Treść opublikowana przez basen
-
[B6] listwy na drzwi styl allroad do B6 ??
Nie ma takie wersji. Chyba ze dasz je sobie oblac chromem, ale nie ma gwarancji ze sie nie odrapia.
- [B6 AWX] srebrna a4
-
[B6 AVF] S4 schwarz pakiet-:) SPRZEDANY.
Po ile wychodza te progi RIEGERA??
-
[B6 AWX] srebrna a4
Ladna fureta, felgi git ale robia sie coraz bardziej oklepane :/
-
[B6 ASN] Jaka dojazdowka?
zawsze musi byc ten pierwszy raz.
-
[B6 ASN] Jaka dojazdowka?
na wszytko masz takie odpowiedzi???
-
[B6 ASN] Jaka dojazdowka?
ciekawe ja kupisz odpowiednia gdy bedziesz mial nr 19cali. mi 18 ledwo co wchodzi w miejsce zapasu.
-
[B6 AKE] Moja A4 2.5 TDI Quattro
nie ma problemow nie ma zabawy
-
[B6 AVF] S4 schwarz pakiet-:) SPRZEDANY.
z czego wykonane sa te progi?? Jak dla mnie to sa one za masywne.
-
[B6 AKE] Moja czarna Pani QUATTRO! ..: !!UPDATE- Nowe zdjęcia str. 1 !!:..
Fajny furacz. Przemysl wira czy warto. Ja uwazam ze nie. (koni spokojnie starczy do napedzenia tego auta)
-
[B6 AVF] S4 schwarz pakiet-:) SPRZEDANY.
http://www.worldcarfans.com/7040614.001/oettinger-audi-a4
-
[B6 ASN] Jaka dojazdowka?
normalnie kupujesz opone o odpowiedniej wysokosci i juz.
-
[B6 AVF] S4 schwarz pakiet-:) SPRZEDANY.
Mi sie podobaja progi Oettingera.(komplet kosztuje 1600zł :/ ) Ja do swojej zalozylem od wersji DTM.
-
[B6 AVF] S4 schwarz pakiet-:) SPRZEDANY.
mi sie podoba!nareszcie cos inego!! a szukales inspiracji tu : http://www.a4mods.com/library/bodykits/?album=Rieger
-
[B6 ASN] Jaka dojazdowka?
16 spokojnie wystarczy. Mniejsza nie moze byc, a wyskosc sobie wyregulujesz rozmiarem opony.
-
Listwy S-line
http://www.allegro.pl/item328368674_listwy_progowe_audi_a_4_2001_2007_s_line.html male rezako i beda jak ulal
-
"A4-KLUB mowi NIE" takiemu tuningowi (Hofele Design)
Teraz temat powinien byc przeniesiony do wlasciwego dzialu. (taka dygresja)
-
"A4-KLUB mowi NIE" takiemu tuningowi (Hofele Design)
Mi generalnie jest brak slow! [br]Dopisany: 21 Marzec 2008, 19:21 _________________________________________________Aha dzieki za "szybkie odblokowanie posta" przynajmniej licznik mi bije
-
"A4-KLUB mowi NIE" takiemu tuningowi (Hofele Design)
Flyer jak mozesz wypowiadac sie za caly klub a4 "A4-KLUB mowi NIE takiemu tuningowi " to sa Twoje słowa. Mysle ze po to jest ten dzial aby dyskutowac o zmianach stylistycznych a nie o gustach!
-
"A4-KLUB mowi NIE" takiemu tuningowi (Hofele Design)
Witam! Jak mozna napisac takie rzeczy?? Nie rozumiem po jaka cholere jest ten dzial???!!! Generalnie nic sie tu nie dzieje, piszecie tylko jakies pierdolety nt mieszka do zmiany biegow, albo zmianie xenon na bi. No prosze WAS. Uwazam ze jest to miejsce do dyskusji nt TUNINGU a Hofele jest jak najbardziej profesjonalnym tuningiem!! Teraz juz wiem dlaczego ICEMAN wypisal sie z klubu!! Pozdro BAsen
-
[B6 AWX] Login samochodu...
Musisz niec niezle wejscia zeby dostac klucz. Na allegro nie kupu bo to jest smietnik. Przerabialem ju temat. Kazde manewry z kluczykami sa nielegalne.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja proponuje 05.04
-
[B6 AVF] ESP i inne
a co to jakas wielka filozofia?? wystarczy podpiac wtyczke i juz.
-
[B6 AVF] ESP i inne
ja juz nie wiem czemu 3 razy tasme wymienilem 2 razy z powodu ESP i raz poduszka. Nie mam pojecia dlaczego one tak ida. Moze mi ktoc to wyjasni. Jedna sie kiedys "ukrecila" na maxa.
-
[ALL] Na jakim oleju silnikowym jeździcie ?
Valvoline