Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

xandmar

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez xandmar

  1. dogadaj się z protonem to razem sobie podjedziecie na zbiórkę na shella
  2. Cześć Grzesiek to przyłączaj się zapraszamy w piątek jedziemy do Gliwic rozkręcić u nich spoty [br]Dopisany: 17 Wrzesień 2008, 19:50_________________________________________________mam nadzieję że się wyleczę bo magnes mi się już robi
  3. Witaj na forum
  4. Witamy serdecznie
  5. xandmar odpowiedział(a) na retroav temat w 1.8T
    Wpadnij na spocik to koledzy i koleżanki na pewno obadają http://www.a4-klub.pl/smf/odp_spociki_warszawskie_wtorek_godz1900_promenada_ul_ostrobramska-t45.0.html;msg496315;boardseen#new
  6. kolego i zobaczysz co jest -immo lub może inne błędy pokaże
  7. Witaj Zapraszamy do dużej aktywności i zapoznania się z wątkiem dotyczącym spotów w twoim regionie
  8. Witamy serdecznie
  9. Witaj serdecznie
  10. Witaj na forum
  11. Ja już ma egzamin z punkty za sobą.Przekroczyłem o jeden punkcik-25.Prawie wszystkie za niewielkie wykroczenia-raz było tylko 5 w 1:przejście;prędkość;podwójna;brak świateł i pasów-śpieszyłem się na egzamin,ale dogadałem się z gliniarzem:200 zł i 9 punktów.Wszystkie zdobyłem w ciągu 7 miesięcy-taki pechowy zbieg okoliczności.Koszt mandatów to ok 500 zł.Co najlepsze zawiadomienie o punktach przyszło 24 grudnia 2005- ładny prezent .Tydzień później przyszło ze starostwa. Załatwiłem formalności,wykupiłem sobie 3 lekcje na placu i heja na egzamin-zdałem jako jedyny z grupy 18 osób- mając cały czas prawko w kieszeni . I tu pytanie do Adamoo dlaczego oddane? wcale nie trzeba oddawać nawet jak cię gliniarze zatrzymają i w tym momencie przekroczysz punkty a oni to sprawdzą
  12. :shocked: pierwsza ssssttrooonka :kox:tylko martin popraw mój nick wróciłem wczoraj z wesela w Kielcach i kuruje się żeby być na piątek
  13. na poniedziałek powinny dojść, Dobra spadam się wyspać jutro jadę na wesele
  14. rameczki Ci wysłałem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.