Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

przemeks77

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez przemeks77

  1. witam wracajac dzisiaj z Olsztyna zaczeło mi poszarpywać silnikiem ale tylko podczas jazdy jak stałem na postoju to silnik pracowal równo zaczeło to sie jak zatankowałem do pełna w cpn paliwa,ale po odkreceniu korka w zbiorniku zaczeło syczeć może się zapowietrza dlatego szarpie?a możemiał ktos taki przypadek?
  2. ja mam zalanego valvoline w Audi i nie narzekam w poprzednim aucie tez miełem ten olej bo na castrolu szkalnki waliły a jak zalałem valvoline to ucichły.Także lej smiało.
  3. ja bym wymienił czujnik temperatury jest on niebieski jest to też czujnik ssania jesli on bedzie niesprawny to też może się silnik różnie zachowywać
  4. cos niema chętnych na te spoty.
  5. Może w następny wekend coś zorganizować można?
  6. na to wygląda że niema chętnych.
  7. dla mnie niedziela pasuje i tak będe w Olsztynie jak coś dam znać
  8. ale najlepiej w weekend to i ja przyjadę.
  9. Nie radze przyciemniać bocznych przednich szyb ja miałem u siebie i o mały włos nie straciłem dowodu.Ale musiałem usunąć folie z szyb.
  10. Z chęcią bym się pojawił na tym spociku tylko mi czwartek za bardzo nie pasuje ale wszystko sie może jeszcze zmienić i przyjadę.
  11. skoro przewody są zimne to na pewno nie otwiera się termostat przy odpowiedniej temperaturze.A ogrzewanie masz czy nie?
  12. Dzisiaj w ornecie na lotnisku np:zjechali sie Toyotami to narazie wyglada na to ze mozna tam jezdzic.
  13. to coś z przepływomierzem prawdopodobnie.
  14. A kto powiedział ze w Ornecie nie można? Ostatnio były tam Bemki z Olsztyna
  15. Musze spisać pare numerów i adresówn na warsztaty w Olsztynie bo ostatnio w sobote lawetą wracało moje auto do domu a bardzo czesto jestem w olsztynie i może mi sie to przydać.
  16. raz na jakiś czas klekoczą ale to trwa z3-4sekundy ale to rzadko kiedy,np w BMW tez mi szklanki klekotały a po zalaniu tego oleju ucichły i jak do tej pory narazie sie nie odzywają a jezdze juz rok.
  17. Ja u siebie musze załozyć kondensator bo aku nawet pół godziny nie pociągneło ja muze zapusciłem.
  18. A kto przy nowej uszczelce daje silikon?
  19. Czy ma ktoś u siebie zamontowany kondensator pod wzmaka jaki polecacie ?
  20. Moga byc szklanki ale prawdopodobnie jest do wymiany napinacz łancuszka rozrzadu.
  21. silniki 20 v lubia wyzsze obroty żeby normalmie jechać ale do ruszania nie powinno sie dawać dużo gazu
  22. jak tylko zrobie zdjecie rolety to od razu je wrzuce na te forum.
  23. tu pare zdjęć

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.