Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jedenastka

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jedenastka

  1. jedenastka odpowiedział(a) na phatemanx temat w 2.0TDI
    420 tys i nie jedzie ? to może na hamowni najezdził ?
  2. Olej to nie lek, to płyn eksploatacyjny, wystarczy że ma normy i tyle;
  3. teraz jest kilkaset stron o nim, 5 lat temu jak szukałem były 3 wpisy, nie wydają tylu setek milionów na marketing co moly, castrol, motul, temu ma szanse być tani;
  4. co do lat to stosuje go długo bo od paska b6 potem b7, mannol był wtedy po 65 zł teraz ok 90 myśle że do 100 za 5l dobije bo jeśli się spełnia wszystkie normy vw to znawca już nie ma pytań ; nic nie ma w necie o nim temu go chwale; sam sie bałem bo mi go odradzano dla mnie cena/jakość nr w europie i tyle w temacie.
  5. udziały, hm... marzenie, pisze o nim bo nikt go nie zna a warto poznać i nie warto przepłacać za megamarketing ;
  6. nic nie bierze oleju, na yt. są testy on niczym nie odbiega od motula
  7. tak oem puszka 5 L 79 zł w hurcie, 5w30 ma normy a4b8 tdi, niskopopiołowy ;
  8. mannol 5w30 dpf, może śmiech i strach ale śmigam 4 rok i śmieje się z tych co bulą 250 za wymiane z robocizną a ja 100;
  9. Delikatny remont i kup coś z pewniejszym przebiegiem potem;
  10. a ja mannola tdi leje już 5ty rok i cała wymiana z fitrem i robocizną nie przekracza 100 zł ;
  11. wiele zależy od stylu jazdy i wigotności powietrza, jakbyś jezdził jak taryfiarz to i 300 tysi wytrzyma a jak poszalejesz to 150 ledwo;
  12. ja leje od 3 lat mannol za 85 zł do tdi niskopopiołowy, 11 koła i wymiana i mam gdzieś drogi marketnig czy ładne pudełka;
  13. Przed liftem było co 180tyś i 6 lat więc za około rok zrób.
  14. jedenastka odpowiedział(a) na harnax temat w 2.0TDI
    Niemcy latają ok 60-70 tys rocznie, inaczej benzynę kupują ;
  15. wystarczy zajrzeć tam raz na miesiąc czy 2 i opiłki jak coś to widać w paliwie koszt u mechanika 15 zł a można i samemu
  16. jedenastka odpowiedział(a) na mat18b temat w 2.0TDI
    ciężka sprawa ale mechanik drugi to podstawa ;
  17. a serwis lub firma ponosi myślisz odpowiedzialność pisząc że po 360 tys ? to tylko 1000 zł więc po co ryzykować ;
  18. druga lepiej zaraz po 300 tys.
  19. jedenastka odpowiedział(a) na Bocianowski temat w 2.0TDI
    Jaki rok auta i przebieg ? może skatowany ostro
  20. rozrząd z racji lat jak nic trzeba już wymienić;
  21. a ktoś może wymieniał zewnętrzny (cena ok 145 zł) filtr oleju skrzyni biegów 0AW ( CVT 8 biegowej) ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.