Treść opublikowana przez _Solar_
-
[B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp
masz na zachęte
-
[B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp
Po co i tak nikt nie komentuje tego pazdzieża to fotę moge Ci wysłac MMS'em
-
[B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp
ale ja mam moze zrobimy to na etapie koncowym bo tak na razie to wiocha jest ---------- Post dopisany 23-04-2013 at 07:51 ---------- Poprzedni post napisany 18-04-2013 at 18:15 ---------- Kolejne graty na pokładzie portu wyladowały Medik słyszałem ze masz chyba gdzies lotke na tylna klape
-
Poszukiwany lakiernik
zapraszam do Chełma
-
Wymiana stacyjki i zamków po próbie kradzieży
tak blokady mozesz nie miec
-
Wymiana stacyjki i zamków po próbie kradzieży
tak musi byc odpowiednia stacyjka bo mozesz kupic jakis inny model i nie bedzie za bardzo pasowac tzn mozesz nie miec aktywnej blokady kierownicy
-
Jaka kupic centralke do zdalnego sterowania centralnym
ja bym polecił cos takiego STEROWNIK ZAMKA VW SKODA SEAT DEDYKOWANY KOMFORT (3183461318) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Moim zdaniem najlepsze rozwiazanie.Zakupic taki zestaw ,Dorwac ori uzywany pilot na allegro badz jakis szrot , dorobic grot przełozyc pastylke immo ze starego badz zakodowac na nowo kluczyk.I zero problemów pilot ori który nam na pewno długo posłuszy nie to co jakies inne zamienniki. Mam u siebie zamontowany taki zestaw i jestem bardzo zadowolony z niego
-
Wymiana stacyjki i zamków po próbie kradzieży
najlepiej znajdz gdzies cały komplet tzn . Stacyjka z wszystkimi wkładkami kluczykami oraz puszka immo.Bedziesz miec to wszystko zgrane pod jeden zestaw kluczyków. mozesz tez znalezc stacyjke sama z kluczykiem ale bys musiał gdzies przerabiac u jakiegos speca z kluczami wkładki chyba ze nie przeszkadzało by Ci to ze masz inny kluczyk do otwierania inny do odpalania
-
[b4] lampy soczewki – jaki kupic zestaw hid d2s 4300k
Osobiscie bym Ci cos polecił takiego Zestaw MAX Xenon HID D2S xenony do aut z CANBUS (3141052471) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Miałem taki zestaw jak podałes w 1 linku to chodził kilka miesiecy i szlag trafił przetwornice. Pozniej Kupiłem Zestaw slim taki jak w 2 linku zywotnosc sporo dłuzsza ale zakłocenia na radiu cb wystepowały. Obecnie mam ori przetwornice Króre najlepiej sie sprawuja
-
[B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp
chwilowo nic zakup trza oddac do lakiernika coby troche to podrepercił czekam na lepsze warunki pogodowe i na kompletne składowanie gratów jak juz wszystko bedzie to sie zacznie składac do kupy ---------- Post dopisany 18-04-2013 at 18:02 ---------- Poprzedni post napisany 08-04-2013 at 09:58 ---------- mrogal spy foto jakies zarzucamy z dzisiejszej przymiarki do watku czy na razie ni
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
Narkotyki: Złodzieje samochodów -- National Geographic Lektor PL - YouTube
-
Sezon Rowerowy 2016
ja to chyba dopiero w czerwcu zaczne sezon rowerowy chwilowo praca wyjazdy itp a jak przyjdzie lato to tylko bede skazany chyba na 2 kołka bo dłuzszy czas moge juz swoich 4 kólek nie zobaczyc ale bynajmniej sie kondycja zrobi i zaoszczedzi sie pare marek jutrom tez mysle nad wyprowadzka swojego bolidu
-
Obicie sufitu, zmiana koloru wnętrza
chwilowo mam tylko taka fote pod reka moim zdaniem najlepszy i najprostszy sposób a efekt jest całkiem niezły
-
Obicie sufitu, zmiana koloru wnętrza
ja u siebie zamazałem czarnym markerem do tkanin o jest gucio
-
Obicie sufitu, zmiana koloru wnętrza
ja u siebie słupki srodkowe ta czesc co zasłania pasy obkleiłem materiałem wyszło elegancko uszczelke jak zrobiłes w czerni ??
-
Spociki Chełmskie
Kierownik sklepu z Auto częsciami i nie wie gdzie dostac szklanki ---------- Post dopisany at 09:47 ---------- Poprzedni post napisany at 09:46 ---------- ja musi mam gdzies 6000 k zarniki
-
[B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp
jak wroce bede miał czas to sie przymiarke zrobi pastaldo miało byc a Ty sie znow wygadałes
-
[ALL B5] Audi A4 B5 do zamknięcia SPRZEDANE
mnie rowniez to Ciekawi
-
[B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp
policzymy wszystkie koszta te za graty tzn spryski kratki materiał na jego ulepienie do podkladu i bysmy sie dogadali. pisz w niedziele bede wiedział.bo wsyztsko sie jebie na raz w zyciu a To tylko auto ---------- Post dopisany at 13:11 ---------- Poprzedni post napisany at 12:53 ---------- od listopada zderzk juz lezał w garazu i dopiero teraz został ogarniety.Ja piernicze tyle czasu
-
[B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp
rezam ale co innego ---------- Post dopisany 13-03-2013 at 12:42 ---------- Poprzedni post napisany 27-01-2013 at 23:37 ---------- zderzak wyrezany w koncu tylko teraz czeka na spasowanie ładne montaz kratek spryskow i malowansko No ale zycie bywa okrutne i prawdopodobnie idzie na handel
-
Spociki Chełmskie
osob z chełma przegladajacych forum na pewno jest sporo ale branie udziału w spotach i komunikowanie sie w watkach jest naprawde mało
-
Spociki Chełmskie
jaka tam ekipe masz ja i mrogal chyba
-
Spociki Chełmskie
takie zycie ludziska chyba pozamarzali a tak poza tym to mało uzytkownikow z chełma jest aby sie w tym watku mogło udzielac
-
[ALL B5] A4 b5 fourious
mrogal czyzby mamy nowego kolezke na spotach
-
[B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp
czy ja wiem czy idzie, od zachodu śniegiem sypie, raczej to nie początki wiosny:grin: taa owilz idzie juz snieg topnieje a mnie w domu nie ma i do polowy marca pewnie nie bedzie a w ten czas juz by sie przydało mie cjuz wszystko uporzadkowane ---------- Post dopisany at 23:05 ---------- Poprzedni post napisany at 22:55 ---------- kowi miałes racje ze na zachodzie sniegiem daje przed chwila patrzyłem przez okno i rzeczywiscie daje