Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jedenastka

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jedenastka

  1. jak duzy soft ? jaki przegieg auta i skrzynie też soft robiłeś ?
  2. ja 2,5 roku tak jezdziłem i pradałem z podobnym wyciekiem i gosc juz z rok tez jezdzi, naprawa wyceniona ok 1,5 tyś nie chciało sie robić ;
  3. moze być i rozrząd, 300 tysi fabryczny wytrzymuje i mało kiedy wiecej ;
  4. dobre opony i mało używana klima to pomoże oszczędzić od 1 do 1,5 litra na 100 km
  5. mi miasto jarał 7,5 litra tylko kiedyś
  6. tak CZVB kod a6 3.0 czy ma jakieś wady czy mieści się w średniej ?
  7. dodam że chodzi mi o a6 c7
  8. Ja spytam podobnie o silnik dcxa i skrzynie stronic skc 2017 3.0 218 koni 4x4, jak ten motor ?
  9. łożysko to nie 2masa
  10. Oba dobre są, adblue tania dolewka 2x w roku ;
  11. ogólnie spoko przebieg i moc też nieszkodliwa, kwestia ceny
  12. 5 lat lub po 180 tyś, koszt masz 900zł z robotą tylko a jak walnie rozrząd to 8-9 będzie ;
  13. aby niskopopiołowy do dpf, takich nie ma za wiele i 40 raczej niet ;
  14. dobry, pewnie jakaś żabolandia że 136, przebieg ważny aby poniżej 300 tysi czyli połowy życia ;
  15. Witam, prosiłbym o rozkodowanie WVWZZZ3CZGPO31016 Dzięki z góry
  16. A w Grodnie prawie dolar już.
  17. ps. Elektryki u nas zasilane są węglem kamiennym.
  18. 5zł przebite chyba w całym kraju już.
  19. Dla mnie to cały wątek jest bez sensu. W samym pytaniu już jest odpowiedź, jaki silnik 2.0, to jeden i ten sam silnik.
  20. a szmaty czy skóra ? 30 ciśnij
  21. jeśli automat to nie ale i tak wszystko to kwestia ceny ;
  22. jest 3x drozszy o mannola ale czy 3x lepszy ? ja nie odczułem różnicy (kilkaset tysięcy km na obu), olej nie leczy, normy i testy ma wzorowe a pijar robi swoje, kiedyś śmiano się z chińczyków teraz oni smieją się nas ;
  23. motulem nie zawracaj, mannol 3x tanszy a to samo ;

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.