Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

_Solar_

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez _Solar_

  1. Po co i tak nikt nie komentuje tego pazdzieża to fotę moge Ci wysłac MMS'em
  2. ale ja mam moze zrobimy to na etapie koncowym bo tak na razie to wiocha jest ---------- Post dopisany 23-04-2013 at 07:51 ---------- Poprzedni post napisany 18-04-2013 at 18:15 ---------- Kolejne graty na pokładzie portu wyladowały Medik słyszałem ze masz chyba gdzies lotke na tylna klape
  3. _Solar_ odpowiedział(a) na Glecik temat w Lubelskie
    zapraszam do Chełma
  4. tak musi byc odpowiednia stacyjka bo mozesz kupic jakis inny model i nie bedzie za bardzo pasowac tzn mozesz nie miec aktywnej blokady kierownicy
  5. ja bym polecił cos takiego STEROWNIK ZAMKA VW SKODA SEAT DEDYKOWANY KOMFORT (3183461318) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Moim zdaniem najlepsze rozwiazanie.Zakupic taki zestaw ,Dorwac ori uzywany pilot na allegro badz jakis szrot , dorobic grot przełozyc pastylke immo ze starego badz zakodowac na nowo kluczyk.I zero problemów pilot ori który nam na pewno długo posłuszy nie to co jakies inne zamienniki. Mam u siebie zamontowany taki zestaw i jestem bardzo zadowolony z niego
  6. najlepiej znajdz gdzies cały komplet tzn . Stacyjka z wszystkimi wkładkami kluczykami oraz puszka immo.Bedziesz miec to wszystko zgrane pod jeden zestaw kluczyków. mozesz tez znalezc stacyjke sama z kluczykiem ale bys musiał gdzies przerabiac u jakiegos speca z kluczami wkładki chyba ze nie przeszkadzało by Ci to ze masz inny kluczyk do otwierania inny do odpalania
  7. Osobiscie bym Ci cos polecił takiego Zestaw MAX Xenon HID D2S xenony do aut z CANBUS (3141052471) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Miałem taki zestaw jak podałes w 1 linku to chodził kilka miesiecy i szlag trafił przetwornice. Pozniej Kupiłem Zestaw slim taki jak w 2 linku zywotnosc sporo dłuzsza ale zakłocenia na radiu cb wystepowały. Obecnie mam ori przetwornice Króre najlepiej sie sprawuja
  8. chwilowo nic zakup trza oddac do lakiernika coby troche to podrepercił czekam na lepsze warunki pogodowe i na kompletne składowanie gratów jak juz wszystko bedzie to sie zacznie składac do kupy ---------- Post dopisany 18-04-2013 at 18:02 ---------- Poprzedni post napisany 08-04-2013 at 09:58 ---------- mrogal spy foto jakies zarzucamy z dzisiejszej przymiarki do watku czy na razie ni
  9. Narkotyki: Złodzieje samochodów -- National Geographic Lektor PL - YouTube
  10. ja to chyba dopiero w czerwcu zaczne sezon rowerowy chwilowo praca wyjazdy itp a jak przyjdzie lato to tylko bede skazany chyba na 2 kołka bo dłuzszy czas moge juz swoich 4 kólek nie zobaczyc ale bynajmniej sie kondycja zrobi i zaoszczedzi sie pare marek jutrom tez mysle nad wyprowadzka swojego bolidu
  11. chwilowo mam tylko taka fote pod reka moim zdaniem najlepszy i najprostszy sposób a efekt jest całkiem niezły
  12. ja u siebie zamazałem czarnym markerem do tkanin o jest gucio
  13. ja u siebie słupki srodkowe ta czesc co zasłania pasy obkleiłem materiałem wyszło elegancko uszczelke jak zrobiłes w czerni ??
  14. _Solar_ odpowiedział(a) na _Solar_ temat w Lubelskie
    Kierownik sklepu z Auto częsciami i nie wie gdzie dostac szklanki ---------- Post dopisany at 09:47 ---------- Poprzedni post napisany at 09:46 ---------- ja musi mam gdzies 6000 k zarniki
  15. jak wroce bede miał czas to sie przymiarke zrobi pastaldo miało byc a Ty sie znow wygadałes
  16. mnie rowniez to Ciekawi
  17. policzymy wszystkie koszta te za graty tzn spryski kratki materiał na jego ulepienie do podkladu i bysmy sie dogadali. pisz w niedziele bede wiedział.bo wsyztsko sie jebie na raz w zyciu a To tylko auto ---------- Post dopisany at 13:11 ---------- Poprzedni post napisany at 12:53 ---------- od listopada zderzk juz lezał w garazu i dopiero teraz został ogarniety.Ja piernicze tyle czasu
  18. rezam ale co innego ---------- Post dopisany 13-03-2013 at 12:42 ---------- Poprzedni post napisany 27-01-2013 at 23:37 ---------- zderzak wyrezany w koncu tylko teraz czeka na spasowanie ładne montaz kratek spryskow i malowansko No ale zycie bywa okrutne i prawdopodobnie idzie na handel
  19. _Solar_ odpowiedział(a) na _Solar_ temat w Lubelskie
    osob z chełma przegladajacych forum na pewno jest sporo ale branie udziału w spotach i komunikowanie sie w watkach jest naprawde mało
  20. _Solar_ odpowiedział(a) na _Solar_ temat w Lubelskie
    jaka tam ekipe masz ja i mrogal chyba
  21. _Solar_ odpowiedział(a) na _Solar_ temat w Lubelskie
    takie zycie ludziska chyba pozamarzali a tak poza tym to mało uzytkownikow z chełma jest aby sie w tym watku mogło udzielac
  22. mrogal czyzby mamy nowego kolezke na spotach
  23. czy ja wiem czy idzie, od zachodu śniegiem sypie, raczej to nie początki wiosny:grin: taa owilz idzie juz snieg topnieje a mnie w domu nie ma i do polowy marca pewnie nie bedzie a w ten czas juz by sie przydało mie cjuz wszystko uporzadkowane ---------- Post dopisany at 23:05 ---------- Poprzedni post napisany at 22:55 ---------- kowi miałes racje ze na zachodzie sniegiem daje przed chwila patrzyłem przez okno i rzeczywiscie daje

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.