Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

zepol

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez zepol

  1. zepol odpowiedział(a) na Daniel131 temat w 1.8T
    jest zielona uszczelka. Do swojej kupowalem w salonie vw za cale 13zl
  2. zepol odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    kto sie zna na polskim vagu i powie mi czego temperatura jest ta ostatnia (niebieska) wartosc w bloku 003?
  3. zepol odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  4. podłączyłem pod VAGa zero błędów zamieszczam filmik do odczytów z bloków 1-10 w 3 bloku 2 ostatnie wartości to temperatura silnika - zgadza się a 2 to temperatura czego ? dziwne jest też, że auto w sumie odpalone było przez 15 minut. pare razy pogazowałem a za nim zrobiła się dość spora plama (wiem że troszke wody powinno lecieć z wydechu ale aż tyle?
  5. U mnie błędy były przed czyszczeniem przepustnicy potem nic nie wyskakiwało. Pisząc odpowiedź na Twoją PW byłem w pracy jak przed chwilą wsiadłem o dziwo odpalił normalnie, po gwałtowniejszym dodaniu gazu wszedł na obroty prawie normalnie ale nadal pozostaje problem falujących obrotów. Chwile potem jak ruszyłem zrzuciłem na luz na światłach i zgasł Może sam się naprawi
  6. czyscilem przepustnice co opisywane jest w moim temacie bledy skasowane i 2dni po czyszczeniu nic nie bylo wiec jest ok. Z tego co czytalem jak jest walnieta sonda nie zawsze wyjdzie na vagu
  7. podpinam się pod temat. mam dokładnie te same objawy. podpinając się pod VAG błędy położenia przepustnicy i mieszanki paliwa więcej + filmiki tutaj dodam jeszcze, że byłem na regulacji LPG i podczas badania spalin czagośtam co powinno oscylować w granicach 0.5 jest na LPG 1,2 a PB 1,7 więc z tego co mówił mechanik za bogatą mieszanke dostaje. Dolałem troche jakiegoś ciulstwa do czyszczenia wtrysków do PB i teraz w ogóle masakra bo auto po wciśnięciu sprzęgła traci obroty tak 3-4 razy spadnie do 400rpm i sie normuje czasem gaśnie. Podejrzewam, sonde lambda ale czy jest ktoś z Katowic kto poprowadziłby mnie za rączke przy sprawdzaniu wartości ?
  8. Moja 1.8 pali 15/100. w tym roku jechałem w bory tucholskie i deptałem dile sie dało to 500km zrobiłem na 1,5 zbiornika (45l) prędkości na autostradach 180-200 zwykłe 2pasmówki 160-170 Instalacja sekwencja BRC
  9. zepol odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    soprano ja kilka tygodni temu smigalem na bory tucholskie 490km w 4:40 z 20 min przerwy. trza przyznac ze droga na północ suuuuper poza odcinkiem do czastochowy gdzie radar na radarze
  10. zepol odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    to bedzie ktos dzisiaj?
  11. zepol odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Czy jest możliwość żeby jutro podjechać do was pogadac a przy okazji żeby ktoś sprawdził mi prace sondy lambda? (oczywiście rzuce groszem żeby znowu nie słuchać że szukam jelenia ) od jakiegoś czasu borykam sie z moją niunią a swój problem opisywałemtutaj dziś przy wymianie filtrów LPG koleś mi cośtam pokazywał że czegoś w spalinach jest za dużo (dostaje za bogatą mieszanke) wartość która powinna oscylować koło 0,5 na gazie wynosi 1,1 a na benzynie 1,6
  12. zepol opublikował(a) temat w 1.8T
    Mam maly problem z moim 1.8 ADR. Mianowicie czasem ciezko odpala i po gwaltownym wcisnieciu pedalu gazu do polowy krztusi sie i traci obroty. Jak dodaje powolutku gazu to normalnie wchodzi na obroty. (film 1) Problem tylko do rozgrzania sie silnika potem chodzi prawie normalnie. Jedyne co sie dzieje to po puszczeniu gazu obroty spadaja czasem do 400rpm rosna i statkuja sie na 900 (film 2) Po podlaczeniu pod vaga z tego co pamietam blad polozenia przepustnicy i 561 blad mieszanki paliwa. przepustnica wyczyszczona na glanc, wymieniona odma. Czy adaptacja przepustnicy zrobiona ? Niewiem wpinalem sie u 2-ch roznych osob pod vag i ma problemy zeby sie polaczyc a jak juz to co chwile zrywa polaczenie. Probowalem recznie (po odpieciu aku) ale z tego co czytalem to przepustnica powinna wydac jakis tam dzwiek a u mnie cisza. Niedawno wymieniona sonda lambda Macie jakies pomysly co moze byc przyczyna takiego zachowania? podejrzewam ze ten blad 561 jest spodowowany czuknikiem temperatury odpowiedzialnym za dawkowanie paliwa tylko ktory to czujnik? ps sorki za ewentualne literowki i brak polskich znakow ale post pisany z komorki;) dodam jeszcze ze auto zagazowane i po przelaczeniu na gaz wszystko w normie
  13. zepol opublikował(a) temat w 1.8
    Jakie świece oryginalnie były wrzucane w 1.8 ADR z 97r ? Wiem, że NGK ale jaki model/parametry Jeśli temat był to sorki ale ja nie potrafiłem znaleść
  14. zepol odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Jest ktoś może z Witosa?
  15. zepol odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    jesli faktycznie co wtorek o 19 spotykacie sie na muchowcu chętnie wpadne poznać przynajmniej garstke forum
  16. zepol odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    a moge zapłacić przecież nie napisałem że szukam JELENIA żeby mi to zrobił za darmoche ogólnie byłoby miło i sympatycznie gdyby ktoś z was okazał się mechanikiem któremu dam zarobić bo niestety ale każdy u którego byłem coś spier... poczynając od upierdzielenia tapicerki smarem poprzez wymiane klocków na za duże kończąc na złej diagnozie usterki (wg mechanika poszła uszczelka pod głowicą a okazało się że pompa wody sie rozsypała)
  17. zepol odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Szukam osoby w okolicach Katowic u której mógłbym się wpiąć pod VAG, sprawdzić błędy i ewentualnie zrobić adaptacje przepustnicy.
  18. Szukam osoby w okolicach Katowic u której mógłbym się wpiąć pod VAG, sprawdzić błędy i ewentualnie zrobić adaptacje przepustnicy.
  19. zepol vel Adam od niedawna smigam czarna a4 b5 1.8 z 97r. mam nadzieje ze niebawem pojawie sie na jakims zlocie/spocie pozdro

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.