Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mxzibi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mxzibi

  1. mxzibi odpowiedział(a) na mxzibi temat w Audi A4 B8
    Dzięki bardzo .
  2. mxzibi opublikował(a) temat w Audi A4 B8
    Siemka Ktoś wie czy sprzęgło z Audi a6 CAH 170PS pasuje do A4 B8 CAG 143 PS ??? Pozdrawiam mxzibi
  3. mxzibi opublikował(a) temat w Audi A4 B8
    Siemka Może ktoś wie jaki jest nr kat bagażnika dachowego do a4 B8 avant ?? Czy bagażnik dachowy z Q5 będzie pasował ??? Pozdrawiam mxzibi
  4. Jakiego oleju używasz ??
  5. Na początku zrobiłem tylko inspekcje serwisową i z panela mmi skasowałem olej i tak miałem ten napis. Później zrobiłem tak jak piszesz SRI reset. Jak wejdę w 17 Instruments pozniej 10 Adaptation i kanał 2 to u mnie jest Service DUE.
  6. Skasowałem wymianę oleju na panelu mmi, skasowałem inspekcje serwisową wg twojego opisu . Przy odpalaniu auta i gaszeniu wyskakuje napis SERVIS DUE - czy coś źle zrobiłem? Pozdrawiam Zibi
  7. Tez czekam na rozwiązanie tego wątku bo ja również mam program zrobiony- 170 PS i 410N i jest OK :>.
  8. Dzieki
  9. Siemka Potrzebuje nr kat. mocowań do których przykręca się szyny od mocowania bagazu w bagażniku. http://www.fotoload.pl/index.php?id=0bffcea9f694a18c2d83bd718aacb2e8632
  10. No i co kolego poradziłeś sobie z podłączeniem tych lamp ????
  11. Jak będę miał kontrolkę ze światłami awaryjnymi + wyłącznik w schowku - czy coś jeszcze musiał bym dokupić , przerobić czy zakodować ????
  12. TO JEST TEN WYŁĄCZNIK CO ZNAJDUJE SIĘ W SCHOWKU ??
  13. Witam Jaki jest numer wyłącznika poduszki pasażera air bag w audi B8 ?? Pozdrawiam
  14. Siemka Też sprawdziłem u siebie i nie mam QQ0 i QQ1 a pakiet oświetlenie mam. Pozdrawiam
  15. Siemka Jak nie ma lampki oświetlenia schowka - to jakieś jaja. Jaka masz wersje b8 ??? Pozdrawiam
  16. Wydaje mi się ,że te modele tak mają bo ja również mam 1B1 i zawieszenie 1BA i ciężko kiera chodzi. Wcześniej miałem b7 i tam troszkę lżej chodziła kiera ale b7 jest lżejsze i miała węższe opony . Pozdrawiam mxzibi
  17. mxzibi odpowiedział(a) na mxzibi temat w Audi A4 B8
    No OK - ale czy można to jakoś wyłączyć ,żeby przy włączonym hamulcu ręcznym i zapitych pasach , hamulec nie odpuszczał sam przy ruszaniu???
  18. mxzibi odpowiedział(a) na mxzibi temat w Audi A4 B8
    Nie wiem o czym piszesz bo u mnie jest tylko jeden klawisz od ręcznego hamulca. Wiem ,że w nie których modelach jest jeszcze jeden klawisz obok ręcznego taki mały z literka A-auto. Wczoraj próbowałem na różne sposoby naciskać ten klawisz od ręcznego ale nie wiem jak to wyłączyć- pasy miałem zapięte . Pozdrawiam
  19. mxzibi opublikował(a) temat w Audi A4 B8
    Witam mam taki problem w audi a4 b8 2008r : zaciągam ręczny ( elektryczny ) kiedy stoję i już kiedy ruszam to sam automatycznie się rozłącza. Rozumiem ,że to możne być asystent ruszania pod gore ale nie wiem jak to się mogło załączyć bo wcześniej tego nie miałem czyli po wciśnięciu ręcznego nie można było ruszyć autem bez wcześniejszego wciśnięcia klawisza od ręcznego . Czy ktoś może mi wytłumaczyć jak to można aktywować czy możne dezaktywować , żeby działało normalnie ????? Pozdrawiam
  20. Siemka W wydechu od 3.0 litrówki jest większa średnica rury - jak to rozwiązałeś??? Mam kolesie który ma wydech podwójny od A5 za dobrą kaskę i wizualnie z twoją fotką jest identyczny.
  21. mxzibi opublikował(a) temat w Audi A4 B8
    Witam Jak w temacie mam silnik CAG 140 PS a chciałbym założyć turbinę od CAH 170 PS. Na allegro jest kilka ale wszystkie mają inne numery . Jaka turbina konkretnie jest mi potrzebna ?? chodzi o numer . Pozdrawiam
  22. się Po przejechaniu miedzy 120000- 150000tys km zaczynają się problemy z mocą . Nie ma możliwości ,żeby auto po takim przebiegu miało tyla samo PS co z nowym filtrem. Robiłem moda u siebie i kolo nie mógł podnieść odpowiednio mocy właśnie przez dpf-a . Auto niby śmigało OK i z DPF-em nie było żadnych problemów. Ale po wrzuceniu DPF-a od razu przybyło mi kucy i musiałem podjechać do tunera na korektę . Wiec nie piszcie głupot ,że jak DPF sie wypala to jest OK bo tak naprawdę coraz mniej efektywnie się czyści i tracimy na mocy Pozdrawiam
  23. mxzibi odpowiedział(a) na mxzibi temat w Audi A4 B8
    Dzięki bardzo
  24. mxzibi odpowiedział(a) na mxzibi temat w Audi A4 B8
    k.....wa tez go rozkręciłem i nie mogę namierzyć. Jest gdzieś głębiej ??
  25. mxzibi odpowiedział(a) na mxzibi temat w Audi A4 B8
    Rozkręciłem boczek w bagażniku lewy i nie mogę znaleźć buzera. Wiesz może gdzie jest buzer z tyłu w kombi B8 . Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.