Treść opublikowana przez basen
-
Listwy S-line
no od q7 napewno Ci nie podejda.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
o dupe roztrzas te rangi. My z Age bylismy klubowiczami i co ktos wymyslil inne roguly gry i zostalismy zdegradowani choc na forum jestesmy juz 1.5 roku. Teraz zalujemy ze wydalismy kase na kalndarzyki klubowe itd itd. Fajna gadka o schodac, a co z terminem??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Do Pet3r'a mozna jechac jak bedzie cieplo a narazie trzeba ustalic co z nastepnym spotem. Chcialbym sie na nim pojawc takze proponuje sobote jako dzien spotowania.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no to moze teraz (jak nie ma pogody) zorganizujemy jakies gokarty?? [br]Dopisany: 17 Marzec 2008, 13:54 _________________________________________________aha a ma ktos moze jakies foty z ostatnich wyscigow??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
moze by zrobic nastepnego spota w plenerze i "zagotowac" jakies kielbaski???
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no niektorzy musza pracowac Dla mnie sobota to najlepszy dzien na spoty.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Co tak wczesnie chcie sie spocic?? nie moze byc pozniej?? Tak bym przylecial.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
http://www.audiklub.org/phpBB2/viewtopic.php?t=74392
-
Wszystko o Pakietach S LINE S4
Ja mam taki zderzak z tylu i przod od s4 i wszystko GRA!!!
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
podaj namiar to podajde i pogadam
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Musashi jestes zadowolony z tego Twojego lakiernika?? Miales napisac co i jak.
-
[B5 ADR] co o tym myślicie
temat juz byl walkowany. Znajdziesz gdzies na forum
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
w kingcrosie zawsze jest duzo miejsca na dolnym parkingu
-
[B6 BDG] podszybie A4- B6 oslona akumulatora..itp
jedz do ASO tam to kosztuje bardzo malo. Ja kupowalem zaslepke aku za 30zł
-
[B6 AVF] Problem ze schowkiem
a mozesz na[pisac jak to naprawic? Tez mam ten sam problem i chcialem ten zawias jakos kleic ale skoro piszesz ze to sa grosze w ASO to chyba pokusze sie na wymianke.
-
[B6 AYM] Chłodnica wody z Allegro za 270zł - co o niej sądzicie?
po jaka cholere chcesz wymianiac ta wode?? Jesli trzyma cisnienie to jest wszystko ok! Po co wydawac kase niepotrzebnie. Gdybys mial uszkodzona i nie chcesz jej spawac no to rozumiem ale tak jak masz tylk oodpryski od kamykow i pare komarow. Nie widze sensu.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
mysle ze z Browaru wywala nas raz dwa. Dlugo nie trzeba bedzie czekac jak zjawi sie ochrona (pamietacie jak szybko wywalili nas z M1)....
-
[B6 BDG] listwy progowe AUDI A4/ S4
Ja szukam lewej przedniej takiej listwy. Moze macie namiar na kogos kto taka ma. Jakby co to mam 2 takie ale prawe . Zmiencie temta tego posta do listwy progowe w a4 i s4 sa takie same. PS zderzak mam ew cenie 900zł za komplet.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No to si. Jak mozesz to napisz co i jak.
-
[2.5 V6 TDI] Gdzie tankujecie?
Przetestowalem chyba wszystkie paliwa i stwerdzam ze najlepsze jest na shellu VPower, 2 miejsce to BP. Reszta to jest syf. Nikt mi nie powie ze Orlen robi dobre paliwa hehehe Lotos beznadzieja silnik dostal szalonych obrotow i ledwo co dojechlem na shela domieszac. Reszta stacj jak ne Bliska itd ciekie na maxa. Moj glos to SHELL.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Potrzebuje dobrego lakiernika z poznania lub okolic ktory ma komore Musze pomalowac drzwi i blotnik oraz strzelic polerke. Czy ktos wie ile to moze kosztowac w stolicy WLKP??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
hehe na pierwszym spocie bylo tak zimno ze plyn od chlodnic zamrzal ;P
-
[B6 AWX] Jak sciągnac listwe progową?
nie ma problemu . Trzeba tylko uwazac aby nie polamac zaczepow.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Panowie co taki pozny ten termin???
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja jestem za sobota )) Moze ktos zorganizuje gokarty???