Treść opublikowana przez sowiq
-
B9 Fellows
@Muskel1 już to ktoś pisał, ale wtóruję - jestem pod ogromnym wrażeniem Twojej wiedzy! To twój zawód, czy pasja?
-
B9 Fellows
-
B9 Fellows
To się jakoś ostatnio zmieniło? Rok temu, jak wygasła mi licencja, to w salonie przedłużyli mi na kolejny rok za darmo. I już nie pamiętam czy było to przy okazji jakiejś wizyty, czy zrobili to online.
-
B9 Fellows
U mnie to jest taki adres: https://www.audi.de/myaudi/vehicle/upgrades/WAUZZZ{reszta VIN'u} Może jak wpiszesz ten adres "z palca" to pójdzie
-
B9 Fellows
Muszę zedytować posta. Na infolinii powiedzieli mi, żeby kupić na stronie UK. Ale jak próbowałem to okazało się, że nie przechodzi polski kod pocztowy. Finalnie kupiłem na stronie DE. Przy zakupie można wybrać, że jesteś klientem biznesowym i dostaniesz normalnie FV na maila. Wchodzisz na https://www.audi.de/myaudi, ewentualnie na dole po prawej przełączasz się na wersję DE i powinno śmigać.
-
B9 Fellows
Już wiem o co chodziło. Wygasła mi licencja na Audi Connect. Co ciekawe, na polskiej stronie myAudi nie działa opcja zakupu. Trzeba się zalogować na wersję UK i dopiero tam można przedłużyć. [edit] okazuje się, że trzeba to zrobić na stronie DE: https://www.audi.de/myaudi Trzeba przyznać, że aplikacja mogłaby trochę lepiej informować o takim problemie
-
B9 Fellows
-
B9 Fellows
Nie wiem jak Android, ale w iPhone niczego nie potrzebujesz. Działa od razu po podłączeniu kabla.
-
B9 Fellows
Przy połączeniu przez Bluetooth będziesz miał sam dźwięk, bez obrazu. Do tego celu potrzebujesz połączyć się kablem i odpalić Apple CarPlay / Android Auto. Weź tylko pod uwagę, że nie wszystkie aplikacje na telefonie są kompatybilne. Np. z iPhone nie udostępnisz sobie YouTube, za to Spotify czy Google Maps działają bez problemu. Druga uwaga - nie wiem jakie masz nagłośnienie w samochodzie, ale dźwięk z CarPlay a bluetooth to niebo a ziemia
-
B9 Fellows
@Onkel nieźle Może pokusisz się o wrzucenie manuala do DIY? https://a4-klub.pl/forum/461-a4-b9/
-
Przeciekający bagażnik A4 B9 Sedan
Rzuć okiem na ten temat. Może ten sam problem?
-
B9 Fellows
Faktycznie, źle zrozumiałem
-
B9 Fellows
Tak był błąd. Wklejałem go wcześniej. Jak dla mnie to za dużo nie mówi o faktycznym problemie. 0037 - Load Space Cover B12EF 07 [008] - Mechanical Failure Intermittent - Confirmed - Tested Since Memory Clear Freeze Frame: Fault Status: 00000001 Fault Priority: 4 Fault Frequency: 3 Reset counter: 40 Mileage: 72563 km Date: 2021.04.06 Time: 12:18:09
-
B9 Fellows
Nie ma problemu. Cieszę się, że Ci się podobał ten news. A tak na serio to pomyślałem, że ktoś może mieć kiedyś podobny problem i informacja, że to nie kwestia np. rozładowanej baterii może być przydatna. Jeśli dla Ciebie się taka nie okazała, to trudno.
-
B9 Fellows
Gdyby ktoś był ciekaw finału - w ASO stwierdzili, że wtyczka przy module została zalana wodą i zaśniedziały w niej styki. Będą ją wymieniać razem z całym modułem. Na szczęście na gwarancji. Obecnie czekam na dostawę zamówionych części.
-
B9 Fellows
Adres 09: Centr.zesp.elektr. (J519) - 8W0 907 063 CF Niestety ori VCDS, którego używałem do B8 nie ogarnia modułu komfortu w B9 i nie mogę odczytać.
-
B9 Fellows
Bateria wymieniona, a otwieranie stopą dalej nie działa. Chyba czeka mnie wizyta w serwisie, bo sterownik zalogował błąd. Co ciekawe, po skasowaniu błąd już nie wrócił. 0037 - Load Space Cover B12EF 07 [008] - Mechanical Failure Intermittent - Confirmed - Tested Since Memory Clear Freeze Frame: Fault Status: 00000001 Fault Priority: 4 Fault Frequency: 3 Reset counter: 40 Mileage: 72563 km Date: 2021.04.06 Time: 12:18:09
-
B9 Fellows
Kilka dni temu zauważyłem, że otwieranie klapy bagażnika gestem nogi przestało mi działać. Czy to się jakoś programuje? A może kwestia rozładowanej baterii w pilocie (w to wątpię, bo keyless działa OK)? Czy może czeka mnie wizyta w serwisie...?
-
B9 Fellows
Zgadzam się z tym w 100%. Konfigurację nowego Audi rozpoczynam od Matrixów i Webasto.
-
B9 Fellows
Panowie, Webasto jest rozwiązaniem wszystkich waszych problemów Niby trochę kosztuje, ale nie trzeba brać innych rzeczy jak ogrzewana szyba, kierownica czy nawet fotele. Wziąłem to przy konfiguracji swojej A4 i teraz nie wyobrażam sobie auta bez tego dodatku. Zwłaszcza jak ktoś ma małe dzieci i diesla, który potrzebuje dużo więcej czasu na zagrzanie.
-
B9 Fellows
Pędzelek detailingowy? Jak sobie ostatnio kupiłem jeden, to używam do wszystkiego
-
B9 Fellows
A tam nie powinno jeszcze być plastikowe nadkole?
-
B9 Fellows
Czy jest jakieś ogólnodostępne źródło, w którym można sprawdzić listę podobnych akcji serwisowych, które ASO wykonują tylko w przypadku reklamacji?
-
B9 Fellows
Na filmie jest auto demo z salonu, którym jeździłem w lutym tego roku. Myślę, że ogarnęliby akcję serwisową, gdyby w tym leżał problem. Swoją drogą, nawet Zachar w swoim teście zwrócił uwagę, że to auto strasznie długo się zbiera do przyspieszania po wciśnięciu gazu. Inni Youtuberzy zresztą podobnie oceniają ten aspekt.
-
B9 Fellows
Mówicie, że A4 z S-Tronic długo się namyśla? Bynajmniej. Jeździłem jakiś czas temu nową Q7 50 TDI i tam to dopiero trzeba się naczekać na zmianę biegu. Byłem tak zdziwiony, że aż nagrałem film. Polecam oglądać z dźwiękiem, bo słychać kiedy auto faktycznie zaczyna jechać. Od wciśnięcia pedału gazu do czasu, kiedy auto zaczyna przyspieszać mijają lekko 2 sekundy.