgestone RE050 i jestem z nich zadowolony. Mialem tez Goodyear Eagle i jak dla mnie to byly torche za miekkie.
-
[ALL B6] Spryskiwacze lamp xenonowych
zbiorniczek musi miec 2 miejsca na pompki jedna jest zwykla a ta 2 jest o wiele silniejsza (na xenon). Dodatkowo musisz pociagnac wiazke do kompa zeby wszystko dobrze dzialalo i niewyskakiwaly bledy. Troche zabawy z tym jest. Pompka jest standardowa audi / vw (pasuje tez np od passata b5)
-
[ALL B6] Jak wyciągnąć tylne siedzenia ?
wpierw wyciagnij zaglowki a pozniej odnies cale oparcie do gory (zamocowane jest na haczykach)
-
[B5 1Z] Dziwna sprawa - woda wewnatrz zbiornika paliwa?
Bez przesady z tym szronem. Jak zatankujesz g... paliwo to napewno bedziesz mial w nim wode. Tankowac do pelna nie musisz i nie dodawaj zadnych preparatow! lepiej zatankowac sprawdzone paliwo. Woda do zbiornika moze sie dostac tylko i wylaczni jedny otworem (pomysl jakim). A normalne jest to ze paliwo paruje ale jak jest cieplo i kropelki moga osiasc na brzegach zbiornika. Moja rada jest taka: staraj sie nie jezdzic na rezerwie jesli jest za malo paliwa w zbiorniku wtedy pompa zasysa brudy, wode o ktorej tu piszemy, wtedy masza pompe paliwa do wymiany na bank!
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Nie dasza rady godzine wczesniej sie zwolnic??? Kombinuj...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no to narazie jest nas 3
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Panowie i Panie proponuje spota tj gokarty. Moze 1.12.2007 fajna data prosze piszcie czy Wam pasuje. Musimy sie zebrac w conajmniej 10 osob wtedy jest zabawa. W piatek dam cyna czy maja wolne terminy na torze. (na spotkaniu bedzie szansa na pochwalenie sie zimowkami )
-
[B6] Listwy drzwi od Audi S4
moge mic takie listwy (komplet) cena 650zl pozdro
-
[A6, 2002r.] Jakie halogeny kupić? Oryginalne Audi czy Hella ?
wstaw najtansze jakosc wszystkich jest bdb a ukrasc Ci moga je znowu wiec po co ladowac w nie kase....