Treść opublikowana przez walada1987
-
Spoty Katowice i okolice
Witojcie Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witojcie Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Siema z rana Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Katowice i okolice
Siema z rana Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A tak mniej więcej o której planujecie dotrzeć na plac w BT bo ja o 6 wyjeżdżam z Gliwic i lecę jeszcze do teścia do zakopanego zrzucić rodzinke i sie zastanawiam na która byc na BT Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
+1 Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Katowice i okolice
Witojcie Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Katowice i okolice
Moje kondolencje... A potem powiedzą weź sie tu nie napij... Twoje zdrówko Patryk Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Katowice i okolice
Dzięki pany fajnie było może następnym razem dotrwać do kebsa dzisiaj minut zabrała ale jak to mowie zadowolona kobieta to spokojne życie Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Katowice i okolice
Popatrz na pierwszy post Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Katowice i okolice
To co mam się szykować czy nie Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Katowice i okolice
Z reguły na scc parking zielony gidzina jeszcze do ustalenia jak na razie to sa dwie od wiec obserwuj jak sie rozwinie Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Katowice i okolice
Ja bym sie pisał zależy wilea nas będzie@Pajda będziesz Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
-
Bla bla bla Bukowina Tatrzańska 2018
Potwierdzam... Święte slowa... Mordor ma swoje mroczne str... Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Bo to miało ori siedzieć w szafieale przydało sie jako stolik nocny... Nie wymagam za dużo od mebli budrzetowych z sieciowymi [emoji14] Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No to zdrowko Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Katowice i okolice
No to zdrówko Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witojcie. Ja niestety odpadam jeszcze w wczoraj w robocie zajob ledwo zyje. Następnym razem się biera z wami
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witojcie. Mario co to masz za pogodę na tel Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
+1 Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Katowice i okolice
Daj na ów nr Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Katowice i okolice
Ale Czechowice czy Czechowice Dziedzice Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dzięki panu za sekundowego spota 2 kebsy wpadły teraz mozna iść spac Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Katowice i okolice
Tak sie czasami zdarza wiec raczej bezpiecznie po pracy doturlam się do chaty. Cherbata z prądem polopiryna i do wyra Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
-
Bla bla bla Bukowina Tatrzańska 2018
Mało czasu zostało Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka