Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

basen

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez basen

  1. basen odpowiedział(a) na marre temat w Audi A4 B6
    ja pisze caly czas o listwach od s4. s-line ma takie same listwy jak seryjne. Roznica polega na tym ze s-line ma naklejony znaczek na tylne srodkowe listwy.
  2. basen odpowiedział(a) na marre temat w Audi A4 B6
    w Poznaniu przednie kosztuja 290zł za szt.
  3. basen odpowiedział(a) na marre temat w Audi A4 B6
    watpe zebyc cos znalazl ja szukalem pol roku i udalo mi sie dostac na gieldzie w Poznaniu 3 sztuki za 350zł. Jednej nadal szukam :/. Listwy od S-line sa takie same jak od zwyklej. Mozesz jeszcze sobie zalozyc listwy od nowego modelu z takim rancikiem.
  4. z Auto Bana to ciezko. Gdzie zrobic start a gdzie mete? kto bedzie sedziowal itd?? mysle ze najlepsze zawody beda ze startu zatrzymanego ni i trzeba bedzie porobic jakies np kategorie... itd
  5. nooo mozna pomyslec nad zawodami , ale gdzie???
  6. zgadza sie! glosujmy!!!!!
  7. basen odpowiedział(a) na martin a4 temat w Audi A4 B5
    ice ma racje. jak juz przerabiac to porzadnie.
  8. mam 6 biegow i to jest to!!!!!!!!
  9. bylem na vas - ie wyskoczyly 4 bledy. musze jednak zaczac od sprawdzenia szczelnosci klimy i uzupelnic gaz.
  10. bak nie moze halasowac hehe. sprawdz czy masz dokrecony zapas.
  11. mam podobny problem. pwitkow napisz co tam wyskoczylo i czy dales rade
  12. spoko! ja mam do wszystkich kontakt
  13. w Poznaniu juz sie dzieje! patrz zdjecia mysle ze zrobimy spot pod M1 tak jak oststnio
  14. Witam! co powiecie na spot za tydzien w niedziele???????????? M1 oczywiscie
  15. no to jestesmy w domu mam nadzieje ze wszyscy spokojnie dojechali do swoich garazy pozdro dla wszystkich!!!!
  16. musialem zalozyc pampersa!!! hehehe strach sie bac!! gratuluje wyboru!!!!!!!
  17. mialem podobny przypadek. na bialo dymi jak uszczelka poszla.
  18. moim zdaniem masz wyjechana turbine. sprwadz lopatki albo ja przeczysc. moze przepuszczac i wydalac tylem heheh.
  19. spox! mnie za tydzien nie bedzie bo smigamy do Wisly na urodziny.
  20. mysle ze spocik zrobi sie jak nie bedzie mrozow bo ostatnio byla masakra!
  21. witam! proponuje zorganizowac wczesniej przejazd przez miasto. ok 18 to juz bedzie ciemno i bedzie widac tylko smuge swiatel a nie furety. niech ludzie tez zobacza co sie w wisle dzieje. moja propozycja to godz 15-16.
  22. czy ktos juz zamawial sloneczna pogode?? hehe
  23. basen odpowiedział(a) na Rajmondo temat w Nadwozie i Wnętrze
    ten pierwszy to jest s3 stary model i po lifcie a ten 2 tp jest s8 pierwszy model.
  24. basen odpowiedział(a) na basen temat w Audi A4 B6
    dzieki! mysle ze zaczne od wymiany panela klimatronic
  25. sie ma! bialy dym po odpaleniu to nie taki klopot poporostu wywala niespalona mieszanke. ale sprawdz leiej swiece zarowe moze ktoras klekla. a z tymi wibracjami to udaj sie najpier do wywazenia klol. jak ciagle bedzie drgal to wtedy sie pomysli co dalej. pozdr

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.