Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

zepol

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez zepol

  1. zepol odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  2. zepol odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Kupie cewke zapłonową do b5 1.8 ADR
  3. zepol odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    a pytalem wczoraj czy ktos bedzie to cisza. w ogole poczatek imprezy calkiem udany dla jakiegos chlopaczka z piekar ktory przy lidlu przejechal na pomaranczowym i na jego nie szczescie akurat jechali niebiescy tez glupota zeby przypier.dalac sie o takie dupstwo zwlazcza o 23 gdzie tam nic nie jezdzi
  4. zepol odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    czarne b5 z 2dupami bylem a kogos z kula kojarze. widzialem tez klubowa b7 na ramkach blaty swd ...455 bodajze
  5. zepol odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    kamilus no bez sensu bylo to ze jak ktos wyjezdzal z pod swiatel to od razu piz*a w gaz... zamiast czekac na reszte. w ten sposob sie potracilem i zmienilem trase przejazdu po wyjezdzie z galerii katowickiej skrecilem w prawo a reszta za mna
  6. zepol odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    wczoraj na POMie jeden dupny korek jeszcze mi na sam koniec peknal przewod hamulcowy i z muchowca na witosa jechalem 20hm/h hamujac recznym. dzieki bogu ze sytuacja miala miejsce na sam koniec jak wjechalem na muchowiec zeby sie odlac i nikogo nie bylo przede mna... fajne zachowanie jednego z POMowiczow ktory zauwazyl ze stoje na awaryjnych podjechal zapytal co sie stalo jak uslyszal ze jebny mi hamulce to zaproponowal holowawanie ale liczy sie gest
  7. wczoraj na pom czarny avant swd ... czworki piatki i zera
  8. zepol odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ja sie karne jak bedzie wiecej ludu to mozna sie zebrac pod scc i wpasc tam ekipka
  9. zepol odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    https://www.facebook.com/events/222932247875049/?previousaction=join&source=1 wybiera sie ktos?
  10. zepol odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Opony zimowe GOODYEAR UltraGrip 7+7 195/65 R15 (3663250266) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. za 400 to chyba dobra cena
  11. zepol odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  12. zepol odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ok poprawiłem myśle że teraz fotki sie utrzymają Multis jak chcesz wyśle Ci wiecej fotek to sobie zobaczysz. Jak pierwszy raz sie przejechałem tym autem to tragedia była ale wyczyściłem przepływke i przepustnice i pali gumy aż miło do tego dzisiaj jeszcze termostat został wymieniony bo sie nie dogrzewał biedaczek a teraz pod względem technicznym wszystko ok poza tą zbieżnością aaa i jeszcze zapomniałem dopisać, że 2 kluczyki do auta - jeden do zamków a drugi do stacyjki
  13. zepol odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    kurde uploadnąłem na zapodaj.net i zablokowali jaki jest fajny serwer do uploadowania fotek?
  14. zepol odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Multis licznik jeszcze nie cofany na forum bez wałków a moja jest z deczka bardziej zadbana
  15. zepol odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Z racji tego, że nie mam jeszcze nabitych 100 postów pisze tutaj może znajdzie się ktoś zainteresowny Do sprzedania A4 dla rezacza rocznik 1995 silnik 1.8 125KM przebieg 250.000 wyposażenie Szyberdach elektryczne szyby 2x airbag klima - do naprawy/wymiany panel (do wymiany wyświetlacz i nie działają 2 przyciski) podłokietnik tylna dzielona kanapa alufelgi komplet zimówek Fura na chodzie pogrzebałem przy niej troche to zwija asfalt Do zrobienia chyba zbieżność bo kiera przestawiona o jakieś 10* i auto troszke ucieka w prawo i do wymiany pucha filtra powietrza bo jest dziura i ssie powietrze z komory silnika zamiast przez filtr Cena 3000 BTW wie ktoś kto naprawia climatronic?
  16. zepol odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    To jak są tacy turbo expert to trza pogadać żeby przerobili na 1.8T za śmieszne pieniądze
  17. zepol odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Odebrałem niunie od chłopaków z Turbo expert - z jednej strony lipton, że nie rozwiązali mojego problemu a drugiej przekopali mi pół auta w poszukiwaniu usterki i porobili jakieś mniej istotne dupstwa które wpłynęły troszke na dynamike jazdy (poprzednio ledwo do 200 sie kulałem na gazie a po odbiorze od nich 218km/h Njuuuu rekord ) najlepsze jest to że nie chcieli kasy za robocizne ale aż głupio nic nie dać. Oczywiście trza było sypnąć groszem z kapsy:naughty:
  18. zepol odpowiedział(a) na seba17272 temat w 1.8
    najlepsza do czyszczenia.jest szmatka + benzyna ekstrakcyjna wyciagasz czyscisz na glanc
  19. zepol odpowiedział(a) na seba17272 temat w 1.8
    przepustnica czysta? adaptacja zrobiona?
  20. zepol odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Samochód zablokował tory. Tramwaje stały i dzwoniły [FOTO] komentarz pozostawiam miszce
  21. u mnie problem powrocil. oddalem auto do renomowanych mechanikow. problemy z odpaleniem - popekana cewka wiec bedzie nowa ale z tymi strzalami po odpaleniu kombinowali i kombinowali doszli do tego ze temperatura silnika caly czas wynosi 60* nawet na odpietym czujniku i tez prawdopodobnie walniety bedzie komp...
  22. napek to nie lepiej było kupić cały komputer za max 200?
  23. zepol odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    cosik słabiutcy Ci mechanicy z bogucic zostawiłem auto i od tygodnia walczą i nie potrafią wymyślić co sie zdupcyło Może ktoś z was wie co jest grane? Fura odpala i po wciśnięciu gazu strzela w ssącym i auto gaśnie dopiero jak się rozgrzeje śmiga normalnie vag nie pokazuje nic
  24. zepol odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Ja max 180 Panyyy Potrzebowałbym cewke do b5 1.8 nr 058 905 105A żeby podskoczyć do mechaniora na podmianke Jest ktoś chętny
  25. zepol odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.