Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

zepol

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez zepol

  1. zepol odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    oddalem niu.ie do mechanika i.pozyczylem od szefa stara Zdezelowana a4.. MASAKRA jak mozna doprowadzic auto do takiego stanu. az serce mnie zabolalo jak sie przejechalem olej nie wymieniany ze 30albo i 50k km czarny jak smola a w komorze jakies skrzepy w zbiorniku wyrownawczym mleko tarcze tak krzywe ze przy hamowaniu pedal bije jak najman o mate auto nagrzewa sie do 70* ladowanie aku na poziomie zerowym (odpalalem na kable jezdzilem 1h i ledwo go odpalilem po 2h stania) w zbiorniczku na plyn do absu czarny plyn zalany pod korek a przy mocniejszym skreceniu kierownica zgrzyt ktory moglby sluzyc jako klakson obroty skacza jak opentane 2kluczyki - jeden do otwierania drzwi drugi do odpalenia autwm jezdzil jego.szwagier ale autko na sprzedaz moze jaki rezacz jest zainteresowany bo cena okazyjna
  2. koło 16 na misjonarzy oblatów srebrne b5 1.8T avant SK...44R na ramkach - pomrugane - niezajarzone
  3. zepol odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Ma kto ramke klubową luźną? bo nie wiem czy zamawiać czy da rade odkupić
  4. zepol odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  5. zepol odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    H4mm3R dzieki nie wpadłem na to żeby każda z osobna se zobaczyć Miszka - jak myślisz jakie ma blaty
  6. zepol odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    polecacie ug7 a te co ja mam do kupienia to ug2 wie ktos.moze jaka jest roznica?
  7. zepol odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    http://a4-klub.pl/felgi-opony-18/goodyear-ultragrip2-r15-195-65-a-287907/ jakieś opinie ?
  8. Witam, Mam do kupienia opony jak w temacie bieżnik 6-7mm rocznik 2010 400zł/komplet - opłaca się ? na allegro same ultragrip 7 albo 8 więc spytam fachowców
  9. zepol odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  10. zepol odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    o nich mowa TURBO - EXPERT S.C.JACEK KOKOT, ARTUR ARNDT, ADAM KRÓL, Katowice - warsztat samochodowy - Motointegrator.pl To akurat nie rozdzieńskiego tylko osiedle Wajdy, moje dawne okolice. A tak poważnie to to są goście z aso? Bo potrzebuję w tfsi uszczelnić pokrywę zaworów, co wcale nie jest do ogarnięcia w każdym "warsztacie". wiem, że nie roździeńskiego ale o tych chodziło Twoje byłe okolice ? moje również, ja z oś Kukuczki ---------- Post dopisany at 20:39 ---------- Poprzedni post napisany at 20:31 ---------- [h=5] [/h] Chyba nie o to chodziło bo coś mi się obiło o uszy że to jest na wysokości lexusa/mini na rozdzieniu gdzieś koło shella BTW: ja na ścigały chodziłem do szkoły
  11. zepol odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Gdzieś coś kiedyś słyszałem, że w Katowicach na roździeńskiego jest jakiś warsztat w którym pracują magicy którzy robili wcześniej w ASO VW/AUDI i dość się znają na naszych furkach. Ma ktoś jakieś dokładniejsze namiary? BTW
  12. zepol odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  13. zepol odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    zx-10r meets Audi RS6 ABT 700ps - Part 2 - YouTube
  14. zepol odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  15. zepol odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  16. zepol odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  17. zepol odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    kurFFa cofałem i ni c**ja nie widziałem krzaków za mną i se tył przerysowałem a 5 minut wcześniej mogłem se zderzak zrobić za free bo jakiś cap a3 wymusił pierwszeństwo.. chyba brakło odwagi i wyczucia jak mocno jebnąć żeby maski nie pogiąć
  18. zepol odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    to kto biere grilla ? będzie ktoś z dzieciakiem ?
  19. zepol odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    tez sie zjawie
  20. zepol odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    fajna pogoda moze dzisiaj jakis grill?
  21. zepol odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  22. zepol odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  23. zepol odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    panowie czy i gdzie w b5 1.8 jest separator oleju?
  24. zepol odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  25. u mnie pomoglo dolanie 20l swiezej pb + ponowne czyszczenie i adaptacja przepustnicy. auto odpala od strzala i po dodaniu gazu odrazu elegancko wchodzi na obroty

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.