Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michalsoldat

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michalsoldat

  1. michalsoldat odpowiedział(a) na michalsoldat temat w Audi A4 B5
    No właśnie ja nie mam vagu nie mam jak błedów skasować, kostka podpięta dobrze. Błędy skasowałeś przed czy po odpaleniu samochodu?
  2. michalsoldat opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Cześć, przy odpiętych zegarach próbowałem zapalić samochód i teraz nawet po podpięcia zegarów mruga kontrolka immo i przy próbie odpalenie dławi silnik po 1-2 sekundach. Czy ktoś z was forumowiczów w Wrocławiu dysponuje wolnym wieczorem i vagiem aby mnie poratować? W razie czego czego zapewniam transport i browara ?
  3. michalsoldat odpowiedział(a) na Synek_LSW temat w Audi A4 B5
    Być może silniczki sterujące klapami nawiewu się zacieły miałem kiedys taką sytuację.
  4. michalsoldat odpowiedział(a) na michalsoldat temat w 1.6
    Mała poprawka po przekręceniu na maksa kół płyn wspomagania w zbiornicku trochę bombelkuje, jednak pompa nie pracuje jakoś głośniej...
  5. michalsoldat odpowiedział(a) na longline temat w 1.6
    Najlepiej dowiedz się jaki olej lał twój poprzednik. Bo powinno sie cały czas zalewać ten sam szczególnie w starszych samochodach
  6. michalsoldat odpowiedział(a) na michalsoldat temat w 1.6
    Z tego co kojarzę to klima jest na jednym pasku
  7. michalsoldat odpowiedział(a) na michalsoldat temat w 1.6
    Narazie jestem w pracy nie mam czasu majstrować przy samochodzie . Po 16 kończe, także zastosuję się do rad
  8. michalsoldat odpowiedział(a) na michalsoldat temat w 1.6
    Tak jest klima. Czy to napewno bezpieczne polać pasek alternatora wodą?
  9. michalsoldat odpowiedział(a) na michalsoldat temat w 1.6
    Będzie to widać po pęcherzykach powietrza?
  10. michalsoldat odpowiedział(a) na michalsoldat temat w 1.6
    Hymmm dzisiaj jeszcze zaobserwowałem, że piszczenie jest zdecydowanie silniejsze przy skręcie w lewo niż w prawo. I Aby było słychać pisk skręt musi być dosyć wyraźny np: jakieś skrzyżowanie. Może to coś pomoże.... Może uda mi się coś nagrać niebawem
  11. michalsoldat odpowiedział(a) na michalsoldat temat w 1.6
    nie płyn jest, na optymalnym poziomie, równa tafla i nie czuję tez żadnych oporów na kierownicy.
  12. michalsoldat odpowiedział(a) na michalsoldat temat w 1.6
    Generalnie do tej pory nie rzuciło mi się to w oczy także raczej nie. Jutro mogę się temu dokładniej przyjrzeć
  13. michalsoldat opublikował(a) temat w 1.6
    Witam forumowiczów! Od dłuższego czasu zachodzę w głowę co dziwnego dzieje się z moim silnikiem. Wyje dopiero jak jest rozgrzany i przy skręcaniu. Niedawno wymieniałem pompę wspomagania więc to raczej nie ona. Samochód był juz w tej sprawie u mechanika i tam majstrował coś przy pasku alternatora ale i to nie pomogło. Zna ktoś rozwiązanie tej zagadki? Był bym bardo wdzięczny! Pozdrawiam,
  14. po pierwsze zdiagnozuj vagiem to podstawa jeżeli nie chcesz płacić 50zł to wejdz na zlociki i spociki>> lubelskie(chyba) i tam sie zapytaj czy możesz do kogoś podjechać na vaga potem co wyjdzie wklep w neta i bedziesz wiedziałco robić byc moze też spręzarka pusciła wiele żeczy mogło pójść
  15. rok temu i jescze tego nawet vagiem nie zdiagnozowałeś? mogła chłodnica pójśc nie weim... ale to raczej cos poważnego a ty z tym zwlekasz
  16. sprawdź czy klapa ci sie nie zablokowała od sterowania na nawiewy lub jakis silniczek/potencjometr c otym teruje nie padł z tego co pamiętam ten silnicziek znajduje się od strony pasażera aby sie do niego dostać trzeba sciągnąć schowek
  17. Damian80 a co się z nim dzieje byc moze da sie go naprawić? opisz usterkę
  18. w klimatyzacji wciskając jednocześnie obieg wewnętrzny i strzałkę w górę( nawiew na szybę) mozna recznie sprawdzić jakie błędy są w klimatyzacji ich rozpiska oraz jak to dokładnei zrobić jest gdzieś w necie:wink: byc może jakiś potencjometr który bada położenie klap np od sterowania miedzy zimnym a ciepłym powietrzem nawalił jesli tak to da się to zobaczyć sprawdzając błędy na klimatroniku... a być może czynnika nie masz?
  19. udało mi sie rozwiązać problem jeden z silniczków od sterowania miedzy zimnym a ciepłym powietrzem przestał działac gdy go zlokalizowałem i odkręciłem okazało sie że działa więc go przykręciłem go spowrotem... niewiem dlaczego akurat wtedy nie działał ale klima bangla dobrze
  20. wyciągnąć i sprawdzić czy jest napięcie
  21. Część! Dzisiaj doświdczyłem zastanawiającego problemu i nie mogę znaleźć na niego odpowiedzi dlatego zachęcam was do udzielanai porad oto problem: Niedawno wyminiałem w swoim audi z 95r przedliftowym całą deskę rozdzielczą ( z 3 dni temu) i po podłaczeniu wszystko działało normalnie aż do dziś pomimo wyłączonego panela klimatyzacji tzn nie wybraniu żadnej opcji chłodzenia bądź grzania samochód cały czas jest ogrzewany nie pomaga wybranie w panelu klimatyzacji chłodzenia jedyne co można zmienić to to czy che by grzało na szybę czy przez kratki niezależnie jaką temperaturę wybiorę i tak grzeje... Moje jedyne przypuszczenei to to że podczas wymiany deski odłączyłem akumulator a klimatronik nie był przed jego wyciągnieciem wyłączony ( mam na mysli że np jechalem w nocy i dałem sobie ogrzewanei ) i byc może nei jest teraz dobrze skalibrowany ale nie wiem czy to w ogóle możliwe... proszę o jakieś sugestie bo gorące dni sie zbliżają...
  22. też miałem taką sytaucję wymieniłem filtr kabinowy i problemy jak ręką odjął ustąpiły.. jeżeli to nie pomoże obejrzyj dokładnei samochód czy gdzieś ci sie woda nie zbiera i przez to paruje np w podłodze
  23. Proponował bym sprawdzić łożyska na przednich kołach
  24. Już wyczaiłem jakie żarówki są potrzebne do deski rozdzielczej ( przynajmniej mojego audi z 95r) pasują żarówki: R5 w oprawce - B8.4D 12V 1,2W do nich najlepiej dokupić takie czerwone ''czapeczki'' by a czerwono świeciły gdyż folia na licznikach w połączeniu z białymi żarówkami nie daje koloru czerwonego. Mam nadzieję, że komuś się przydadzą te info
  25. Nikogo nie będzie? bo ja chciałem wpaść...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.