Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

basen

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez basen

  1. Nie ma takie wersji. Chyba ze dasz je sobie oblac chromem, ale nie ma gwarancji ze sie nie odrapia.
  2. Jest ok.
  3. Po ile wychodza te progi RIEGERA??
  4. Ladna fureta, felgi git ale robia sie coraz bardziej oklepane :/
  5. zawsze musi byc ten pierwszy raz.
  6. na wszytko masz takie odpowiedzi???
  7. ciekawe ja kupisz odpowiednia gdy bedziesz mial nr 19cali. mi 18 ledwo co wchodzi w miejsce zapasu.
  8. nie ma problemow nie ma zabawy
  9. z czego wykonane sa te progi?? Jak dla mnie to sa one za masywne.
  10. Fajny furacz. Przemysl wira czy warto. Ja uwazam ze nie. (koni spokojnie starczy do napedzenia tego auta)
  11. http://www.worldcarfans.com/7040614.001/oettinger-audi-a4
  12. normalnie kupujesz opone o odpowiedniej wysokosci i juz.
  13. Mi sie podobaja progi Oettingera.(komplet kosztuje 1600zł :/ ) Ja do swojej zalozylem od wersji DTM.
  14. mi sie podoba!nareszcie cos inego!! a szukales inspiracji tu : http://www.a4mods.com/library/bodykits/?album=Rieger
  15. 16 spokojnie wystarczy. Mniejsza nie moze byc, a wyskosc sobie wyregulujesz rozmiarem opony.
  16. basen odpowiedział(a) na Voucher temat w Nadwozie i Wnętrze
    http://www.allegro.pl/item328368674_listwy_progowe_audi_a_4_2001_2007_s_line.html male rezako i beda jak ulal
  17. Teraz temat powinien byc przeniesiony do wlasciwego dzialu. (taka dygresja)
  18. Mi generalnie jest brak slow! [br]Dopisany: 21 Marzec 2008, 19:21 _________________________________________________Aha dzieki za "szybkie odblokowanie posta" przynajmniej licznik mi bije
  19. Flyer jak mozesz wypowiadac sie za caly klub a4 "A4-KLUB mowi NIE takiemu tuningowi " to sa Twoje słowa. Mysle ze po to jest ten dzial aby dyskutowac o zmianach stylistycznych a nie o gustach!
  20. Witam! Jak mozna napisac takie rzeczy?? Nie rozumiem po jaka cholere jest ten dzial???!!! Generalnie nic sie tu nie dzieje, piszecie tylko jakies pierdolety nt mieszka do zmiany biegow, albo zmianie xenon na bi. No prosze WAS. Uwazam ze jest to miejsce do dyskusji nt TUNINGU a Hofele jest jak najbardziej profesjonalnym tuningiem!! Teraz juz wiem dlaczego ICEMAN wypisal sie z klubu!! Pozdro BAsen
  21. Musisz niec niezle wejscia zeby dostac klucz. Na allegro nie kupu bo to jest smietnik. Przerabialem ju temat. Kazde manewry z kluczykami sa nielegalne.
  22. ja proponuje 05.04
  23. basen odpowiedział(a) na tommypol temat w Audi A4 B6/B7
    a co to jakas wielka filozofia?? wystarczy podpiac wtyczke i juz.
  24. basen odpowiedział(a) na tommypol temat w Audi A4 B6/B7
    ja juz nie wiem czemu 3 razy tasme wymienilem 2 razy z powodu ESP i raz poduszka. Nie mam pojecia dlaczego one tak ida. Moze mi ktoc to wyjasni. Jedna sie kiedys "ukrecila" na maxa.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.