Treść opublikowana przez xandmar
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
dogadaj się z protonem to razem sobie podjedziecie na zbiórkę na shella
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Cześć Grzesiek to przyłączaj się zapraszamy w piątek jedziemy do Gliwic rozkręcić u nich spoty [br]Dopisany: 17 Wrzesień 2008, 19:50_________________________________________________mam nadzieję że się wyleczę bo magnes mi się już robi
-
[ALL] Punkty karne - ile macie ?
chyba że tak
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemanko
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy serdecznie- [B5 AEB] Turbo
Wpadnij na spocik to koledzy i koleżanki na pewno obadają http://www.a4-klub.pl/smf/odp_spociki_warszawskie_wtorek_godz1900_promenada_ul_ostrobramska-t45.0.html;msg496315;boardseen#new- [B5 ADP] Silnik po odpaleniu gaśnie nawet po kilku próbach!!!
kolego i zobaczysz co jest -immo lub może inne błędy pokaże- Nowicjusz - wątek powitalny
Siemanko- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj Zapraszamy do dużej aktywności i zapoznania się z wątkiem dotyczącym spotów w twoim regionie- Nowicjusz - wątek powitalny
Siemanko- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy serdecznie- Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj serdecznie- Nowicjusz - wątek powitalny
Siemanko- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum- [ALL] Punkty karne - ile macie ?
Ja już ma egzamin z punkty za sobą.Przekroczyłem o jeden punkcik-25.Prawie wszystkie za niewielkie wykroczenia-raz było tylko 5 w 1:przejście;prędkość;podwójna;brak świateł i pasów-śpieszyłem się na egzamin,ale dogadałem się z gliniarzem:200 zł i 9 punktów.Wszystkie zdobyłem w ciągu 7 miesięcy-taki pechowy zbieg okoliczności.Koszt mandatów to ok 500 zł.Co najlepsze zawiadomienie o punktach przyszło 24 grudnia 2005- ładny prezent .Tydzień później przyszło ze starostwa. Załatwiłem formalności,wykupiłem sobie 3 lekcje na placu i heja na egzamin-zdałem jako jedyny z grupy 18 osób- mając cały czas prawko w kieszeni . I tu pytanie do Adamoo dlaczego oddane? wcale nie trzeba oddawać nawet jak cię gliniarze zatrzymają i w tym momencie przekroczysz punkty a oni to sprawdzą- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:shocked: pierwsza ssssttrooonka :kox:tylko martin popraw mój nick wróciłem wczoraj z wesela w Kielcach i kuruje się żeby być na piątek- Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
na poniedziałek powinny dojść, Dobra spadam się wyspać jutro jadę na wesele- Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
rameczki Ci wysłałem- Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
Śpicie?- Nowicjusz - wątek powitalny
Siemanko- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:bicz3: no to teraz dowaliłeś - Nowicjusz - wątek powitalny