Treść opublikowana przez mxzibi
-
Dziwna praca sprzęgła w Audi A4 B8 2.0 TDI
U mnie jest nowy dwumas i kpl sprzęgło i mam jakieś lekkie obicie na pedale sprzęgła przy wciskaniu - nie wiem czy to tak ma byc. Jak wyłączę auto to tez słyszę przy wciskaniu sprzęgła takie ciche skrzypienie.
-
Auto trzęsie się na jałowym
Koszt zakupu koła dwumasowego ok 2000 tys zł + wymiana ok 500 zł . Pozdrawiam
-
Auto trzęsie się na jałowym
Siemka Obstawiam na dwumasa . ja mam 190 tys nalatane i tak samo było , wymieniłem i jak ręką odjął . pozdrawiam
-
Wymiana oleju i filtrów
Tak wymaga to specjalnego klucza - chyba płaska 19 :-) pozdrawiam
-
Wymiana oleju i filtrów
Ok. 5 litrów oleju powinno wejść spuszczając stary a nie wyciągając go góra . Można skasować inspekcje olejową z poziomu MMi wchodząc w CAR. Kupiłem bagnet od modelu wcześniej i troszkę go zmodyfikowałem Pozdrawiam jaki olej lejesz ???
-
Sadza na końcówce wydechu po chipie
Siemka Tez mam auto po programie i tez mi się końcówka zadymiała sadzą a przed programem nic na wydechu nie było - a4 B8 2008r dpf. Chyba tez sprawdzę dolot i zadzwonię do tunera co on na to . Pozdrawiam Zibi
-
Dwumas - jaki??
Siemka Czy jest możliwość zamontowania koła dwumasowego o innym oznaczeniu ????? - B8 2008r silnik CAGA MANUAL. U mnie na aucie jest DWUMAS 0B1 105 266 D a mam możliwość zakupienia o nr 0B1 105 266 AF. Czy ktoś może to sprawdzić w ETCE????? Pozdrawiam
-
Automapa na fabrycznej NAVI?
Nie wiem dlaczego twierdzisz ze fabryczna navi to szmelc. Byłem teraz we Francji na navi w Audi i stwierdzam ,ze za***iście chodzi a jeszcze lepiej jak aktywny jest TMC. Pozdrawiam
-
JAk ustawić wybieranie biegów po wymianie dwumasy?
Tel do szwagra Przemek 791241677 :-). Pozdrawiam mxzibi
-
Czy ktoś wymieni Dwumas + Sprzegło w mojej audi w sobotę jakąś ?? Okolice Wwy i Wwa
Po wymianie sprzęgła w audi , sprzęgło tak lekko chodzi ,ze nie mogę się teraz przyzwyczaić :-) . Zamontowali skrzynie odpowietrzyli wysprzeglik i po całej operacji , biegi wchodzą jak ta lala . Tel do szwagra - Przemek 791 241 677 - powołać się na szwagra Zbyszka :-).
-
Czy ktoś wymieni Dwumas + Sprzegło w mojej audi w sobotę jakąś ?? Okolice Wwy i Wwa
Dokładnie padło łożysko wyciskowe ale jak wyciągaliśmy skrzynie to od razu kupiłem nowe sprzęgło .
-
Czy ktoś wymieni Dwumas + Sprzegło w mojej audi w sobotę jakąś ?? Okolice Wwy i Wwa
Szwagier mój wymieni Tobie dwumasa :-) ale w Łodzi . U mnie wymienił i jest git > Pozdrawiam
-
Jaki olej w skrzyni
Dzieki bardzo
-
Jaki olej w skrzyni
Jak w temacie Jaki jest olej i ile go jest w skrzyni w B8 2008r manual 143 ps . Pozdrawiam mxzibi
-
Piasta tył
Dzięki już kupiłem ale jak byś miał półośki lub łożysko oporowe do skrzyni to i owszem. Pozdrawiam
-
Łożysko oporowe
Audi A4 B8 143ps caga 2008r Jaki jest numer części łożyska oporowego \ wyciskowe ?
-
Sprzęgło
Witam Audi A4 B8 2008r CAGA manuale Jak w temacie po wciśnięciu sprzęgła słychać głośną prace - łożysko oporowe ??? wyciskowe ?? ktoś może wie co trzeba wymienić ?? numery ?? Pozdrawiam Zibi
-
Jakie posiada ukryte funkcje do włączenia A4 B8?
http://a4-klub.pl/audi-a4-b8-133/vcds-vag-com-kodowania-238118/
-
Drgania na kierownicy w zakresie prędkości 110-140 km/h w Audi A4 B8
Siemka A piasty kół przednich masz OK ?? bo jak będą miały luzy to będzie biło kierą . Wiem wiem ,że pewnie powiecie ,że za młode auto ale z tyłu mi się już piasta rozpadła . Ja też jestem wyczulony na bicie kiery i faktycznie ten model audi jakiś chyba bardzo czuły na różne czynniki do bicia kiery. Jak kupiłem audi to po jakimś czasie zaczęły bić tarcze i podjechałem do kolesia i mi je przetoczył na aucie + wymiana klocków ale po jakimś czasie znowu zaczęły bić to kupiłem nowe tarcze + nowe piasty bo jak toczył mi te stare tarcze to wyczyścił flexem tez piasty - co za młotek z tego mechaniora . Sprawdź dokładnie całą zawieche z przodu . pozdrawiam Zibi
-
Ekonomia jazdy a4 b8 2,0 tdi
Siemka Tak tu czytam sobie i sie ciesze ,ze ile zaleje do mojej audi to tyle spali :-). Po co komu auto które ma ponad 100 PS i nie cieszyć się tym podczas jazdy . Pozdrawiam
-
Piasta tył
Czy mógłby ktoś wkleić z ETKI części składowe tylnego zawieszenia - prawą lub lewą piastę ? .A4 B8 2008 Avant Pozdrawiam
-
Proszę o rozszyfrowanie błędu A4 b8
Dzięki już wszystko wiem
-
Proszę o rozszyfrowanie błędu A4 b8
OK dzięki ZA POMOC .
-
Kasowanie inspekcji olejowej oraz serwisowej w Audi A4 B8
Mam taki sam problem bo po różnych zabiegach i tak wyświetla mi się komunikat service due i nie iem jak mam to ugryźć zeby zniknęło . pozdrawiam
-
Proszę o rozszyfrowanie błędu A4 b8
Tak kasowałem ale cały czas powraca jak bumerang :-). Moze znasz jego numer ??? i miejsce montażu jego w aucie ???