Treść opublikowana przez _Solar_
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
no to w sobote ale bede miał problem z transportem ---------- Post dopisany at 22:52 ---------- Poprzedni post napisany at 22:44 ---------- to lecim w sobote
-
[B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp
jak wcacalismy to słyszałes ze non stop go właczałem to widziałes reakcje ludzi
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
nie chowam sie a kiedy mozesz ja to tak w niedziele najbardziej mi by pasowało chyba ze Tobie nie bardzo
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
w sumie nie wiem a Ty wrocił juz na rejony swoje ??
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
cos dziś mało chetnych osób na spota
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
najlepszego Artur robimy spota niedzielnego i mała popijawka
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Ja jestem W miejscowosci Tur jakies 12-15 km od bydgoszczy
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
moj nr chyba masz ?? to sie jakos zgadamy ?? bo teraz niestety znikam z neta
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
hmm... z dojechaniem pod tesco moze byc problem mały bo nie zanm za bardzo bydgosczy
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
hmm... no mogłbym ale dopiero tak gdzies po 20...
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
to am sie jakos ogarnij bo ja tak do połowy listopada powiniennem byc w Bydgoszczy
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
przemcio jaki pakiet ?? dawaj na nastepny week na spota Artur bedziesz miał okazje jeszcze posłuchac co to za cudo jak Wisnia mowi
-
[B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp
dzieki pany dzieki Wisnia podesle Ci linka na Pw mowisz ze az tak Ci sie spodobał
-
[B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp
Git Malina kiedy impreza integracyjna
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Dzieki chłopaki za spota
-
Spociki Chełmskie
no ja moge byc w srode nie wiem jak rogalowi pasuje
-
Spociki Chełmskie
w sumie to nawet codziennie pod tesco ktos krazy z nas moze byc jutro moze byc sroda
-
[B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp
jak bede wiedzial konkretnie co i jak to bede sie odzywac
-
[B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp
prawdopodobnie po niedzieli lece ba bydgoszcz
-
[B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp
no i tak ma byc to teraz trzeba zaprosic chłopaków z klubu to polubienia fanpage https://www.facebook.com/DobraFuraBo?ref=ts&fref=ts niech zobacza jak sie bawi lubelszczyzna ---------- Post dopisany 01-10-2013 at 14:02 ---------- Poprzedni post napisany 24-09-2013 at 00:07 ---------- Wiśnia mozesz tam flaszke zaczać juz chłodzic bo przyjezdzam w odwiedziny
-
[A4 B6] Low is life style! BMW X6 wheels
Hao halo foty jakies nowe ze starsza siostra bys wstawił
-
[B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp
no to kliknij w to bo nie widze jakos
-
[B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp
Dla Odzczepnego misków tak na razie musi chyba zostac. Z czasem mam zamiar zrobic na gładko wneke i włozyc magnesy ---------- Post dopisany 17-09-2013 at 14:42 ---------- Poprzedni post napisany 15-09-2013 at 16:27 ---------- Moja tez chyba idzie do Zyda ---------- Post dopisany 23-09-2013 at 23:29 ---------- Poprzedni post napisany 17-09-2013 at 14:42 ---------- Z młodsza siostra
-
[B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp
Pany poszukuje koncówek tłumika.Doradzicie cos
-
[B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp
michal_s87 jedrekx Komu gdzie i jak to sie robi