Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ra4al

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Ra4al

  1. Ra4al odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kratki halo tu chyba najtaniej za nówki: http://allegro.pl/kratka-zderzaka-halogenu-audi-a4-b6-s4-4-2-oryg-i5146723498.html Więc pozostaje zaślepienie otworów na spryski ale to spokojnie ogarnie Ci plastikarz i pomalowanie. Więc na upartego w 1000zł się wymieścisz
  2. Ra4al odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    bongod dawałem do działu z ciekawymi ofertami, ale dam i tutaj bo jak się postarasz to w tysiaku ogarniesz : http://allegro.pl/zderzak-przod-przedni-audi-s4-b6-01-05-malysz-n223-i5929955159.html No i jeszcze napisz tutaj bo może gościu jeszcze ma zderzak,też nie był jakoś wielce skatowany http://allegro.pl/zderzak-audi-a4-i5977676581.html
  3. Ra4al odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kurcze super weekend... właśnie wyjeżdżając z ośrodka szkoleniowego urwałem i zgiąłem w harmonijkę wydech oraz uszkodziłem zderzak... Asz te auta na glebie
  4. Szczerze niewielki, dyfuzor na tył dorwałem za 50zł i dwie końcówki kosztowały mnie 90zł. Przód z B7 s-line dorwałem za 50zł, kratki boczne za 120zł obie, środkowa za 40zł z A6 C5FL i lakier 40zł, reszta to własna praca Czyli łącznie: 390zł
  5. Powiem szczerze że chyba jednak przegrywam, uszczelnione już w pełni, wszystkie uszczelki wymienione, sprawdzona szczelność klosza i niema przecieków, a jednak dalej parują... Trzeba będzie zdemontować i na noc zostawić w domu aby wyschły, wtedy może rozszczelnić na stałe poprzez wywiercenie otworów może wtedy przestanie bo już sił nie mam... Co prawda jest poprawa bo już tylko paruje a nie zbierają się krople wody.
  6. Z reflektorami walczę, na razie chyba zacząłem wygrywać Końcówki 90, montowałem sam,nie jest to takie trudne
  7. No i dokładka w kolorze: Teraz czas na jakieś kratki, zastanawia mnie czy środkowa z A6 C5 po liftingu będzie pasować... Mniej więcej teraz tak parchatek wygląda :
  8. Ra4al odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dziwne że check nie świeci, no ale tryb awaryjny jak widać wchodzi. Raczej nie powinno się nic złego stać, no ale znów z drugiej strony jaka to satysfakcja z jeżdżenia takim ospałym samochodem.
  9. Ra4al odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mam prywatne wrażenie że z odpiętym MAP nie pojeździsz w aucie doładowanym wcale, bo zaraz wywali Ci checka i wejdzie w tryb awaryjny
  10. Ra4al odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Zalej mu płynu do spryskiwaczy, przestań żydzić 12zł
  11. Ra4al odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    W trybie auto klimatronik utrzymuje temp wewnątrz auta taką jaka jest na nim zadana, więc jeżeli masz zadane te 18* to początkowo wieje bardzo ciepłym powietrzem aby szybko nagrzać wnętrze, a później stopniowo w miarę nagrzewania się wnętrza zmniejsza temperaturę nawiewu aby utrzymać zadaną temp. Gdy masz wyłączony tryb auto wtedy z kratek nawiewu leci powietrze o takiej temperaturze jaką ustawiłeś na klimatroniku.
  12. Ra4al odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    IC z 2.5 ma dwa wejścia a z 1.9 jedno czyli będzie lipa
  13. Ra4al odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Rozwierc srubke delikatnie, albo wyjmij cala blende i sprobuj od drugiej strony jakos. Już próbowałem nawiercić tą małą śrubkę i wykręcać ją wykrętakiem i nic cały czas się obrabia, z kolei blendy całej też nie mogę wyjąc ponieważ jakaś fajtłapa w serwisie dokręciła ramkę od tablicy za mocno lub śruba się zapiekła z jednej strony i także nie idzie jej odkręcić a tym samym zdjąć ramki i wyciągnąć blendy, która bez zdjęcia ramki od tablicy nie wyjdzie i trochę w kropce jestem przysłowiowej czarnej d... myślałem aby spróbować urwać nitonakrętkę, w którą wkręca się wkręta od ramki tablicy ale ta pogoda teraz nie sprzyja takiej robocie i jeżdżę z wyciągniętą tapicerką z klapy. jest jeszcze jeden sposób rozwiercić tą małą śrubkę tak aby łepek odpadł ale nie wiem czy wykręcę jej pozostałość w jakiś sposób a jeżeli nie to jak zamontować nową lampkę Rozwierć sam łebek śrubki i wyciągnij sobie wtedy lampkę a ponownie zamontuj na kropelkę bądź dobrą taśmę dwustronną. U mnie ktoś tak kiedyś zrobił tylko że przykleił na silikon, jak przerabiałem lampki na LED to oderwałem silikon i przykleiłem na klej na gorąco, nic nie widać a trzyma się jak należy i w razie "Wu" można w miarę łatwo je zdemontować .
  14. Ra4al odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    To musi być na pewno jakiś felerny komplet, ja swój kupiłem 2 lata temu, co prawda na allegro za 120zł a nie w ASO, ale też oryginał ze wszystkimi znakami i numerami i do tej pory sprawuje się bez zarzutu . Więc ja polecam.
  15. Ra4al odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tak, u mnie co prawda wydawał się luźny ale zastosowałem kołek z kluczyka od b6 i siedzi ciasno już ponad rok
  16. Po Nowym Roku będę go malował. Muszę jeszcze przerobić mocowanie halogenów tak aby pasowały pod S-line'owskie kratki z B7 i jakąś środkową kratkę dorezać
  17. Małe spyphoto ze świątecznego rezania ? Prawdopodobnie pierwszy taki zderzak na świecie xD
  18. Panowie którą myjnie samoobsługową polecacie najbardziej w Częstochowie?? Jak na razie korzystałem tylko u brothersów i nie narzekam, choć brak mi aktywnej piany, może polecacie jakąś inną myjnię samoobsługową??
  19. Ra4al odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Czyli lipa... Bo ażeby oszczędzić akumulator i tak trzeba będzie przerobić instalację aby światła załączane były dopiero po odpaleniu. A czy lusterko fotochrom lecz bez włącznika też obsłuży funkcję automatycznych świateł czy trzeba wymienić??
  20. Ra4al odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pany mam pytanie, czy automatyczne światła w A4 B6 włączają swiatła dopiero po odpaleniu czy już po przekręceniu stacyjki na zapłon?? Bo jak na razie mam u siebie zrobione Automatyczne światła na własnej roboty madułach które włączają je dopiero po odpaleniu, ale chciałbym przerobić to na fabryczne rozwiązanie. A może istnieje jakiś przewód na którym pojawia się napięcie po odpaleniu silnika niezależnie od napięcia ładopwania??
  21. Ra4al odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Sama zmiana oczywiście nie, ale zmiana + program pod to turbo już tak. Dodatkowo przydałby się już jakiś FMIC bądź SMIC bo inaczej nie będzie trzymał mocy
  22. Niestety, lecz ostatnio Audi miało w sumie niewielką kolizję, uszkodzony został prawy przód z Sharpie które robiłem, uszkodzone elementy zostały wymienione i jednocześnie postanowiłem lekko zmodyfikować koncepcję samochodu. Obecnie wygląda następująco: Kolizja odbiła się trwałym uszczerbkiem na aucie, po niej okazało się iż przód jest przesunięty o 8mm w lewą stronę co uniemożliwia idealne spasowanie maski :/. Szczęśliwie po pomiarach i badaniach okazało się iż geometria oraz podłużnice nie są przestawione. Przerobiłem także automatyczne światła które za dnia zapalają same halogeny [bez pozycyjnych] jako dzienne, a po zmroku automatycznie przełącza na mijania. Jeszcze w tym tygodniu mam plan na przerobienie ich na LED'owe własnego wykonania. Wpadł też w pełni przelotowy wydech na bazie oryginału z 2.5tdi, oraz napisałem poprawkę programu Jeżeli nie znajdę jakiejś taniej dokładki przedniej s-line to w tym miesiącu wpada blenda tylnego zderzaka z B7 i końcówki 100mm
  23. Ra4al odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    http://www.audizine.com/forum/showthread.php/210830-DIY-B6-A4-Camber-Adjustment Tak ja jeżdżę
  24. Ra4al odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Przód tak, tył nie. Tył trzeba samemu ustawić negatyw jeżeli chcemy go mieć
  25. Ra4al odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mam nadzieję że będzie to pomocne: http://workshop-manuals.com/audi/a4_mk2/running_gear_front-wheel_drive_and_four-wheel_drive/steering/power_steering_box/removing_and_installing_power_steering_box_%28lhd_vehicles%29/ http://workshop-manuals.com/audi/a4_mk2/running_gear_front-wheel_drive_and_four-wheel_drive/steering/power_steering_box/power_steering_box_exploded_view/

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.