Treść opublikowana przez Bąkoś
-
[B5 ABC] Jakie tarcze i klocki ?
witam mam pytanie dotyczące hamulców nie wiem jakie klocki i tarcze kupić do audi a4 b5 2.6 doradźcie coś panowie :>
-
[ALL B6] Montaż lampek ostrzegawczych w drzwiach
na 90% sterowana krańcówka jest masą
-
[B5 AKN] Kontrolka klocków hamulcowych
to załóż nowe czujniki i powinno być ok
-
[B5 ADR] Czy dobrze wybrałem ?
ta intalacja jest super :th:
-
[B5 AKN] Kontrolka klocków hamulcowych
a czujniki też założyłes nowe jeśli tak to może być gdzieś kabel przełamany albo gdzieś jakaś przerwa w obwodzie
-
[ALL B6] Montaż lampek ostrzegawczych w drzwiach
a nie lepiej poszukać stałego plusa np przy przełączniku od opuszczania szyb albo od zamka a tylko masę wziąść z krańcówki
-
[B5 AEB] Kontrolka Airbag, światła długie, brzęczyk, sygnał (+) czy (-) po otwarciu drzwi
witam kontrolka od poduszek powinna się zapalić i zgasnąć i od świateł dlugich powinna się zapalić a co do pytania 4 to sprawdż sobie ale wydaje mi się że masą jest sterowana krańcówka
-
Polecane instalacje LPG/CNG
witam ja mam 2,6 150KM i mam BRC seq 56 chodzi super bez żadnych problemów moc taka jak na benzynie ,spalanie do 13l przy ostrej jeździe
-
[B5 ABC] Jaką instalację założyć ?
kolego polecam brc seq 56 mam taką wszystko chdzi bez żadnych problemów znam warsztat który zaklada taką za 3700zl cena myślę dobra
-
[B5 AAH] Jaką instalację gazową założyć ?
słuchaj stary nie zastanawiaj się tylko bierz brc ja w moim 2.6 v6 mam seq56 z brc i chodzi za***iście naprawde polecam nie ma żadnych problemów tylko zwróć uwage żeby ci założyli reduktor ten max i rurka 8 oczywiście
-
[ALL B5] SPORTMILE swap s4 na rs4
nieźle nieźle jestem pełen podziwu efekt końcowy :th:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam września się kłania tak krótko o moim aucie śmigam a4 z 1995r z silnikiem 2.6 "abc" mam ją od niedawna i jestem bardzo zadowolony z jazdy i z osiągów