Treść opublikowana przez xandmar
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum Zapraszamy do dużej aktywności i zapoznania się z wątkiem dotyczącym spotów w twoim regionie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum Zapraszamy do dużej aktywności i zapoznania się z wątkiem dotyczącym spotów w twoim regionie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum Zapraszamy do dużej aktywności i zapoznania się z wątkiem dotyczącym spotów w twoim regionie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum Zapraszamy do dużej aktywności i zapoznania się z wątkiem dotyczącym spotów w twoim regionie http://www.a4-klub.pl/smf/spociki_katowickie_czwartki_pod_go_sport-t38157.0.html
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemanko
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
nie palę od 3 dni
-
[ALL B5] Jaki silnik '?
tylko 1.8T bardzo dobre silniczki tylko trzeba sobie dbać
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
na pewno uda się ustalić tak żeby pasowało[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2008, 22:19_________________________________________________ tylko może w Katowicach coś by się zaczęło dziać w tym regionie
-
[B5 AEB] Jak zrobić 1,8T na 1.8
kolego ja mam propozycję-weź sobie dzień wolny poświęć go na szperanie po wątkach,chyba wiesz jakie masz objawy,następnie jak będziesz w Polsce to omów się z mechanikiem bo w Irlandii z tego co wiem to kasują,a z turbo nic nie kombinuj bo spalanie nie spadnie zwykłe 1.8 palą więcej jak 150 ps jeżeli już chcesz to tak jak koledzy pisali -zamiana
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj Wpadnij na spota to doradzimy http://www.a4-klub.pl/smf/all_all_spoty_bielskabialej_i_okolic_sroda_godz_1800_parking_przy_ch_auchan-t8253.0.html
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy Zapraszamy do dużej aktywności i zapoznania się z wątkiem dotyczącym spotów w twoim regionie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy Zapraszamy do dużej aktywności i zapoznania się z wątkiem dotyczącym spotów w twoim regionie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy Zapraszamy do dużej aktywności i zapoznania się z wątkiem dotyczącym spotów w twoim regionie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy Zapraszamy do dużej aktywności i zapoznania się z wątkiem dotyczącym spotów w twoim regionie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy Zapraszamy do dużej aktywności i zapoznania się z wątkiem dotyczącym spotów w twoim regionie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemanko
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy Zapraszamy do dużej aktywności i zapoznania się z wątkiem dotyczącym spotów w twoim regionie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy Zapraszamy do dużej aktywności i zapoznania się z wątkiem dotyczącym spotów w twoim regionie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy Zapraszamy do dużej aktywności i zapoznania się z wątkiem dotyczącym spotów w twoim regionie
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ku**a nareszcie mam neta już mnie szlak trafiał,nie dość że jestem chory jak cholera to jeszcze bez A4-KLUB :wallbash: a jakby tego mało to nie dałem osobiście odebrać magnesu Miron sorry, a proton tobie wielkie dzięki może do środy już dojdę do siebie, jak nie to zaraz jak będę mógł to podskoczę do ciebie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum Zapraszam do dużej aktywności i zapoznania się z wątkiem dotyczącym spotów w twoim regionie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum Zapraszam do dużej aktywności i zapoznania się z wątkiem dotyczącym spotów w twoim regionie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj Zapraszam do zapoznania się z wątkiem dotyczącym spotów w twoim regionie
-
[ALL] Punkty karne - ile macie ?
mnie też się wtedy pytali mówię że jakieś mam i kiedy powiedział mi że dostaję 5 to wiedziałem że już popłynąłem
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
za chwilę przegonimy Krakusów :gwizdanie: