Treść opublikowana przez mxzibi
-
[B8 CAG] Sprzegło Dwumas
Dzięki bardzo .
-
[B8 CAG] Sprzegło Dwumas
Siemka Ktoś wie czy sprzęgło z Audi a6 CAH 170PS pasuje do A4 B8 CAG 143 PS ??? Pozdrawiam mxzibi
-
[B8 CAG] bagaznik dachowy
Siemka Może ktoś wie jaki jest nr kat bagażnika dachowego do a4 B8 avant ?? Czy bagażnik dachowy z Q5 będzie pasował ??? Pozdrawiam mxzibi
-
Kasowanie inspekcji olejowej oraz serwisowej w Audi A4 B8
Jakiego oleju używasz ??
-
Kasowanie inspekcji olejowej oraz serwisowej w Audi A4 B8
Na początku zrobiłem tylko inspekcje serwisową i z panela mmi skasowałem olej i tak miałem ten napis. Później zrobiłem tak jak piszesz SRI reset. Jak wejdę w 17 Instruments pozniej 10 Adaptation i kanał 2 to u mnie jest Service DUE.
-
Kasowanie inspekcji olejowej oraz serwisowej w Audi A4 B8
Skasowałem wymianę oleju na panelu mmi, skasowałem inspekcje serwisową wg twojego opisu . Przy odpalaniu auta i gaszeniu wyskakuje napis SERVIS DUE - czy coś źle zrobiłem? Pozdrawiam Zibi
-
Sprzęgło się ślizga po chip tuningu w Audi A4 B8 2.0 TDI
Tez czekam na rozwiązanie tego wątku bo ja również mam program zrobiony- 170 PS i 410N i jest OK :>.
-
Mocowanie listew w bagazniku avant
Dzieki
-
Mocowanie listew w bagazniku avant
Siemka Potrzebuje nr kat. mocowań do których przykręca się szyny od mocowania bagazu w bagażniku. http://www.fotoload.pl/index.php?id=0bffcea9f694a18c2d83bd718aacb2e8632
-
[B8 CDH] A4 B8 LAMPY TYLNE LED TYLNE jak zamontowąć ?
No i co kolego poradziłeś sobie z podłączeniem tych lamp ????
-
Wyłączenie poduszki pasażera w Audi A4 B8
Jak będę miał kontrolkę ze światłami awaryjnymi + wyłącznik w schowku - czy coś jeszcze musiał bym dokupić , przerobić czy zakodować ????
-
[B8 CAG] Wyłącznik air bag
TO JEST TEN WYŁĄCZNIK CO ZNAJDUJE SIĘ W SCHOWKU ??
-
[B8 CAG] Wyłącznik air bag
Witam Jaki jest numer wyłącznika poduszki pasażera air bag w audi B8 ?? Pozdrawiam
-
[B8 CAG] Schowek oświetlenie
Siemka Też sprawdziłem u siebie i nie mam QQ0 i QQ1 a pakiet oświetlenie mam. Pozdrawiam
-
[B8 CAG] Schowek oświetlenie
Siemka Jak nie ma lampki oświetlenia schowka - to jakieś jaja. Jaka masz wersje b8 ??? Pozdrawiam
-
[B8 CAG] Serwotronic awaria ?
Wydaje mi się ,że te modele tak mają bo ja również mam 1B1 i zawieszenie 1BA i ciężko kiera chodzi. Wcześniej miałem b7 i tam troszkę lżej chodziła kiera ale b7 jest lżejsze i miała węższe opony . Pozdrawiam mxzibi
-
[B8 CAG] Hamulec reczny
No OK - ale czy można to jakoś wyłączyć ,żeby przy włączonym hamulcu ręcznym i zapitych pasach , hamulec nie odpuszczał sam przy ruszaniu???
-
[B8 CAG] Hamulec reczny
Nie wiem o czym piszesz bo u mnie jest tylko jeden klawisz od ręcznego hamulca. Wiem ,że w nie których modelach jest jeszcze jeden klawisz obok ręcznego taki mały z literka A-auto. Wczoraj próbowałem na różne sposoby naciskać ten klawisz od ręcznego ale nie wiem jak to wyłączyć- pasy miałem zapięte . Pozdrawiam
-
[B8 CAG] Hamulec reczny
Witam mam taki problem w audi a4 b8 2008r : zaciągam ręczny ( elektryczny ) kiedy stoję i już kiedy ruszam to sam automatycznie się rozłącza. Rozumiem ,że to możne być asystent ruszania pod gore ale nie wiem jak to się mogło załączyć bo wcześniej tego nie miałem czyli po wciśnięciu ręcznego nie można było ruszyć autem bez wcześniejszego wciśnięcia klawisza od ręcznego . Czy ktoś może mi wytłumaczyć jak to można aktywować czy możne dezaktywować , żeby działało normalnie ????? Pozdrawiam
-
SWAP wydechu seryjnego 2.0 TDI na podwojny z 3.0TDI oraz wymiana dyfuzora
Siemka W wydechu od 3.0 litrówki jest większa średnica rury - jak to rozwiązałeś??? Mam kolesie który ma wydech podwójny od A5 za dobrą kaskę i wizualnie z twoją fotką jest identyczny.
-
[B8 CAG] Turbina CAH
Witam Jak w temacie mam silnik CAG 140 PS a chciałbym założyć turbinę od CAH 170 PS. Na allegro jest kilka ale wszystkie mają inne numery . Jaka turbina konkretnie jest mi potrzebna ?? chodzi o numer . Pozdrawiam
-
[ALL B7] Usunięcie filtra DPF
się Po przejechaniu miedzy 120000- 150000tys km zaczynają się problemy z mocą . Nie ma możliwości ,żeby auto po takim przebiegu miało tyla samo PS co z nowym filtrem. Robiłem moda u siebie i kolo nie mógł podnieść odpowiednio mocy właśnie przez dpf-a . Auto niby śmigało OK i z DPF-em nie było żadnych problemów. Ale po wrzuceniu DPF-a od razu przybyło mi kucy i musiałem podjechać do tunera na korektę . Wiec nie piszcie głupot ,że jak DPF sie wypala to jest OK bo tak naprawdę coraz mniej efektywnie się czyści i tracimy na mocy Pozdrawiam
-
[B7 BLB] Parktronik tył
Dzięki bardzo
-
[B7 BLB] Parktronik tył
k.....wa tez go rozkręciłem i nie mogę namierzyć. Jest gdzieś głębiej ??
-
[B7 BLB] Parktronik tył
Rozkręciłem boczek w bagażniku lewy i nie mogę znaleźć buzera. Wiesz może gdzie jest buzer z tyłu w kombi B8 . Pozdrawiam