Treść opublikowana przez ogonck
-
Spociki w Kielcach
ja mam bierzmowanie w piatek
-
Spociki w Kielcach
widze ze chetnych brak
-
Spociki w Kielcach
organizuje sie cos moze w najblizszym czasie ? :>
-
Spociki w Kielcach
to wiec co zrobimy jeszcze kiedys jakiś zlocik bo bym sie przejechał bo jak narazie same nudy tutaj
-
Spociki w Kielcach
ja jestem chetny na zlocik
-
Spociki w Kielcach
ludzie zyjecie tu jeszcze!!!! kiedy coś organizujemy???[br]Dopisany: 07 Lipiec 2008, 11:09 _________________________________________________widze ze ciezko bedzie tu cos zogranizowac !!!
-
Spociki w Kielcach
to ilu was tam bylo wszystkich bo ja tamtedy przejezdzałem ale fiescina i widzialem tylko 4 autka....widze skromnie było
-
Spociki w Kielcach
ja niestety nie moge bo lece jutro do hiszpanii :> wracam dopiero 2 czerwca wiec jak bedzie cos to napewno wpadne
-
Spociki w Kielcach
to jest pomnik co stoi kolo cmentarza pokazane masz na pierwszej stronie tematu :th:
-
Spociki w Kielcach
ja tez powinienem wpasc ale niestety nie nie a4 bo mam pozycyc siostrze mam w zanadrzud jeszcze piekna fieste powinienem wpasc :th:
-
Spociki w Kielcach
napewno trafia :decayed:przeciez nie wierze ze ktos nie byl tutaj chociaz z raz a pozatym pasaz nie jest taki maly .... ja sie pisze daleko nie mam tak jak i ty ładnie to sie lansowac tą astrka w takie zimno bez dachu
-
Spociki w Kielcach
no w długi weekend bylo by dobrze....a co powiedzieiibys cie na inne miejsce spotu...np.na parkingu pasażu świetokrzyskiego? co wy na to
-
[B5 AFN] Magłownica - różne numery i ich zgodność
a to co radzisz uzywke czy regenerowana......
-
Spociki w Kielcach
mysle ze kolejny bedzie jeszcze bardziej owocny
-
Spociki w Kielcach
no mam nadzieje ze dzisiejszy spocik mozna uznac za udany...pogoda dopoisała i ludzie tez nie zawiodli oby wiecej takich spotkań
-
moja a4, 18", xenon by warzyd $$$
czy przypadkiem osatatnio twoja niunia nie stala na slv jakos wieczorkiem i chyba jak sie nie myle pykales jej fotki
-
moja a4, 18", xenon by warzyd $$$
o widze ze kolega z ck... a kojarze twoja audi... fajne fele i kolorek Bedziesz na spocie?
-
[B5 ALZ] A4 1,6, CAR AUDIO :) fela, nowe lampki :P
nom podziwiam naprawde bajka, ale te chlapacze mozesz zdjac jak mowi mcm00 A gdzie zdjecia ze środeczka
-
Spociki w Kielcach
mi jak najbardziej pasuje ale jak wyobie ze szkola to wpadne moze sie troche spoznie :th:
-
[B5 AFN] Magłownica - różne numery i ich zgodność
teraz jest takie cos jak regeneracja maglownicy ty im wysylasz swoja a oni ci przysylaja "nowa" (zregenerowana) i dosatjesz rok gwarancji....a cena waha sie w okolicach 600 zl + koszty naprawy
-
Spociki w Kielcach
jak w piatek koncze szkole o 18 ale postaram sie przyjechac jak cos...moze zdąże
-
[B5 AFN] Magłownica - różne numery i ich zgodność
no mi tez ostatnio sie troche posypala i kapie mi olej spod zimeringu :/ nie wiecie gdzie mozna kupic tanio maglownice....jak postoi tak z godzine w miejscu to potrafi wyciec plamka sredicy 2-3 cm Czy stanie sie cos jak pojezdze jeszcze troche z taka?
-
Spociki w Kielcach
nikogo tym chyba nie obraziles....moje to tez sa dwie pasja Audi i MKS...juz nie moge sie doczekac tego spociku
-
[B5 AFN] Piszczy podczas kręcenia kierownicą
no wlasnie dzisiaj wymienilem i jest juz ok....
-
[B5 AFN] Srebrny
Super avancik i te światła przednie...sam bym takie chciał do swojego sreberka....a poza tym lekka gleba alu 17' i wszystko bedzie :th: