Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

walada1987

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez walada1987

  1. Tez bym się z wami zabrał ale nie będę miał z kim jechać bo do pyskowic nikt raczej się nie postuluje po moje dupsko Naciapane z GT-N7105
  2. Witam was czule Naciapane z GT-N7105
  3. Witam was ciule Naciapane z GT-N7105
  4. Witojcie z rana Naciapane z GT-N7105
  5. Witojcie z rana Naciapane z GT-N7105
  6. walada1987 odpowiedział(a) na Soadrian temat w 2.5TDI
    Zgadzam się z przedmówcą jeśli nie chcesz nie potrzebnych wydatków, które cię przy tym silniku nie ominą znam to z autopsji to zaprowadze auto do mechanika ale nie wruzbity tylko kogoś kto ma pojęcie o tym i niech Ci posprawdza a nie szukaj na chybił trafił bo możesz słono za to zaplacicNaciapane z GT-N7105
  7. Ja niestety jednak nie dotrę siła wyzsza Naciapane z GT-N7105
  8. Secio 100 lat Naciapane z GT-N7105
  9. Jeśli gril odbędzie się 01.10.2016 to niestety ja odpadne bo w robocie jestem jeśli się termin zmieni to z chęcią zawitam do was Naciapane z GT-N7105
  10. O ten porze to będę jadł już kebab Jak będzie więcej jak 5 osób to mogę się pokazać To dojadę na kebsa Naciapane z GT-N7105
  11. Miszka pisz na pw albo dzwon do mnie 732545749 pilne w c**j Naciapane z GT-N7105
  12. Podejrzewam ze i ja się pojawię ale dopiero po 20 Naciapane z GT-N7105
  13. Dobrze by było Naciapane z GT-N7105
  14. Spoty są na arenie latem, forum to zimą ale śledź wpisy bo rzadko teraz coś jest, wcześniej niż na 19.00 też nie masz co liczyć że ktoś przyjedzie, wszystko pisze w dzień spota.Też bym z miłą chęcią przyjechał jestem juz kilka lat na forum ale ani razu nie udało się dotrzeć [emoji23] Wysłane z galaxy S5 To obserwoj temat w dniu spota i zapraszamy Naciapane z GT-N7105
  15. Nie głupie tylko nie wiem czy sąsiedzi przeżyją nasza ekipe Naciapane z GT-N7105
  16. To tyle musze czekać do kolejnej wiekszej imprezy o masakra ale cuz Naciapane z GT-N7105
  17. Miron będzie bukowina w tym roku czy nie Naciapane z GT-N7105
  18. Może być rozreguloawana geometria lub luzy na trzpieniu . Ściągnij sobie wąż doprowadzajacy powietrze do turbo od filtra i na wyłączonym silniku sprawdź czy nie ma luzów na wirniku Naciapane z GT-N7105
  19. Mam ori audi z oponami na jeden sezon max 2Naciapane z GT-N7105
  20. Zapamiętam na drugi raz thx za info ... Właśnie patrzeNaciapane z GT-N7105
  21. No właśnie nie bo mi się tydz temu tel wyebal i straciłem wszystkie a szukałem was z 30 min i nie wpadłem na to żeby pojechać z drugiej str może za tydz się uda ale przynajmniej se 100 km zrobiłem dla zabicia nudy Naciapane z GT-N7105
  22. Gdzie na scc jestescie Naciapane z GT-N7105 Ja jestem pod Tesco a gdzie wy Naciapane z GT-N7105
  23. Pajda daj nr do siebie żebym was znalazł pod scc Naciapane z GT-N7105
  24. Ja może trocha puzniej Naciapane z GT-N7105

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.