Treść opublikowana przez SLOVIAN
-
Mam problem z prawem...
1.Nie ma mnie w Polsce 2.Nie wiem jak argumentowac wlasciwie swoje racje,do tego trzeba adwokata i bieglego ktory zbada miejsce zdarzenia...To znowu koszty i z 200 pln zrobi sie 1000pln.hehe .
-
[audi a4 b5 1,6] Czerwoniutka A4 (nowe zdjęcia dodane)
Dokładnie jak pisza wszyscy,obnizyc,pomalowac pare bajerow i bedzie super. Autko ma fajny kolor.
-
Mam problem z prawem...
Witam. Od jakiegos czasu neka mnie pewna grupa umundurowanych sk...ow! Miesiac tamu mialem takiez oto zdarzenie: Pewnej nocy zatrzymalem sie w pewnej wiosce pod sklepem aby znajomi mogli kupic sobie po browarze.Była 24.00,ciemno jak h...j nagle nadjezdzaja miski Podchodzi gosciu i mowi ze mam mandat...bo mam wlaczone swiatla podczas postoju i oslepiam kierowcow...ZAtrzymalem sie doslownie na minutke,siedzialem za fajera ,silnik pracowal ,kumple ledwo zdazyli wyjsc z fury.Chcialem zeby gosc mi pokazal na to jakis paragraf,to nie mogl znalezc..plus komentarze tego chlopa w stylu ''...myslisz ze jak masz audi to bedziesz robil co chcial...'' Ku...a co za debil!! Nie mogl znalezc na to nic wiec wynalazl ze samochod zaparkowalem tak,ze jak mnie ktos wyprzedza to najezdza na ciagla..Do ciaglej to brakowalo sporo ,pozatym stanalem tam,gdzie kazdy staje!nie bylo znaku zakazu zatrzymywania sie nic... Odmowilem przyjecia mandatow ,ktore chcial mi wlepic ,kazdy po 100 pln Powiedzieli co mieli powiedziec i to ze spotkamy sie w sadzie... Podczas ostatniego pobytu w Pl ,dali mi do przejzenia pozew...czekalem wiec na zawiadomienie...no i niedawno rodzice dostali do domu pismo(tam mam meldunek) w ktorym byl juz zawarty wyrok,ze niebylo potrzeby sprawy i ze jestem winny i musze zaplacic w sumie ponad 600pln... Zasadzili mnie z art 97,kur..a pytam sie gdzie tu jakas sprawiedliwosc??!! Wiedza tez ze mieszkam za granica i zmowili sie z prokuratorem i napisali ze do odwolania mam termin oraz musze zrobic to osobiscie...kur...a Nie wiem co teraz robic,na koncie mam inny wyrok,i nie daja mi spokoju te... Czy moglby mi ktos cos poradzic??Bylbym wdzieczny.
-
Dlaczego A4? Co powoduje, że jeszcze jeździcie swoimi A4?
Po ostatnim lekkim designie znajomi,jak wrocilem do Oslo,pytali mnie czy kupilem nowe auto,bo mowia ze wyglada jak jakies nowe...no comment,idiots. Prowadzi sie faktycznie super,tylko siedzenia troche niewygodne w serii. Gdy ja kupilem moje z 96r to kumpel kupil sobie peugota 405 94r,jak wsiada do mojej to mowi ,ze leci business class a pozatym to mu sie myszy zaległy w tym peugocie,hyhy i smierdzi hyhy. Przedewszystkim auto ma charakter,taka zaba z tylu jak sie patrzy w przeciwienstwie do nowych aut typu skoda,opel,skurwiona honda z tymi smiesznymi trojkatnymi wydechami. To juz jest kiczem a za 5 lat pojdzie w cenie zlomu,jak meganki a'la ukleja. Moja ulubiona czesc to kiera S-line,wyglada naprawde zaje...cie .
-
[1.8 ADR] Słabe przyspieszenie
Kaziu Wichura Szczerze mowiac zaskoczyles mnie tymi 10 sek do setki,ja swoja zyleta na 99 oktanowce mialem 11 sek,jezeli miales 10 s to imponujacy wynik...az chcialbym sie zmierzyc ,szczerze mowiac,hehe. Ogolnie ADR z miejsca sa slabe,brat carisma 1.8 mnie bierze ale za to pozniej nie daje rady,hehe...Nie zmienia to faktu,ze daja rade na trasie,przy 100km/h z trojeczki tira lapie w sekunde,hehe.
-
[B6 1.8T] S-LINE Audi A4 z mega duzymi felgami 18'' + nowe zdjęcia p.s Sprzedam
Podoba mi sie twoja fura,jest super!!!! Gratulacje,nie widzialem czy masz wszystkie szyby ciemne ale jesli tak to super! Stary ,ja bym w niej czasami sobie poprostu spał...hehe
-
[ B5-1.8 ] wymiana zawieszenie + foto..
OK,jutro bede gdzies na baletach :biggrin: jakby co,hehe
-
[ B5-1.8 ] wymiana zawieszenie + foto..
No niezle,norweskie blachy jednak troche kosztują...
-
[ B5-1.8 ] wymiana zawieszenie + foto..
Mijalem zielonego avanta tdi ale na norweskich blachach przy Sinsen krysset.To byłeś moze ty?
-
piekna i bestia-moje a4[B5 1.8]
Ładna ta twoja lalka.mocny wydech,hehe
-
[1.8 ADR] Moje skromne 1.8 ;)
Super środek,podoba mi sie drewienko.
-
[ B5-1.8 ] wymiana zawieszenie + foto..
Nie wiem jaki masz grill ze farba schodzi, ja mam kamei + dodatkowo wstawilem mu pierscienie,ktore przemalowalem ze srebrnego na czarny.
-
[ B5-1.8 ] wymiana zawieszenie + foto..
Bilstein z serii zoltej.Nie pamietam kodu.W Pl mam papierki.
-
[ B5-1.8 ] wymiana zawieszenie + foto..
Dzieki za pozytywne komentarze! Faktycznie lala prowadzi sie teraz jak marzenie,na autostradzie nie wymieka jak wchodze po lukach 180..Oponki mam sport maxxa wiec tez daje rade na rondzie,hehe Obnizona jest o -60mm,zawias Bilstein gaz-olej,gwint. Wymienilem tez wachacze,koncowki drazkow wiec jest gitarka teraz. Co do zmiany nazwy postu...to bardzo nie wiem jak...
-
[ B5-1.8 ] wymiana zawieszenie + foto..
Obnizylem Nowe lampy i juz jest lepiej Mi sie znowu podoba;-)
-
[B5 1.8 ADR} Problem z wyborem akumulatora.
120 A do ADR?!!! Po co ci taka landara? Ja kupilem kilka dni temu 55Ah z centry to w zupelnosci ci wystarczy.
-
B5 95r 1.8 V5 20v -z małego na większe i od razu tuning
Moim skromnym zdaniem fele sa do bani,progi ochyda ze Slomczyna,przyciemnianie lustrzane bym zerwal i zrobil czern 35.Ten krzyz....po co on?!Lampy clear ...nie bardzo,wg mnie po 2 lifcie sa cool!ogolnie spoko,auto ma potencjal szkoda go zmarnowac,stoi nisko wiec duzo mu do szczescia nie potrzeba,niebawem wrzuce foty po moim tuningu ale to inna bajka,sorki,hehe
-
[B5 1,8] Silnik ADR dusi sie przy ruszaniu?!
Ok,jak sniegi stopnieja a trole tu beda spac to bede mial czas i zajme sie tym,rozbiore i zrobie jak nalezy...hehe
-
Ktore ladniejsze <dylemat>
1 sa dostojne.
-
Czy Kayaba to dobra firma....
Mialem kayaby u siebie od kilku miesiecy, lecz niedawno wlozylem sobie bilsteiny gazowo olejowe i jest o niebo lepiej. Kayaby nie byly zle,bardzo miekkie,trwale, wiec polecam.Tylko z ori sprezynami to allroad...
-
Nie swieca swiatla stopu i lewa strona awaryjnych?!
Tak,bezpieczniki sprawdzilem i byly ok.Dziwi mnie jednak fakt,ze lewe awaryjne nie dzialaja... Problem moze polegac na tym ze przepialem piny i czy to bylo potrzebne,hmmm...
-
[B5 1,8] Silnik ADR dusi sie przy ruszaniu?!
Filtr powietrza wymienialem w zeszlym roku. No tak,przepustnica...czytalem posty na temat adaptacji lecz nie znalazlem postu jak ja zdemontowac...no chyba ze to banalnie proste,hehe...
-
[B5 1,8] Silnik ADR dusi sie przy ruszaniu?!
kurcze,nie mam VAG'a ani jak go podlaczyc bo wlasnie co wyjechalem. wracam dopiero w lipcu.
-
Najpopularniejsza awaria podczas wyjazdu w trase
Ja tam swoja jezdze do Norwegii jak do sklepu po zakupy,zadnych przegladow ,piedół poprostu wsiadam i jade,bez problemow hehe.
-
Nie swieca swiatla stopu i lewa strona awaryjnych?!
Witam Niedawno wymienilem lampy tylne z 1 liftu na 2 lift. Podczas tej operacji zmienilem piny w kostkach,tak jak ktos to opisal na forum i od tego czasu nie dzialaja stopy,lewa lampa swieci jakby ciemniej,lewe awaryjne tez nie pala ,zarowno z przodu jak i z tylu.... Mam wiec pytanie,czy cos moglem zrobic zle z wymiana?Czy 1 lampy z tymi po 1 lifcie maja ten sam wklad,bo na forum ktos zmieniaL lampy pierwsze na te po 2 lifcie a ja po 1 lifcie na 2 lift.?? Zarowki sprawdzalem i sa ok