Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

xandmar

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez xandmar

  1. Witaj na forum Zapraszamy do dużej aktywności i zapoznania się z wątkiem dotyczącym spotów w twoim regionie
  2. Witaj na forum Zapraszamy do dużej aktywności i zapoznania się z wątkiem dotyczącym spotów w twoim regionie
  3. Witaj na forum Zapraszamy do dużej aktywności i zapoznania się z wątkiem dotyczącym spotów w twoim regionie
  4. Witaj na forum Zapraszamy do dużej aktywności i zapoznania się z wątkiem dotyczącym spotów w twoim regionie http://www.a4-klub.pl/smf/spociki_katowickie_czwartki_pod_go_sport-t38157.0.html
  5. nie palę od 3 dni
  6. tylko 1.8T bardzo dobre silniczki tylko trzeba sobie dbać
  7. na pewno uda się ustalić tak żeby pasowało[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2008, 22:19_________________________________________________ tylko może w Katowicach coś by się zaczęło dziać w tym regionie
  8. kolego ja mam propozycję-weź sobie dzień wolny poświęć go na szperanie po wątkach,chyba wiesz jakie masz objawy,następnie jak będziesz w Polsce to omów się z mechanikiem bo w Irlandii z tego co wiem to kasują,a z turbo nic nie kombinuj bo spalanie nie spadnie zwykłe 1.8 palą więcej jak 150 ps jeżeli już chcesz to tak jak koledzy pisali -zamiana
  9. Witaj Wpadnij na spota to doradzimy http://www.a4-klub.pl/smf/all_all_spoty_bielskabialej_i_okolic_sroda_godz_1800_parking_przy_ch_auchan-t8253.0.html
  10. Witamy Zapraszamy do dużej aktywności i zapoznania się z wątkiem dotyczącym spotów w twoim regionie
  11. Witamy Zapraszamy do dużej aktywności i zapoznania się z wątkiem dotyczącym spotów w twoim regionie
  12. Witamy Zapraszamy do dużej aktywności i zapoznania się z wątkiem dotyczącym spotów w twoim regionie
  13. Witamy Zapraszamy do dużej aktywności i zapoznania się z wątkiem dotyczącym spotów w twoim regionie
  14. Witamy Zapraszamy do dużej aktywności i zapoznania się z wątkiem dotyczącym spotów w twoim regionie
  15. Witamy Zapraszamy do dużej aktywności i zapoznania się z wątkiem dotyczącym spotów w twoim regionie
  16. Witamy Zapraszamy do dużej aktywności i zapoznania się z wątkiem dotyczącym spotów w twoim regionie
  17. Witamy Zapraszamy do dużej aktywności i zapoznania się z wątkiem dotyczącym spotów w twoim regionie
  18. ku**a nareszcie mam neta już mnie szlak trafiał,nie dość że jestem chory jak cholera to jeszcze bez A4-KLUB :wallbash: a jakby tego mało to nie dałem osobiście odebrać magnesu Miron sorry, a proton tobie wielkie dzięki może do środy już dojdę do siebie, jak nie to zaraz jak będę mógł to podskoczę do ciebie
  19. Witaj na forum Zapraszam do dużej aktywności i zapoznania się z wątkiem dotyczącym spotów w twoim regionie
  20. Witaj na forum Zapraszam do dużej aktywności i zapoznania się z wątkiem dotyczącym spotów w twoim regionie
  21. Witaj Zapraszam do zapoznania się z wątkiem dotyczącym spotów w twoim regionie
  22. mnie też się wtedy pytali mówię że jakieś mam i kiedy powiedział mi że dostaję 5 to wiedziałem że już popłynąłem
  23. za chwilę przegonimy Krakusów :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.