Treść opublikowana przez mxzibi
-
[B7 BLB] Parktronik tył
Potrzebuje nr kat. buzera od parktronika tył do audi a4 b8 2008 r kombi.
-
[B7 BLB] Parktronik tył
Witam Czy może ktoś się orientuje gdzie znajduje buzer od tylnego parktronika w audi a4 B8 2008r kombi. Pozdrawiam
-
[B7 BPW] Brak ciśnienia oleju
No tak ale za 300 zł tego się nie zrobi. Nie każdy jeździ autem 10 lat .
-
[ALL B5] Wymiana łożyska koła tył modele oprócz quattro
- Czyszczenie wtryskiwaczy - pompowtryskiwaczy Diesla
Witam Ja zrobiłem dokładnie jak opisał szyba z tym ze wężyki włożyłem do butelki z preparatem a butelkę postawiłem na ziemi bo wężyki się rozgrzały i zaczęły się załamywać. Podczas czyszczenia preparatem faktycznie po jakimś czasie kolor preparatu zrobił się bardzo ciemny a sam silnik pracował tak jak na ropie . Po zakończonym czyszczeniu wymieniłem filtr paliwa na nowy ale tak szczerze mówiąc nie zauważyłem żadnych zmian w pracy silnika . Pozdrawiam mxzibi- Czyszczenie wtryskiwaczy - pompowtryskiwaczy Diesla
Myślę ze przed tym zabiegiem lepiej by było wymienić filtr paliwa na nowy .- [ALL B7] Audi A4 2.0 TDI 170 KM QUATTRO - smierdzace spaliny
Ja miałem tak samo w Passacie z 2002 r ze jak na postoju auto chodziło to było czuć śmierdzący i bardzo gryzący zapach spalin. Pojechałem na serwis i sprawdzili mi motor i nic nie wykazało żeby było coś nie tak ale była jedna rzecz . Mianowicie auto miało najechane 170000 tys km ale jak sprawdzili dokładnie historie auta to wyszło na jaw że nie ma 170000 tys km tylko aż 300000 tys Wszystko wtedy się wyjaśniło ,że główną przyczyna takiego stanu gryzących spalin był po prostu duży przebieg auta . Pozdrawiam- [ALL B6] Brak pośredniej temperatury :>
Ja mam podobny problem od kierowcy nieraz wali tak ciepłem ze nie idzie wytrzymać i czy podniosę temp czy obniżę to i tak wali gorąc a prawa strona jest OK. Przeważnie jest tak że jak wyłączę auto i załączę ponownie to już wszystko wraca do normy . Prawdopodobnie bez rozebrania i zdiagnozowania co się dzieje raczej się nie obejdzie . Pozdrawiam- [ALL B6] Jak szybko wasz diesel osiąga temp 90 stopni
Nie kumam co Ci da karton ???????- [B7 BLB] nr pompowtrysków
Nr kat pompowtryskiwaczy do BLB 03G 130 073 G lub GX- [ALL B6] Co oznacza ten komunikat na navi
To chyba nazywa się piractwo- [ALL B6] Co oznacza ten komunikat na navi
jeżeli masz mapy teleatlasa to ok cd-rom to w takim razie masz uszkodzona płytę z navi tak mnie sie wydaje' A inne płyty czyta ?- [ALL B6] Co oznacza ten komunikat na navi
a co włożyłeś w napęd CD czy DVD ? bo navi odczyta tylko mapy na DVD. pozdrawiam- [B5 AEB] Czy takie turbo nadaje sie do eksploatacji? fotki w linkach
Luzy minimalne na boki wirnik bez ocierania o obudowę może mieć ale jak ma wzdłużne to lipa i nadaje się do regeneracji. pozdrawiam- [B6 AVF] Czyszczenie pompowtrysków
Już to było opisywane na forum- [ALL B7] RNS e czy inna?
Z tego co wiem nie działa na pierwszych modelach MMI high, a nie wiem od którego roku wychodziły już modele przygotowane do nawigacji 3D. Pozdrawiam- [ALL B6] Wie ktoś czy można zamienic to radio ???
Jak masz radio concert 1 din to ,żeby wsadzić rns-e to musisz zmienić kosz na 2 din. Pozdrawiam- [B6 ASN] Płyta z Polską do Navigation Plus
Można spróbować przegrać taką płytkę na nowa ale tutaj trzeba uwzględnić kilka rzeczy takich jak odpowiednia płyta nagrywarka płyt prędkość nagrywania przejrzyj dokładnie forum to znajdziesz trochę konkretniejszych odpowiedzi na twoje pytanie. Pozdrawiam- [B7 BRD] Przy baaaardzo delikatnej jezdzie średnia po Warszawie wychodzi 11,3-11,5
No to faktycznie pali jak smok. Ja mam seryjnie 140PS ale zrobiłem wirusa z wymianą turbiny na wydajniejsza właśnie z BRD i mam teraz 200 PS. Spalanie na trasie to: luuzik - do 6litrów dynamicznie do 7 litrów miasto to: luuzik- do 7- 7,5 litra dynamicznie - do 9 litrów- [B7 BRD] Wykres po usunięciu FAPa. Co sądzicie o zawirusowaniu 2.0 TDi 170KM
Kolego rob555 posiadam b7 blb 16V przed wirusem miałem 155 km a po wirusie jest 195 i 400 N . Wszystko ładnie zap....la i raczej brak jakiś problemów z motorem a ma najechane 200 tyś . pozdrawiam to chyba ktos przesadzil z programem zeby tyle wycisnac ze 155ps Musze dodać bo nie napisałem ,ze oczywiście wymieniłem seryjna turbinę na turbo z BRD i naprawdę wszystko ładnie śmiga i faktycznie na trasie spalanie spadło. pozdrawiam- [B7 BRD] Wykres po usunięciu FAPa. Co sądzicie o zawirusowaniu 2.0 TDi 170KM
Kolego rob555 posiadam b7 blb 16V przed wirusem miałem 155 km a po wirusie jest 195 i 400 N . Wszystko ładnie zap....la i raczej brak jakiś problemów z motorem a ma najechane 200 tyś . pozdrawiam- Speech Dialogue System SDS w RNS E
No jak nie jak tak - FULL HD :> A tak miedzy nami to nie iem o co ci bangla ?????? Napisałem ,że działa mi SDS a Ty masz jakiś z tym problem Pozdrawiam- Speech Dialogue System SDS w RNS E
Kolego malik napisałem że wpiąłem się przewodem jak opisywali wcześniej czyli przewód 4 żyłowy - rozciąłem dwa kable przy BT i zrobiłem podpięcie pod piny 1,7 , 4 ,10 w kostce C rns-e i to tyle co musiałem zrobić - żadnego kodowania nie robiłem . Co Ci jeszcze mam napisać ??? :-). Pozdrawiam- Speech Dialogue System SDS w RNS E
Dokładnie to u mnie działa sds . zakupiłem mapy na 2010 r podciągnąłem przewody i to tyle co musiałem zrobić jeżeli chodzi o sds-a , nie musiałem nic kodować . Jeżeli chodzi o BT to mam najuboższego z możliwych "D" pozdrawiam- Speech Dialogue System SDS w RNS E
Parę dni temu ziom przyniósł płytę z softem ale moim zdaniem się nie wgrało ale jak mówisz że na płytach z 2010 r jest 650 to możliwe ,że płytka się wgrała . Podałem kodowanie BT bo wcześniej pisali ,że trzeba to zmienić na inne ( jak ktoś ma fabryczny BT ) a ja u siebie nic nie robiłem i działa. Pozdrawiam - Czyszczenie wtryskiwaczy - pompowtryskiwaczy Diesla