Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mxzibi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mxzibi

  1. mxzibi opublikował(a) temat w Audi A4 B8
    Potrzebuje nr kat. buzera od parktronika tył do audi a4 b8 2008 r kombi.
  2. Witam Czy może ktoś się orientuje gdzie znajduje buzer od tylnego parktronika w audi a4 B8 2008r kombi. Pozdrawiam
  3. No tak ale za 300 zł tego się nie zrobi. Nie każdy jeździ autem 10 lat .
  4. Witam Ja zrobiłem dokładnie jak opisał szyba z tym ze wężyki włożyłem do butelki z preparatem a butelkę postawiłem na ziemi bo wężyki się rozgrzały i zaczęły się załamywać. Podczas czyszczenia preparatem faktycznie po jakimś czasie kolor preparatu zrobił się bardzo ciemny a sam silnik pracował tak jak na ropie . Po zakończonym czyszczeniu wymieniłem filtr paliwa na nowy ale tak szczerze mówiąc nie zauważyłem żadnych zmian w pracy silnika . Pozdrawiam mxzibi
  5. Myślę ze przed tym zabiegiem lepiej by było wymienić filtr paliwa na nowy .
  6. Ja miałem tak samo w Passacie z 2002 r ze jak na postoju auto chodziło to było czuć śmierdzący i bardzo gryzący zapach spalin. Pojechałem na serwis i sprawdzili mi motor i nic nie wykazało żeby było coś nie tak ale była jedna rzecz . Mianowicie auto miało najechane 170000 tys km ale jak sprawdzili dokładnie historie auta to wyszło na jaw że nie ma 170000 tys km tylko aż 300000 tys Wszystko wtedy się wyjaśniło ,że główną przyczyna takiego stanu gryzących spalin był po prostu duży przebieg auta . Pozdrawiam
  7. Ja mam podobny problem od kierowcy nieraz wali tak ciepłem ze nie idzie wytrzymać i czy podniosę temp czy obniżę to i tak wali gorąc a prawa strona jest OK. Przeważnie jest tak że jak wyłączę auto i załączę ponownie to już wszystko wraca do normy . Prawdopodobnie bez rozebrania i zdiagnozowania co się dzieje raczej się nie obejdzie . Pozdrawiam
  8. Nie kumam co Ci da karton ???????
  9. Nr kat pompowtryskiwaczy do BLB 03G 130 073 G lub GX
  10. jeżeli masz mapy teleatlasa to ok cd-rom to w takim razie masz uszkodzona płytę z navi tak mnie sie wydaje' A inne płyty czyta ?
  11. a co włożyłeś w napęd CD czy DVD ? bo navi odczyta tylko mapy na DVD. pozdrawiam
  12. Luzy minimalne na boki wirnik bez ocierania o obudowę może mieć ale jak ma wzdłużne to lipa i nadaje się do regeneracji. pozdrawiam
  13. Już to było opisywane na forum
  14. Z tego co wiem nie działa na pierwszych modelach MMI high, a nie wiem od którego roku wychodziły już modele przygotowane do nawigacji 3D. Pozdrawiam
  15. Jak masz radio concert 1 din to ,żeby wsadzić rns-e to musisz zmienić kosz na 2 din. Pozdrawiam
  16. Można spróbować przegrać taką płytkę na nowa ale tutaj trzeba uwzględnić kilka rzeczy takich jak odpowiednia płyta nagrywarka płyt prędkość nagrywania przejrzyj dokładnie forum to znajdziesz trochę konkretniejszych odpowiedzi na twoje pytanie. Pozdrawiam
  17. No to faktycznie pali jak smok. Ja mam seryjnie 140PS ale zrobiłem wirusa z wymianą turbiny na wydajniejsza właśnie z BRD i mam teraz 200 PS. Spalanie na trasie to: luuzik - do 6litrów dynamicznie do 7 litrów miasto to: luuzik- do 7- 7,5 litra dynamicznie - do 9 litrów
  18. Kolego rob555 posiadam b7 blb 16V przed wirusem miałem 155 km a po wirusie jest 195 i 400 N . Wszystko ładnie zap....la i raczej brak jakiś problemów z motorem a ma najechane 200 tyś . pozdrawiam to chyba ktos przesadzil z programem zeby tyle wycisnac ze 155ps Musze dodać bo nie napisałem ,ze oczywiście wymieniłem seryjna turbinę na turbo z BRD i naprawdę wszystko ładnie śmiga i faktycznie na trasie spalanie spadło. pozdrawiam
  19. Kolego rob555 posiadam b7 blb 16V przed wirusem miałem 155 km a po wirusie jest 195 i 400 N . Wszystko ładnie zap....la i raczej brak jakiś problemów z motorem a ma najechane 200 tyś . pozdrawiam
  20. No jak nie jak tak - FULL HD :> A tak miedzy nami to nie iem o co ci bangla ?????? Napisałem ,że działa mi SDS a Ty masz jakiś z tym problem Pozdrawiam
  21. Kolego malik napisałem że wpiąłem się przewodem jak opisywali wcześniej czyli przewód 4 żyłowy - rozciąłem dwa kable przy BT i zrobiłem podpięcie pod piny 1,7 , 4 ,10 w kostce C rns-e i to tyle co musiałem zrobić - żadnego kodowania nie robiłem . Co Ci jeszcze mam napisać ??? :-). Pozdrawiam
  22. Dokładnie to u mnie działa sds . zakupiłem mapy na 2010 r podciągnąłem przewody i to tyle co musiałem zrobić jeżeli chodzi o sds-a , nie musiałem nic kodować . Jeżeli chodzi o BT to mam najuboższego z możliwych "D" pozdrawiam
  23. Parę dni temu ziom przyniósł płytę z softem ale moim zdaniem się nie wgrało ale jak mówisz że na płytach z 2010 r jest 650 to możliwe ,że płytka się wgrała . Podałem kodowanie BT bo wcześniej pisali ,że trzeba to zmienić na inne ( jak ktoś ma fabryczny BT ) a ja u siebie nic nie robiłem i działa. Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.