Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mxzibi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mxzibi

  1. A jaką daje nam to różnice jaki bieg wbijesz pod górkę czy górki - nie kumam?? Zaciągać zawsze ręczny bo po to jest a bieg jak kto woli bez różnicy czy z górki czy pod górkę .
  2. Tak jak myślałem, ze to dwumas. Po wymianie dwumasa z sprzęgłem tez się zdziwiłem jak lekko może chodzić sprzęgło :-) i również nieraz jest problem z jedynka . Pozdrawiam
  3. mxzibi opublikował(a) temat w Audi A4 B8
    Witam Czy ktoś wie jaki ma oznaczenie skrzynia biegów od a4 B8 170 PS caha ??? Od CAGA to będzie KXP a moze od Caha jest to samo ?? Pozdrawiam
  4. Masz racje ze na ślepo nie ma co podchodzić do tematu i też jestem zdania ,że chyba trzeba zrzucić zawieszenie i szukać jakiś luzów czy coś w tym stylu. Zadupcam już 4 autem z grupy VW i jak na razie chyba najlepiej mi się jeździ właśnie b8 no może nie licząc tego za trochę ma nadwagi do poprzednika więc nie moge się zgodzić ,ze jest jakieś nie stabilne czy źle się prowadzi.
  5. Długo myślałeś nad tym referatem?? Kilka postów wyżej kolega napisał ,ze jak już miał 30 tys najechane to już te drgania miał to chcesz nam powiedzieć ,że już miał do wymiany amortyzatory ????????
  6. Bezprzewodowo lub za pośrednictwem forum tego nie naprawisz. Skrzynia do zrzucenia i analiza ale jak dla mnie to cały komplet do wymiany . pozdrawiam
  7. niekoniecznie ile najezdziles? jestes pewien przebiegu? To co może jeszcze stukać w sprzęgle???
  8. Kolego na bank dwumas
  9. Kto szuka to na pewno coś znajdzie. Okazało się ze mam padnięta poduszkę pod silnikiem tą z wtyczką, dopiero teraz to zauważyłem bo leci z niej olej ale jak sobie przypominam to już dużo wcześniej widziałem tam plamę ale była wyschnięta i olałem temat myśląc ze to nic ważnego. Jutro wymieniają poduchę to zobaczymy czy się poprawiło. ---------- Post dopisany 17-09-2013 at 20:04 ---------- Poprzedni post napisany 11-09-2013 at 19:53 ---------- Artykuł który trzeba przeczytać co do naszych drgań Kupujemy Audi A4 B8 Ť AUTOKULT.pl
  10. Udało mi się zwalczyć problem !! Zaktualizowałem post #70 i opisałem w nim co i jak Mam nadzieję że u Was uda się podobnie pokonać drgania/wibracje/huk/buczenie przy prędkościach 110-140 (w moim wypadku przy 117-129) KMH... Cos nie chce mi się wierzyć temu co tu napisałeś bo z tego wynika ,ze z wywarzaniem kół to trzeba chyba do NASA jeździć ,żeby było dobrze. Wcześniej miałem a4 B7 i wystarczyło wyważyć koła i było ok a tu ile bym nie wyważał to ciągle coś drży przy tym samym zawieszeniu.
  11. Witam Moze ktoś wie czy są jakieś różnice w skrzyniach biegów KXP 2,0 TDI SILNIK CAG A SKRZYNIA LLM 2,0 TDI SILNIK ??????
  12. sprawdziłem kilka skrzyń używanych i są tam też luzy wzdłużne i poprzeczne .
  13. kurcze prawie nowe aut 32000 tys i to już miało?? jakaś k...pa z tym jest , myslałem ze duze przebiegi tylko.
  14. A jaki macie przebiegi ???? ma ktos problem z tym zjawiskiem z przebiegiem ponizej 100000 tys ????
  15. Mam pytanie do znawców tematu : Czy z prawej stronie skrzyni na flanszy która przykręcana jest do półosi powinien być jakiś luz ?? wzdłużny czy poprzeczny ??? Już sobie sam odpowiedziałem Pojechałem do sklepu gdzie maja takie dwie skrzynie i obie miały tam luzy .
  16. a4 b8 ma 205 ???? chyba 225 szerokosc
  17. Założę się ,że to łożysko będzie dobre bo u mnie tez ten luz czułem . Rozebrałem skrzynie i się okazało ,ze łożysko jest OK . Problem nie rozwiązany ale została do wymiany półoś ale nie wiem czy kopic używana ale taką to ja mam na swoim aucie czy kupić nową
  18. Wtryski sprawdzone ,poduszki pod silnikiem tez -zero błędu pod kompem , teraz dwumasa ,no ok ,ale po wciśnięciu sprzęgła dwumasa już by nie przenosiła drgań ,no tak ? Czy się mylę ?? Jak sprawdzałeś wtryski? Wystarczy podłączyć pod vaga i tam widać jakie maja odchyły od normy
  19. Dlaczego miałoby nie drgać,cały czas będzie przenosić.
  20. Już sobie odpowiedziałeś , wszystko może wystąpić , trzeba po kolei sprawdzać. Jaki przebieg??
  21. Normalka dla diesla ale lepiej jak by go nie było - olej przedostaje się albo z turbiny lub z odmy i odkłada się w zaworze EGR , przepławce i kolektorze ssącym. Można to samemu rozkręcić i dokładnie wyczyścić. Tylko się nie przestrasz bo syfu co nie miara.
  22. Sprawdź sobie zawór EGR , przepływke i kolektor dolotowy to zobaczysz jaki tam jest syf od tego oleju .
  23. mxzibi odpowiedział(a) na mxzibi temat w 2.0TDI
    Znalazłem coś takiego 4912 CAN BUS Defekt sprzętu podczas pracy to co mam kupić nowy ten czujnik ?? a wiesz gdzie on jest ???
  24. mxzibi odpowiedział(a) na mxzibi temat w 2.0TDI
    A wiesz dlaczego zakopciło siwym dymem ??? za gorace spaliny były czy o co chodzi ??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.