Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sowiq

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sowiq

  1. sowiq odpowiedział(a) na kazimierz temat w Audi A4 B9
    Jakie masz fotele? U mnie przebieg 40k, fotele sportowe, a oparcie od kierowcy zaczyna trzeszczeć.
  2. sowiq odpowiedział(a) na sowiq temat w B9 Fellows
    A po starym numerze znalazłem, że kosztuje ponad 1k zł ?
  3. sowiq odpowiedział(a) na sowiq temat w B9 Fellows
    Patrzyłeś na rysunek 971-078, jak to jest zaznaczone w opisie? Znalazłem tam 2 kabelki: 8W0 971 656 8W1 971 656
  4. sowiq odpowiedział(a) na sowiq temat w B9 Fellows
    Ty nie rób małego wprowadzenia, tylko zakładaj temat i opisuj dokładnie furę
  5. sowiq odpowiedział(a) na sowiq temat w B9 Fellows
    Na razie auto na gwarancji, więc wolę nie kombinować. IMO to zostało tak zrobione celowo, żeby np. nie przytrzasnąć kogoś klapą bagażnika. To nie jest kwestia regulacji zasięgu, bo otwierać mogę z daleka, ale zamykać już nie. Jak już skończy mi się gwarancja, to będę sprawdzał
  6. sowiq odpowiedział(a) na sowiq temat w B9 Fellows
    Chodzi Ci o instrukcję obsługi? Na forum jest wersja PDF:
  7. sowiq odpowiedział(a) na sowiq temat w B9 Fellows
    To jest chyba to. Sprawdziłem wczoraj i mam tak samo. To jest zupełnie bez sensu, moim zdaniem. Klapę mogę otworzyć z pilota stojąc 20 metrów od auta, ale nie zamknę już jej w ten sposób. Żeby to zrobić, trzeba stać tak blisko samochodu, że łatwiej i szybciej będzie wcisnąć przycisk na klapie. Co za bezsens... ?
  8. sowiq odpowiedział(a) na sowiq temat w B9 Fellows
    Tak, mam pełny pakiet. No nic, będę testował jeszcze raz
  9. sowiq odpowiedział(a) na sowiq temat w B9 Fellows
    No właśnie u mnie jakoś nie chce... Robisz to w jakiejś konkretnej sytuacji? Tzn zapłon włączony / wyłączony, zamki w drzwiach zablokowane / odblokowane, itp, czy działa to u Ciebie zawsze?
  10. sowiq odpowiedział(a) na sowiq temat w B9 Fellows
    Pytanie z innej beczki. W instrukcji obsługi piszą, że z pilota da się zamknąć klapę w Avantcie. Czy komuś działa taka opcja? Bo próbowałem na milion sposobów, ale u mnie nie chce.
  11. Lakier + pakiet czerń - miazga ?
  12. Ja miałem problem ze skrzypiącymi drzwiami kierowcy. Zaczęło się w zimę, więc myślałem, że to uszczelki. Na wiosnę nie przestało, wiec pojechałem do ASO, żeby naprawili. Wziąłem auto zastępcze. Wracam do domu, a tam dokładnie to samo skrzypienie, ale po obu stronach Na szczęście w ASO ogarnęli i usunęli usterkę. Podobno zdjęli boczek i coś tam podociskali na nowo. Ciekawe na jak długo starczy. Teraz powoli zaczyna mnie irytować trzeszczący fotel kierowcy. Nalatane mam raptem 40k, a fotele sportowe. Więc aż ręce opadają...
  13. sowiq odpowiedział(a) na sowiq temat w B9 Fellows
    O pochwaleniu się autem chyba nie trzeba pisać. Ale daj znać jak tam zdawanie A4 w Perfect Lease. Zastanawiam się czy bardzo się czepiają przy zwrocie.
  14. sowiq odpowiedział(a) na sowiq temat w B9 Fellows
    Czy komuś przyszło do głowy poprosić o wskazanie gdzie w instrukcji obsługi lub jakimś "opisie cech produktu" jest napisane, że piszczące hamulce, trzeszczące drzwi i inne niedoróbki to pożądana cecha?
  15. Najprościej - zwykłe LED nie miały w standardzie spryskiwacza w zderzaku. O ile ktoś sobie nie dobrał, to nie będzie. A z wyglądu: LED MATRIX
  16. sowiq odpowiedział(a) na sowiq temat w B9 Fellows
    Ja bym to chyba wziął na piśmie i wysłał do jakiegoś TVN Turbo, bo te ich "cechy modelu" to powoli robi się śmiech na sali.
  17. sowiq odpowiedział(a) na sowiq temat w B9 Fellows
    Nosz kurr... Nie pocieszyłeś mnie, ale dzięki za odpowiedź. Auto klasy premium z piszczącymi hamulcami A u mnie jeszcze dodatkowo zaczyna trzeszczeć fotel kierowcy. Sportowy. Po 40,000 km
  18. sowiq odpowiedział(a) na sowiq temat w B9 Fellows
    Coraz częściej zdarza mi się, że hamulce piszczą podczas jazdy. Przy hamowaniu robi się cisza, a po chwili od odpuszczeniu pedału hamulca znów zaczynają piszczeć. Czy to oznaka, że kończą się klocki? Jeśli nie, to jak pozbyć się tego dźwięku? Zaglądałem, ale jeszcze trochę "mięsa" na nich jest. O dziwo tylne są bardziej zużyte niż z przodu...
  19. sowiq odpowiedział(a) na sowiq temat w B9 Fellows
    Radary od aktywnego tempomatu.
  20. U mnie jest 8W0862145. Nie wiem tylko czy wersja MMI nie ma wpływu na rozmiar uchwytu kubków. U siebie mam MMI Touch.
  21. sowiq odpowiedział(a) na sowiq temat w B9 Fellows
    W ASO powiedzieli o czymś, co w sumie byłoby logiczne. W trybie Auto sterownik klimy sam reguluje kierunek nawiewu. W zimę jest większa wilgotność, niższa temperatura na zewnątrz, itd. W związku z tym sterownik kieruje strumień ciepłego powietrza na przednią szybę, żeby nie parowała. Ma to sens, bo zauważcie, że przy tych samych ustawieniach zimny nawiew z tyłu działa bez problemu. Trzeba sprawdzić jak już będzie cieplej
  22. sowiq odpowiedział(a) na sowiq temat w B9 Fellows
    Jeśli chodzi o trzeszczące drzwi, to nie była kwestia uszczelek. Ten dźwięk bardziej przypominał jakieś pukanie niż skrzypienie. Tak czy siak w ASO naprawili to tego samego dnia - podobno zdjęli tapicerkę drzwi kierowcy i coś tam podociskali / poprawili. Tak czy siak teraz jest cisza. @Kosmita a może oni wychodzą z założenia, że 3-strefowa jest klimatyzacja, a nie ogrzewanie? Tak czy siak w aucie tej klasy takie działanie to jakaś pomyłka moim zdaniem.
  23. sowiq odpowiedział(a) na sowiq temat w B9 Fellows
    @Kosmita dzięki za sprawdzenie! Mam dokładnie tak samo jak Ty. Co więcej, zauważyłem, że nawiew na kratki musi być ustawiony od strony kierowcy. Strona pasażera praktycznie nic nie zmienia z tyłu. Dla mnie to jest mega słabe rozwiązanie, bo niby masz 3-strefową klimę, a działa gorzej jak 2-strefowa w moim starym B8, bo tam nawiew z tyłu był włączony na stałe. Przewertowałem instrukcję obsługi i słowem tam nie piszą na temat takiego zachowania. ------ Zmieniając temat. Kojarzę, że @Kosmita miałeś problem z trzeszczącymi drzwiami / uszczelką drzwi? U mnie też zaczęły trzeszczeć / stukać na dołkach. Oddałem do naprawy. A w aucie zastępczym, które dostałem, dokładnie ten sam dźwięk Samochody za >200k zł ?
  24. sowiq odpowiedział(a) na sowiq temat w B9 Fellows
    Dzięki! Na spota chętnie, ale się nie wyrwę...
  25. sowiq odpowiedział(a) na sowiq temat w B9 Fellows
    No dobra, w ASO mówią, że tak ma być - tzn nawiew z tyłu może nie dmuchać ciepłym powietrzem, jeśli strefy z przodu są ustawione na Auto. Kiedy przestawię kierunek nawiewu ręcznie na kratki, to wtedy faktycznie z tyłu leci powietrze. Ale to dla mnie jakaś lipa i IMO tak nie powinno być. Jeszcze jedno, co podpowiedzieli, to możliwość, że przez wyższą wilgotność klima kieruje ciepłe powietrze na przednią szybę, żeby nie parowała. Ale jakoś nie kupuję tego tłumaczenia. Auto z 3-strefową klimą, które nie grzeje z tyłu @Kosmita możesz to sprawdzić u siebie, proszę? Z przodu ustaw obie strony na tryb Auto, z tyłu ustaw jakąś wyższą temperaturę (może być max) i sprawdź czy wieje ciepłe powietrze. U mnie przy takim ustawieniu z tyłu nie będzie nic dmuchało - kompletna cisza. Z góry dzięki.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.