Treść opublikowana przez michalsoldat
-
Kontrolka imo
No właśnie ja nie mam vagu nie mam jak błedów skasować, kostka podpięta dobrze. Błędy skasowałeś przed czy po odpaleniu samochodu?
-
Kontrolka imo
Cześć, przy odpiętych zegarach próbowałem zapalić samochód i teraz nawet po podpięcia zegarów mruga kontrolka immo i przy próbie odpalenie dławi silnik po 1-2 sekundach. Czy ktoś z was forumowiczów w Wrocławiu dysponuje wolnym wieczorem i vagiem aby mnie poratować? W razie czego czego zapewniam transport i browara ?
-
climatronic
Być może silniczki sterujące klapami nawiewu się zacieły miałem kiedys taką sytuację.
-
Wycie silnika
Mała poprawka po przekręceniu na maksa kół płyn wspomagania w zbiornicku trochę bombelkuje, jednak pompa nie pracuje jakoś głośniej...
-
Wymiana oleju
Najlepiej dowiedz się jaki olej lał twój poprzednik. Bo powinno sie cały czas zalewać ten sam szczególnie w starszych samochodach
-
Wycie silnika
Z tego co kojarzę to klima jest na jednym pasku
-
Wycie silnika
Narazie jestem w pracy nie mam czasu majstrować przy samochodzie . Po 16 kończe, także zastosuję się do rad
-
Wycie silnika
Tak jest klima. Czy to napewno bezpieczne polać pasek alternatora wodą?
-
Wycie silnika
Będzie to widać po pęcherzykach powietrza?
-
Wycie silnika
Hymmm dzisiaj jeszcze zaobserwowałem, że piszczenie jest zdecydowanie silniejsze przy skręcie w lewo niż w prawo. I Aby było słychać pisk skręt musi być dosyć wyraźny np: jakieś skrzyżowanie. Może to coś pomoże.... Może uda mi się coś nagrać niebawem
-
Wycie silnika
nie płyn jest, na optymalnym poziomie, równa tafla i nie czuję tez żadnych oporów na kierownicy.
-
Wycie silnika
Generalnie do tej pory nie rzuciło mi się to w oczy także raczej nie. Jutro mogę się temu dokładniej przyjrzeć
-
Wycie silnika
Witam forumowiczów! Od dłuższego czasu zachodzę w głowę co dziwnego dzieje się z moim silnikiem. Wyje dopiero jak jest rozgrzany i przy skręcaniu. Niedawno wymieniałem pompę wspomagania więc to raczej nie ona. Samochód był juz w tej sprawie u mechanika i tam majstrował coś przy pasku alternatora ale i to nie pomogło. Zna ktoś rozwiązanie tej zagadki? Był bym bardo wdzięczny! Pozdrawiam,
-
proszę o radę
po pierwsze zdiagnozuj vagiem to podstawa jeżeli nie chcesz płacić 50zł to wejdz na zlociki i spociki>> lubelskie(chyba) i tam sie zapytaj czy możesz do kogoś podjechać na vaga potem co wyjdzie wklep w neta i bedziesz wiedziałco robić byc moze też spręzarka pusciła wiele żeczy mogło pójść
-
proszę o radę
rok temu i jescze tego nawet vagiem nie zdiagnozowałeś? mogła chłodnica pójśc nie weim... ale to raczej cos poważnego a ty z tym zwlekasz
-
Zablokowany środkowy nawiew
sprawdź czy klapa ci sie nie zablokowała od sterowania na nawiewy lub jakis silniczek/potencjometr c otym teruje nie padł z tego co pamiętam ten silnicziek znajduje się od strony pasażera aby sie do niego dostać trzeba sciągnąć schowek
-
Panel Klimy
Damian80 a co się z nim dzieje byc moze da sie go naprawić? opisz usterkę
-
Słaba wydajnosc klimatyzacji
w klimatyzacji wciskając jednocześnie obieg wewnętrzny i strzałkę w górę( nawiew na szybę) mozna recznie sprawdzić jakie błędy są w klimatyzacji ich rozpiska oraz jak to dokładnei zrobić jest gdzieś w necie:wink: byc może jakiś potencjometr który bada położenie klap np od sterowania miedzy zimnym a ciepłym powietrzem nawalił jesli tak to da się to zobaczyć sprawdzając błędy na klimatroniku... a być może czynnika nie masz?
-
klima nie dziala
udało mi sie rozwiązać problem jeden z silniczków od sterowania miedzy zimnym a ciepłym powietrzem przestał działac gdy go zlokalizowałem i odkręciłem okazało sie że działa więc go przykręciłem go spowrotem... niewiem dlaczego akurat wtedy nie działał ale klima bangla dobrze
-
problem z klimatyzacją
wyciągnąć i sprawdzić czy jest napięcie
-
klima nie dziala
Część! Dzisiaj doświdczyłem zastanawiającego problemu i nie mogę znaleźć na niego odpowiedzi dlatego zachęcam was do udzielanai porad oto problem: Niedawno wyminiałem w swoim audi z 95r przedliftowym całą deskę rozdzielczą ( z 3 dni temu) i po podłaczeniu wszystko działało normalnie aż do dziś pomimo wyłączonego panela klimatyzacji tzn nie wybraniu żadnej opcji chłodzenia bądź grzania samochód cały czas jest ogrzewany nie pomaga wybranie w panelu klimatyzacji chłodzenia jedyne co można zmienić to to czy che by grzało na szybę czy przez kratki niezależnie jaką temperaturę wybiorę i tak grzeje... Moje jedyne przypuszczenei to to że podczas wymiany deski odłączyłem akumulator a klimatronik nie był przed jego wyciągnieciem wyłączony ( mam na mysli że np jechalem w nocy i dałem sobie ogrzewanei ) i byc może nei jest teraz dobrze skalibrowany ale nie wiem czy to w ogóle możliwe... proszę o jakieś sugestie bo gorące dni sie zbliżają...
-
Parowanie szyb po wyłączeniu klimatyzacji
też miałem taką sytaucję wymieniłem filtr kabinowy i problemy jak ręką odjął ustąpiły.. jeżeli to nie pomoże obejrzyj dokładnei samochód czy gdzieś ci sie woda nie zbiera i przez to paruje np w podłodze
-
Wycie i buczenie przy skręcaniu w A4 B6
Proponował bym sprawdzić łożyska na przednich kołach
-
A4 B5 Oświetlenie deski rozdzielczej
Już wyczaiłem jakie żarówki są potrzebne do deski rozdzielczej ( przynajmniej mojego audi z 95r) pasują żarówki: R5 w oprawce - B8.4D 12V 1,2W do nich najlepiej dokupić takie czerwone ''czapeczki'' by a czerwono świeciły gdyż folia na licznikach w połączeniu z białymi żarówkami nie daje koloru czerwonego. Mam nadzieję, że komuś się przydadzą te info
-
Spoty wrocławskie
Nikogo nie będzie? bo ja chciałem wpaść...